КУБОК КУРСКА - 2019 (KURSK CUP 2019) - (ЭТАП МИРОВОГО ТУРА)

http://kurskcup.ru

WORLD TOUR MAJOR

https://www.youtube.com/watch?v=caWarhkTvyk
Тип турніру Індивідуальний
Стан Завершено
Країна Російська Федерація
Місто Курськ
Адрес Курск, ул. Энгельса, 140 "Б"
Телефон +79065721114
E-mail lnhkursk@mail.ru
Початок реєстрації 18.10.2018 10:00
Завершення реєстрації 11.01.2019 10:00
Дата проведення турніру 12.01.2019
Время начала 10:00
Участников 71

Етапи
Назва Стан Тривалість Дата и время Учасники Розклад і результати Таблиці
- 1 -
Qualification Завершено 1 12.01.2019 00:00 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 2 -
Highest League Завершено 1 12.01.2019 00:00 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 3 -
First League Завершено 1 12.01.2019 00:00 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 4 -
Second League Завершено 1 12.01.2019 00:00 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 5 -
Third League Завершено 1 12.01.2019 00:00 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 6 -
Play OFF Third League Завершено 5 12.01.2019 00:00 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 7 -
Play OFF Second League Завершено 7 12.01.2019 00:00 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 8 -
Play OFF First League Завершено 7 12.01.2019 00:00 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 9 -
Play OFF Завершено 7 12.01.2019 00:00 Учасники Розклад і результати Таблиці

Текстова версіяПідсумкове положення
Итог
Ім'я Країна Місто Очки МР
1 Maxim Borisov Російська Федерація Санкт-Петербург 901
2 Nikita Zholobov Російська Федерація Санкт-Петербург 872
3 Alexey Titov Російська Федерація Санкт-Петербург 855
4 Sergey Ivanov Російська Федерація Курськ 836
5 Yanis Galuzo Російська Федерація Санкт-Петербург 817
6 Arseniy Stolyarov Російська Федерація Москва 796
7 Evgeniy Matantsev Україна Кропивницький 768
8 Veniamin Gerasimov Російська Федерація Москва 738
9 Denis Matveev Російська Федерація Курськ 717
10 Andrey Chaplygin Російська Федерація Курськ 703
11 Oleg Salamatov Російська Федерація Санкт-Петербург 687
12 Stanislav Lutay Російська Федерація Тула 674
13 Dmitriy Nabasov Російська Федерація Курськ 658
14 Nikita Pavlov Російська Федерація Санкт-Петербург 636
15 Boris Velmoga Російська Федерація Санкт-Петербург 623
16 Yuriy Prostakov Російська Федерація Люберці 610
17 Alexander Galkin Російська Федерація Волгоград 598
18 Daniil Perov Російська Федерація Санкт-Петербург 589
19 Vyacheslav Kelin Російська Федерація Хабаровськ 579
20 Maxim Starkov Російська Федерація Курськ 569
21 Hanna Ivantsova Україна Київ 558
22 Igor Novikov Російська Федерація Краснодар 547
23 Alexandr Kosyrev Російська Федерація Москва 537
24 Evgen Novikov Російська Федерація Краснодар 526
25 Igor Novikov Російська Федерація Азов 519
26 Igor Scherbakov Російська Федерація Курськ 510
27 Vitaly Skorobogatov Російська Федерація Санкт-Петербург 502
28 Sergey Patekhin Російська Федерація Курськ 497
29 Yuriy Aseev Російська Федерація Курськ 491
30 Dmitriy Petrov Російська Федерація Москва 488
31 Alexander Koroschenko Російська Федерація Санкт-Петербург 480
32 Viacheslav Patekhin Російська Федерація Курськ 471
33 Roman Sharapov Російська Федерація пос. Мармыжи Курской области 460
34 Alexey Baranov Російська Федерація Москва 446
35 Anton Artuchov Російська Федерація Курськ 431
36 Evgenii Solovev Російська Федерація Горад Клін 417
37 Nikita Tikhomirov Російська Федерація Санкт-Петербург 402
38 Aleksandr Tarakanov Казахстан Железнодорожный (РФ) 390
39 Oleg Bublikov Російська Федерація Курськ 377
40 Vladimir Orlov Російська Федерація Москва 354
41 Vladimir Kiselev Російська Федерація Курськ 332
42 Vitalii Kutsuruk Україна Київ 311
43 Alexey Naumenko Російська Федерація Курськ 294
44 Andrey Ponomarev Російська Федерація Москва 270
45 Alexey Artuchov Російська Федерація Курськ 247
46 Semyon Bityukov Російська Федерація Санкт-Петербург 224
47 Artem Matantsev Україна Кропивницький 199
48 Pavel Fedorov Російська Федерація Санкт-Петербург 192
49 Vladislav Chesnokov Російська Федерація Курськ 186
50 Aleksey Plugatarev Російська Федерація Курськ 177
51 Andrey Tikhomirov Російська Федерація Санкт-Петербург 172
52 Aleksandra Pavlova Російська Федерація Курськ 166
53 Pavel Simonov Російська Федерація Санкт-Петербург 157
54 Dmitriy Fateyev Російська Федерація Бєлгород 150
55 Igor Shehovcov Російська Федерація Курськ 138
56 Oleksiy Shevelev Україна Рубіжне 123
57 Pavel Bezrukov Російська Федерація Курськ 104
58 Andrey Lobachev Російська Федерація Курськ 83
59 Alexander Kuznetsov Російська Федерація Курськ 65
60 Ilya Naumenko Російська Федерація Курськ 49
61 Uriy Brezhnev Російська Федерація Курськ 39
62 Alexey Krinov Казахстан Актобе 29
63 Andrey Aseev Російська Федерація Курськ 22
64 Gennadiy Shehovtsov Російська Федерація Курськ 17
65 Denis Trubnikov Російська Федерація пос. Мармыжи Курской области 13
66 Sergei Romanov Російська Федерація Курськ 11
67 Sergey Naumenko Російська Федерація Курськ 8
68 Petr Bezrukov Російська Федерація Курськ 5
69 Danila Kuznetsov Російська Федерація Курськ 3
70 Stanislav Khanov Російська Федерація Курськ 2
71 Kirill Kuznetsov Російська Федерація Курськ 1