Тип турніру | Індивідуальний |
---|---|
Стан | Завершено |
Країна | Російська Федерація |
Місто | Санкт-Петербург |
Адрес | Лиговский пр., 10. Гостиница "Октябрьская" |
Початок реєстрації | 03.09.2018 00:00 |
Завершення реєстрації | 01.11.2018 12:00 |
Дата проведення турніру | 03.11.2018 |
Участников | 138 |
Етапи
Назва | Стан | Тривалість | Дата и время | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- 1 - | ||||||||
Groups | Завершено | 1 | 03.11.2018 11:00 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | ||
- 2 - | ||||||||
Division 4 | Завершено | 1 | 03.11.2018 14:00 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | ||
- 3 - | ||||||||
Division 5 | Завершено | 1 | 03.11.2018 14:00 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | ||
- 4 - | ||||||||
Division 6 | Завершено | 1 | 03.11.2018 14:00 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | ||
- 5 - | ||||||||
Division 1 | Завершено | 1 | 03.11.2018 15:00 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | ||
- 6 - | ||||||||
Division 2 | Завершено | 1 | 03.11.2018 15:00 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | ||
- 7 - | ||||||||
Division 3 | Завершено | 1 | 03.11.2018 15:00 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | ||
- 8 - | ||||||||
Final Groups | Завершено | 1 | 03.11.2018 00:00 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | ||
- 9 - | ||||||||
Play-Off | Завершено | 7 | 03.11.2018 17:30 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці |
Текстова версіяПідсумкове положення
Ім'я | Країна | Місто | Рейтинг | Очки МР | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikita Zholobov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 885 | ||||
2 | Denis Matveev | Російська Федерація | Курськ | 849 | ||||
3 | Oleg Ortinov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 822 | ||||
4 | Maxim Borisov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 803 | ||||
5 | Yanis Galuzo | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 784 | ||||
6 | Arseniy Stolyarov | Російська Федерація | Москва | 770 | ||||
7 | Dmitriy Nabasov | Російська Федерація | Курськ | 762 | ||||
8 | Andrey Chaplygin | Російська Федерація | Курськ | 754 | ||||
9 | Alexey Titov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 747 | ||||
10 | Sergey Ivanov | Російська Федерація | Курськ | 739 | ||||
11 | Vladislav Semenchuk | Україна | Київ | 728 | ||||
12 | Dmitriy Petrov | Російська Федерація | Москва | 717 | ||||
13 | Dmitry Malygin | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 709 | ||||
14 | Kristian Iso-Tryykäri | Фінляндія | Турку | 704 | ||||
15 | Mikhail Shashkov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 701 | ||||
16 | Artem Blinov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 697 | ||||
17 | Valts Smagars | Латвія | Рига | 693 | ||||
18 | Andrey Voskoboynikov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 684 | ||||
19 | Ruslan Kamalov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 673 | ||||
20 | German Fokin | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 659 | ||||
21 | Igor Masloboev | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 645 | ||||
22 | Jevgeni Lvov | Естонія | Таллінн | 636 | ||||
23 | Yuriy Prostakov | Російська Федерація | Люберці | 628 | ||||
24 | Alexander Galkin | Російська Федерація | Волгоград | 625 | ||||
25 | Vitaly Skorobogatov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 624 | ||||
26 | Emil Mumdzhi | Російська Федерація | Горад Казань | 621 | ||||
27 | Vladimir Smirnov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 618 | ||||
28 | Igor Saveljev | Естонія | Таллінн | 614 | ||||
29 | Nikita Pavlov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 609 | ||||
30 | Mykhaylo Shalomayev | Україна | Харків | 604 | ||||
31 | Ksenia Oboeva | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 600 | ||||
32 | Alexandr Danilov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 596 | ||||
33 | Sandis Kristaps Lagzdiņš | Латвія | Рига | 591 | ||||
34 | Artem Valiev | Литва | Вільнюс | 586 | ||||
35 | Maria Saveljeva | Естонія | Таллінн | 580 | ||||
36 | Boris Velmoga | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 574 | ||||
37 | Alexander Koroschenko | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 569 | ||||
38 | Alexander Ozerov | Російська Федерація | Череповець | 564 | ||||
39 | Alexandr Kosyrev | Російська Федерація | Москва | 559 | ||||
40 | Dmitry Soloviev | Російська Федерація | Митищі | 556 | ||||
41 | Sergey Shikerin | Російська Федерація | Нижний Новгород | 552 | ||||
42 | Alexandr Zaytsev | Російська Федерація | Москва | 548 | ||||
43 | Ivan Smirnov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 543 | ||||
44 | Alexey Baranov | Російська Федерація | Москва | 536 | ||||
45 | Evgenii Solovev | Російська Федерація | Горад Клін | 529 | ||||
46 | Andrey Budilin | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 523 | ||||
47 | Evgen Novikov | Російська Федерація | Краснодар | 518 | ||||
48 | Egor Zaytsev | Російська Федерація | Череповець | 515 | ||||
49 | Aleksandr Spirin | Російська Федерація | Барнаул | 514 | ||||
50 | Anthony Mzilangve | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 512 | ||||
51 | Timur Tileukabylov | Казахстан | Шимкент | 509 | ||||
52 | Alexander Larichev | Російська Федерація | Череповець | 505 | ||||
53 | Mikhail Sivakov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 502 | ||||
54 | Denis Guselnikov | Російська Федерація | Сєверодвінськ | 499 | ||||
55 | Alexander Okunev | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 497 | ||||
56 | Artem Budaev | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 495 | ||||
57 | Michail Nikitin | Російська Федерація | Кронштадт | 492 | ||||
58 | Daniil Perov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 489 | ||||
59 | Baurzhan Ualiev | Казахстан | Астана | 485 | ||||
60 | Matvej Shyrkavec | Білорусь | Мінськ | 481 | ||||
61 | Gleb Vasiliev | Російська Федерація | Москва | 477 | ||||
62 | Oleg Salamatov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 472 | ||||
63 | Alexander Dolgov | Білорусь | Мінськ | 468 | ||||
64 | Kirill Storchak | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 464 | ||||
65 | Yury Volik | Російська Федерація | Краснодар | 460 | ||||
66 | Pavel Fedorov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 459 | ||||
67 | Veronika Sachok | Естонія | Таллінн | 457 | ||||
68 | Sergey Kudinov | Російська Федерація | Черняховск | 454 | ||||
69 | Alexey Skrobanskiy | Російська Федерація | Архангельск | 451 | ||||
70 | Georgiy Levashov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 448 | ||||
71 | Mihail Margolis | Ізраїль | Бенидорм | 445 | ||||
72 | Vladimir Areshkin | Російська Федерація | Котельники | 444 | ||||
73 | Siarhei Vazhnik | Білорусь | Мінськ | 443 | ||||
74 | Dasha Obukhova | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 439 | ||||
75 | Alexey Krinov | Казахстан | Актобе | 436 | ||||
76 | Daniil Mushnikov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 430 | ||||
77 | Alexey Chernov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 421 | ||||
78 | Egor Stepanov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 413 | ||||
79 | Alexander Enyushin | Російська Федерація | Горад Казань | 404 | ||||
80 | Ilya Ponomarev | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 397 | ||||
81 | Aleksandr Yakovenko | Російська Федерація | Єкатеринбург | 394 | ||||
82 | Georgi Obuchov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 392 | ||||
83 | Daniil Moshnin | Естонія | Таллінн | 391 | ||||
84 | Dmitriy Lyapin | Російська Федерація | Архангельск | 388 | ||||
85 | Eva Ozerova | Російська Федерація | Череповець | 384 | ||||
86 | Konstantin Avdeev | Російська Федерація | Новосибірськ | 380 | ||||
87 | Vladzimir Slizh | Білорусь | Мінськ | 375 | ||||
88 | Smirnov Nikolay | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 370 | ||||
89 | Roman Aganichev | Російська Федерація | Іваново | 366 | ||||
90 | Danila Titov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 361 | ||||
91 | Sergey Semagin | Російська Федерація | Горад Казань | 356 | ||||
92 | Bakhtiyar Tileukabylov | Казахстан | Шимкент | 348 | ||||
93 | Elena Stoljarova | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 340 | ||||
94 | Mark Kritski | Естонія | Таллінн | 332 | ||||
95 | Aleksey Bobushkin | Російська Федерація | Архангельск | 324 | ||||
96 | Elena Nikitina | Російська Федерація | Кронштадт | 317 | ||||
97 | Mikhail Gorodnitskiy | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 312 | ||||
98 | Vafa Hamdamov | Естонія | Таллінн | 309 | ||||
99 | Kapitolina Semagina | Російська Федерація | Горад Казань | 304 | ||||
100 | Hermann Petuch | Німеччина | Лар | 299 | ||||
101 | Alex Gorin | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 296 | ||||
102 | Alexandr Zhulyabin | Російська Федерація | Ногінськ | 289 | ||||
103 | Ilya Timofeev | Російська Федерація | Ярославль | 282 | ||||
104 | Eduard Kuratnik | Білорусь | Мінськ | 275 | ||||
105 | Michael Chernobay | Білорусь | Мінськ | 268 | ||||
106 | Timur Mihhaljov | Естонія | Таллінн | 260 | ||||
107 | Krynitski Vadim | Білорусь | Мінськ | 253 | ||||
108 | Sergey Grebnev | Казахстан | Алмати | 245 | ||||
109 | Georgiy Belov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 237 | ||||
110 | Maksim Maksimov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 232 | ||||
111 | Nikita Tikhomirov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 227 | ||||
112 | Tatjana Suchkova | Естонія | Таллінн | 221 | ||||
113 | Shirskiy Artem | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 216 | ||||
114 | Artur Danilov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 210 | ||||
115 | Alexey Klimko | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 201 | ||||
116 | Alexander Nagorniy st. | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 193 | ||||
117 | Andrey Tikhomirov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 179 | ||||
118 | Alexandr Shyrkavets | Білорусь | Драгічын | 164 | ||||
119 | Oleg Borisov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 150 | ||||
120 | Dmitriy Fateev | Російська Федерація | Бєлгород | 131 | ||||
121 | Andrei Ivanov | Російська Федерація | Чебоксари | 118 | ||||
122 | Juriy Pochatov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 107 | ||||
123 | Aleksandr Tarakanov | Казахстан | Железнодорожный (РФ) | 98 | ||||
124 | Semyon Bityukov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 93 | ||||
125 | Vladimir Orlov | Російська Федерація | Москва | 84 | ||||
126 | Pavel Simonov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 70 | ||||
127 | Misha Ushakov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 56 | ||||
128 | Panyov Nikita | Російська Федерація | Іваново | 41 | ||||
129 | Stanislav Kapsamun | Російська Федерація | Котельники | 34 | ||||
130 | Igor Zamyatin | Російська Федерація | Новосибірськ | 30 | ||||
131 | Alexey Kravchenko | Білорусь | Ивенец | 26 | ||||
132 | Yuriy Mazhorin | Російська Федерація | Волгодонськ | 23 | ||||
133 | Edward Sazanov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 19 | ||||
134 | Oleg Sokolov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 16 | ||||
135 | Andrei Suchkov | Естонія | Таллінн | 12 | ||||
136 | Maksim Buhantsov | Російська Федерація | Котельники | 8 | ||||
137 | Игорь Початов | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 5 | ||||
138 | Anikin Valeriy | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 1 | ||||