Отель Park Inn Прибалтийская ул.Кораблестроителей, 14. Конференц-зал, 2 этаж
станция метро "Приморская"
10.30-11.30 подтверждение регистрации в зале,
12.00 начало турнира
Назва 2-й этап IX Открытого Кубка России. Кубок Санкт-Петербурга
Тип турніру Індивідуальний
Стан Завершено
Турнір додано 11.09.2018
Країна Російська Федерація
Місто Санкт-Петербург
Адрес Отель Park Inn Прибалтийская, ул.Кораблестроителей, 14
Початок реєстрації 11.09.2018 10:00
Завершення реєстрації 06.10.2018 12:00
Дата проведення турніру 07.10.2018
Участников 58

Етапи
Назва Стан Тривалість Дата и время Учасники Розклад і результати Таблиці
- 1 -
Вторая Лига Завершено 1 07.10.2018 12:30 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 2 -
Групповой этап Завершено 1 07.10.2018 12:30 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 3 -
Первая Лига Завершено 1 07.10.2018 15:00 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 4 -
Высшая Лига Завершено 1 07.10.2018 15:00 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 5 -
Утешительный Плей-Офф Завершено 5 07.10.2018 16:20 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 6 -
Плей-Офф Завершено 7 07.10.2018 00:00 Учасники Розклад і результати Таблиці

Текстова версіяПідсумкове положення
Ім'я Країна Місто Рейтинг Очки МР
1 Maxim Borisov Російська Федерація Санкт-Петербург 30 799
2 Veniamin Gerasimov Російська Федерація Москва 27 765
3 Oleg Ortinov Російська Федерація Санкт-Петербург 25 738
4 Alexander Galkin Російська Федерація Волгоград 23 714
5 Arseniy Stolyarov Російська Федерація Москва 21 685
6 Nikita Zholobov Російська Федерація Санкт-Петербург 20 660
7 Artem Blinov Російська Федерація Санкт-Петербург 19 633
8 Anton Runenkov Російська Федерація Москва 18 604
9 Dmitry Malygin Російська Федерація Санкт-Петербург 17 588
10 Grigoriy Dubinin Російська Федерація Тула 16 568
11 Alexandr Zaytsev Російська Федерація Москва 15 557
12 Vladimir Smirnov Російська Федерація Санкт-Петербург 14 552
13 Mikhail Shashkov Російська Федерація Санкт-Петербург 13 547
14 Oleg Salamatov Російська Федерація Санкт-Петербург 12 544
15 Yuriy Prostakov Російська Федерація Люберці 11 541
16 Aleksandr Spirin Російська Федерація Барнаул 10 538
17 Dmitriy Petrov Російська Федерація Москва 9 535
18 Kirill Storchak Російська Федерація Санкт-Петербург 8 530
19 Elena Nikitina Російська Федерація Кронштадт 7 522
20 Artem Budaev Російська Федерація Санкт-Петербург 6 514
21 Nikita Pavlov Російська Федерація Санкт-Петербург 5 506
22 Alexandr Danilov Російська Федерація Санкт-Петербург 4 500
23 Alexander Ozerov Російська Федерація Череповець 3 494
24 Georgiy Levashov Російська Федерація Санкт-Петербург 2 487
25 Andrey Budilin Російська Федерація Санкт-Петербург 1 477
26 Alexey Chernov Російська Федерація Санкт-Петербург 1 468
27 Daniil Mushnikov Російська Федерація Санкт-Петербург 1 461
28 Vitaly Skorobogatov Російська Федерація Санкт-Петербург 1 456
29 Ruslan Kamalov Російська Федерація Санкт-Петербург 1 451
30 Boris Velmoga Російська Федерація Санкт-Петербург 1 446
31 Alexander Koroschenko Російська Федерація Санкт-Петербург 1 439
32 Artem Boldyrev Російська Федерація Сєверодвінськ 1 431
33 Ivan Smirnov Російська Федерація Санкт-Петербург 1 417
34 Vadim Matveev Російська Федерація Санкт-Петербург 1 397
35 Ilya Ponomarev Російська Федерація Санкт-Петербург 1 377
36 Vadim Lebedev Російська Федерація Санкт-Петербург 1 360
37 Michail Nikitin Російська Федерація Кронштадт 1 335
38 Семен Битюков Російська Федерація Санкт-Петербург 1 316
39 Alexey Klimko Російська Федерація Санкт-Петербург 1 288
40 Lenya Zaitcev Російська Федерація Санкт-Петербург 1 253
41 Danila Titov Російська Федерація Санкт-Петербург 1 216
42 Павел Федоров Російська Федерація Санкт-Петербург 1 179
43 Nikita Tikhomirov Російська Федерація Санкт-Петербург 1 151
44 Alexander Nagorniy st. Російська Федерація Санкт-Петербург 1 121
45 Tim Barannikov Російська Федерація Санкт-Петербург 1 105
46 Михаил Гончарук Російська Федерація Санкт-Петербург 1 88
47 Smirnov Nikolay Російська Федерація Санкт-Петербург 1 62
48 Andrey Tikhomirov Російська Федерація Санкт-Петербург 1 40
49 Павел Баранников Російська Федерація Санкт-Петербург 1 21
50 Juriy Pochatov Російська Федерація Санкт-Петербург 1 9
51 Павел Симонов Російська Федерація Санкт-Петербург 1 8
52 Игорь Початов Російська Федерація Санкт-Петербург 1 7
53 Артур Данилов Російська Федерація Санкт-Петербург 1 6
54 Дмитрий Красильников Російська Федерація Санкт-Петербург 1 5
55 Bogomolov Aleksei Російська Федерація Санкт-Петербург 1 4
56 Эдуард Сазанов Російська Федерація Санкт-Петербург 1 3
57 Михаил Дорогов Російська Федерація Санкт-Петербург 1 2
58 Игорь Данилов Російська Федерація Санкт-Петербург 1 1