galdahokejs.lv/lo
Назва Latvia Open 2018 / 2
Тип турніру Індивідуальний
Стан Завершено
Турнір додано 16.09.2018
Країна Латвія
Місто Инчукалнс
Початок реєстрації 13.10.2018 09:20
Завершення реєстрації 13.10.2018 09:20
Дата проведення турніру 13.10.2018
Участников 77

Етапи
Назва Стан Тривалість Дата и время Учасники Розклад і результати Таблиці
- 1 -
Grupas/Groups Завершено 1 13.10.2018 10:10 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 2 -
Līgas / Divisions Завершено 1 13.10.2018 13:45 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 3 -
Play-off Завершено 7 13.10.2018 00:00 Учасники Розклад і результати Таблиці

Текстова версіяПідсумкове положення
Ім'я Країна Місто Очки МР
1 Atis Sīlis Латвія Рига 829
2 Valts Smagars Латвія Рига 782
3 Edgars Caics Латвія Рига 745
4 Raivis Miglinieks Латвія Рига 727
5 Rainers Kalniņš Латвія Инчукалнс 708
6 Sandis Kristaps Lagzdiņš Латвія Рига 692
7 Mikhail Shashkov Російська Федерація Санкт-Петербург 684
8 Sergejs Mihejevs Латвія Рига 679
9 Jānis Kalnevics Латвія Инчукалнс 675
10 Gints Lasmanis Латвія Skrunda 670
11 Artjoms Zaharovs Латвія Skrunda 663
12 Igor Saveljev Естонія Таллінн 658
13 Alvis Siliņš Латвія Вентспилс 650
14 Edžus Kaņeps Латвія Вентспилс 644
15 Andrejs Kuzņecovs Латвія Єкабпілс 640
16 Elvijs Siliņš Латвія Вентспилс 635
17 Eliāns Ēdelis Латвія Вентспилс 627
18 Aleksandrs Žernovojs Латвія Вентспилс 619
19 Maria Saveljeva Естонія Таллінн 609
20 Raivis Sternāts Латвія Рига 601
21 Nikita Pavlov Російська Федерація Санкт-Петербург 596
22 Edgars Saulītis Латвія Инчукалнс 592
23 Edgars Mucenieks Латвія Skrunda 589
24 Kirill Storchak Російська Федерація Санкт-Петербург 582
25 Elvis Arhinovičs Латвія Вентспилс 576
26 Mikus Saulītis Латвія Инчукалнс 567
27 Rinalds Siņicins Латвія Инчукалнс 557
28 Kristaps Riekstiņš Латвія Burtnieki 551
29 Alexandr Zaytsev Російська Федерація Москва 543
30 Guntis Ernšteins Латвія Вентспилс 535
31 Jevgeni Lvov Естонія Таллінн 526
32 Krista Annija Lagzdiņa Латвія Рига 518
33 Rolands Riekstiņš Латвія Burtnieki 509
34 Simonas Pleikys Литва Вільнюс 504
35 Elēna Rācenāja Латвія Вентспилс 501
36 Audrius Pleikys Литва Вільнюс 495
37 Alexandr Zhulyabin Російська Федерація Ногінськ 491
38 Toms Baumanis Латвія Инчукалнс 485
39 Sandis Krasts Латвія Валмієра 478
40 Mārcis Radelis Латвія Вентспилс 473
41 Salvis Skarainis Латвія Талсі 468
42 Romans Faļkenšteins Латвія Рига 463
43 Kārlis Balodis Латвія Valdlauci 459
44 Veronika Sachok Естонія Таллінн 454
45 Sandis Kalniņš Латвія Инчукалнс 449
46 Kristaps Zarinieks Латвія Єкабпілс 446
47 Egīls Belševics Латвія Рига 442
48 Žygimantas Remeika Литва Вільнюс 437
49 Leonards Mazūrs Латвія Рига 432
50 Mazvydas Satkus Литва Вільнюс 426
51 Rūdolfs Valainis Латвія Єкабпілс 420
52 Daniil Moshnin Естонія Таллінн 416
53 Ralfs Paeglis Латвія Инчукалнс 413
54 Reinis Rihards Liepiņš Латвія Рига 411
55 Sandra Komaraite Литва Вільнюс 407
56 Artis Skujnieks Латвія Инчукалнс 402
57 Roberts Suharevs Jr. Латвія Инчукалнс 397
58 Haralds Janvars Латвія Вентспилс 385
59 Gintautas Remeika Литва Вільнюс 371
60 Mark Kritski Естонія Таллінн 358
61 Dāvis Apfelbaums Латвія Вентспилс 343
62 Silvestrs Bružēvics Латвія Рига 332
63 Kaspars Viļums Латвія Рига 325
64 Patriks Strods Латвія Инчукалнс 315
65 Intars Garančs Латвія Инчукалнс 301
66 Edgars Naglis Латвія Рига 290
67 Ilgvars Pavlovskis Латвія Рига 279
68 Timur Mihhaljov Естонія Таллінн 265
69 Kristaps Naglis Латвія Рига 255
70 Kristiāns Auziņš Латвія Burtnieki 240
71 Matiss Jakseboga Латвія Рига 223
72 Konstantīns Domeniks Zabello Латвія Рига 208
73 Roberts Līvmanis Латвія Инчукалнс 191
74 Roberts Suharevs Sr. Латвія Инчукалнс 166
75 Lauris Rozentāls Латвія Вентспилс 117
76 Inese Faļkenšteina Латвія Рига 70
77 Tomas Ulis Литва Вільнюс 28