4 этап IX Открытого Кубка России. III Оружейный Кубок

Тип турніру Індивідуальний
Стан Завершено
Країна Російська Федерація
Місто Тула
Адрес Красноармейский пр. 25
Початок реєстрації 15.01.2019 10:00
Завершення реєстрації 01.02.2019 11:00
Дата проведення турніру 02.02.2019
Время начала 11.00
Участников 38

Етапи
Назва Стан Тривалість Дата и время Учасники Розклад і результати Таблиці
- 1 -
Квалификация Завершено 1 02.02.2019 00:00 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 2 -
Первая лига Завершено 1 02.02.2019 00:00 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 3 -
Высшая лига Завершено 1 02.02.2019 00:00 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 4 -
Плей-офф Завершено 7 02.02.2019 00:00 Учасники Розклад і результати Таблиці

Текстова версіяПідсумкове положення
Ім'я Країна Місто Рейтинг Очки МР
1 Yanis Galuzo Російська Федерація Санкт-Петербург 30 791
2 Denis Matveev Російська Федерація Курськ 27 764
3 Sergey Ivanov Російська Федерація Курськ 25 740
4 Arseniy Stolyarov Російська Федерація Москва 23 727
5 Alexey Titov Російська Федерація Санкт-Петербург 21 702
6 Grigoriy Dubinin Російська Федерація Тула 20 674
7 Stanislav Lutay Російська Федерація Тула 19 654
8 Andrey Chaplygin Російська Федерація Курськ 18 626
9 Veniamin Gerasimov Російська Федерація Москва 17 606
10 Dmitriy Petrov Російська Федерація Москва 16 591
11 Anton Runenkov Російська Федерація Москва 15 574
12 Dmitriy Nabasov Російська Федерація Курськ 14 562
13 Yuriy Prostakov Російська Федерація Люберці 13 554
14 Alexander Galkin Російська Федерація Волгоград 12 544
15 Vitaly Skorobogatov Російська Федерація Санкт-Петербург 11 526
16 Sergey Sammal Російська Федерація Тула 10 510
17 Alexandr Zaytsev Російська Федерація Москва 9 492
18 Oleg Salamatov Російська Федерація Санкт-Петербург 8 470
19 Alexey Baranov Російська Федерація Москва 7 456
20 Sergey Shikerin Російська Федерація Нижний Новгород 6 442
21 Daniil Perov Російська Федерація Санкт-Петербург 5 430
22 Andrey Ponomarev Російська Федерація Москва 4 420
23 Yuriy Aseev Російська Федерація Курськ 3 412
24 Vladimir Orlov Російська Федерація Москва 2 391
25 Alexey Krinov Казахстан Актобе 1 350
26 Aleksandr Tarakanov Казахстан Железнодорожный (РФ) 1 299
27 Alexey Artuchov Російська Федерація Курськ 1 222
28 Alexander Kuznetsov Російська Федерація Курськ 1 155
29 Sergey Nekrasov Російська Федерація Москва 1 106
30 Boris Gorbachev Російська Федерація Тула 1 58
31 Nikolay Ignatov Російська Федерація Тула 1 36
32 Alexander Zaychikov Російська Федерація Тула 1 18
33 Aleksandr Dvinyaninov Російська Федерація Москва 1 10
34 Vladimir Borisevich Російська Федерація Москва 1 8
35 Nikita Borisevich Російська Федерація Москва 1 7
36 Sergei Fomin Російська Федерація Тула 1 5
37 Nikolai Osetrov Російська Федерація Тула 1 3
38 Dmitriy Barahov Російська Федерація Тула 1 1