Тип турніру | Індивідуальний |
---|---|
Стан | Завершено |
Країна | Російська Федерація |
Місто | Єкатеринбург |
Адрес | ул. Высоцкого, д.10 |
Початок реєстрації | 03.03.2019 00:00 |
Завершення реєстрації | 10.03.2019 11:55 |
Дата проведення турніру | 10.03.2019 |
Время начала | 12-00 |
Участников | 19 |
Етапи
Назва | Стан | Тривалість | Дата и время | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- 1 - | ||||||||
круговой турнир | Завершено | 1 | 10.03.2019 00:00 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | ||
- 2 - | ||||||||
Play-off Большой | Завершено | 5 | 10.03.2019 00:00 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | ||
- 3 - | ||||||||
Play-off Малый | Завершено | 3 | 10.03.2019 00:00 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | ||
- 4 - | ||||||||
17-19 места | Завершено | 1 | 10.03.2019 00:00 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці |
Текстова версіяПідсумкове положення
Ім'я | Країна | Місто | Рейтинг | Очки МР | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Maxim Chegaev | Російська Федерація | Єкатеринбург | 40 | 304 | |||
2 | Aleksandr Yakovenko | Російська Федерація | Єкатеринбург | 37 | 264 | |||
3 | Pavel Temnyakov | Російська Федерація | Єкатеринбург | 34 | 233 | |||
4 | Andrey Sosnovskih | Російська Федерація | Єкатеринбург | 31 | 198 | |||
5 | Ruslan Kazymov | Російська Федерація | Єкатеринбург | 29 | 162 | |||
6 | Evgeniy Elkin | Російська Федерація | Перм | 27 | 126 | |||
7 | Sysolyatin Anton | Російська Федерація | Єкатеринбург | 25 | 94 | |||
8 | Alexandr Krivilev | Російська Федерація | Єкатеринбург | 23 | 66 | |||
9 | Kurdukov Evgeniy | Російська Федерація | Єкатеринбург | 21 | 43 | |||
10 | Arseniy Ukolov | Російська Федерація | Снєжинськ | 20 | 23 | |||
11 | Liudmila Elkina | Російська Федерація | Перм | 19 | 18 | |||
12 | Данил Авертьев | Російська Федерація | Перм | 18 | 16 | |||
13 | Эльмир Габилов | Російська Федерація | Єкатеринбург | 17 | 14 | |||
14 | Владислав Антонов | Російська Федерація | Єкатеринбург | 16 | 12 | |||
15 | Константин Андросенков | Російська Федерація | Єкатеринбург | 15 | 10 | |||
16 | Данил Осинцев | Російська Федерація | Єкатеринбург | 14 | 8 | |||
17 | Максим Храмцов | Російська Федерація | Єкатеринбург | 13 | 5 | |||
18 | Евгений Храмцов | Російська Федерація | Єкатеринбург | 12 | 3 | |||
19 | Элвин Габилов | Російська Федерація | Єкатеринбург | 11 | 1 | |||