Назва IV Saint-Petersburg Open
Тип турніру Індивідуальний
Стан Завершено
Турнір додано 21.10.2012
Країна Russia
Місто Saint-Petersburg
Завершення реєстрації 16.11.2012 12:00
Дата проведення турніру 17.11.2012
Участников 96

Етапи
Назва Стан Тривалість Дата и время Учасники Розклад і результати Таблиці
- 1 -
Groups Завершено 1 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 2 -
A - B Завершено 1 Учасники Розклад і результати Таблиці
Liga Завершено 1 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 3 -
play off Завершено 7 Учасники Розклад і результати Таблиці

Текстова версіяПідсумкове положення
Ім'я Країна Місто
1 Ahti Lampi Finland Lohja
2 Edgars Caics Latvia Riga
3 Atis Sīlis Latvija Rīga
4 Alexey Zaharov Russia Moscow
5 Maxim Borisov Russia Saint-Petersburg
6 Alexey Titov Russia Saint-Petersburg
7 Dmitriy Koshman Russia Moscow
8 Ivan Zaharov Russia Moscow
9 Valts Smagars Latvija Rīga
10 Yanis Galuzo Russia Moscow
11 Grigorij Dubinin Russia Tula
12 Carl Bindekrans Sweden Norrköping
13 Oleg Ortinov Russia Saint-Petersburg
14 Anton Kiselyov Russia Saint-Petersburg
15 Stanislav Lutay Russia Tula
16 Igor Masloboev Russia Saint-Petersburg
17 Alexander Miloradov Russia Moscow
18 Yalbacheva Maria Russia Saint-Petersburg
19 Yan Zaripov Russia Moscow
20 German Fokin Russia Saint-Petersburg
21 Vladimir Goncharov Russia Moscow
22 Mikhail Shashkov Russia Saint-Petersburg
23 Anton Legkov Russia Saint-Petersburg
24 Dmitry Soloviev Russia Mytischi
25 Andrey Voskoboynikov Russia Saint-Petersburg
26 Irina Belavina Russia Saint-Petersburg
27 Denis Katkov Russia Moscow
28 Dmitry Belavin Russia Saint-Petersburg
29 Vitaly Skorobogatov Russia Saint-Petersburg
30 Oleg Dmitrichenko Russia Saint-Petersburg
31 Maria Miloradova Russia Moscow
32 Raivis Sternāts Latvija Rīga
33 Alexander Ozerov Russia Cherepovets
34 Viktoria Gorodnitskaya Russia Cherepovets
35 Stepan Korotkiy Russia Moscow
36 Aleksey Radchenko Russia Ekaterinburg
37 Roman Bykov Russia Kotelniki
38 Mikhail Sivakov Russia Saint-Petersburg
39 Dmitry Malygin Russia Saint-Petersburg
40 Alexey Chernov Russia Saint-Petersburg
41 Vesa Huotelin Finland Espoo
42 Evgeniy Pipchenko Russia Saint-Petersburg
43 Andrey Kolybelnikov Russia Moscow
44 Yuriy Prostakov Russia Lyubertsy
45 Edgars Mucenieks Latvija Skrunda
46 Mykhaylo Shalomayev Ukraine Kharkiv
47 Pavel Gorodnitskiy Russia Saint-Petersburg
48 Ryurik Gutiev Russia Sochi
49 Kirill Storchak Russia Saint-Petersburg
50 Veniamin Gerasimov Russia Moscow
51 Dmitry Afonin Russia Saint-Petersburg
52 Igor Petrov Russia Saint-Petersburg
53 Alexandr Danilov Russia Saint-Petersburg
54 Mihail Margolis Israel Benidorm
55 Sergey Sammal Russia Tula
56 Jorens Leskovičs Latvia Jekabpils
57 Alexander Larichev Russia Cherepovets
58 Sergey Zorin Russia Ekaterinburg
59 Igor Budilin Russia Saint-Petersburg
60 Nikita Pavlov Russia Sankt-Petersburg
61 Artem Valiev Lithuania Vilnius
62 Serhiy Talimonchyk Ukraine Kyiv
63 Vladimir Smirnov Russia Saint-Petersburg
64 Jani Herlevi Finland Helsinki
65 Kirill Vasilev Russia Moscow
66 Nikolaj Ivanov Russia St. Petersburg
67 Kristaps Zarinieks Latvija Jēkabpils
68 Georgiy Levashov Russia Saint-Petersburg
69 Ilya Ponomarev Russia St. Petersburg
70 Pavlov Alexander Russia Saint-Petersburg
71 Megrabyan Alexander Russia Saint-Petersburg
72 Vasiliy Lyutorovich Russia Saint-Petersburg
73 Michail Nikitin Russia Saint-Petersburg
74 Alexey Baranov Russia Moscow
75 Larionov Alexander Russia Saint-Petersburg
76 Smirnov Nikolay Russia Saint-Petersburg
77 Leonid Zaytcev Russia Saint-Petersburg
78 Oleg Borisov Russia St. Petersburg
79 Olga Golovkina Russia St. Petersburg
80 Artem Budaev Russia St. Petersburg
81 Mihail Desyatnik Russia Moscow
82 Andrey Budilin Russia Saint-Petersburg
83 Rufat Azizov Russia Moscow
84 Lev Stepanov Russia Saint-Petersburg
85 Jury ml. Porinets Russia Saint-Petersburg
86 Alex Gorin Russia Saint-Petersburg
87 Jury st. Porinets Russia Saint-Petersburg
88 Kirill Rogozin Russia Moscow
89 Mikhail Nekrylov Russia saint-peterburg
90 Farid Azizov Russia Moscow
91 Alexander Koroschenko Russia St. Petersburg
92 Rodion Sinitsyn Russia Saint-Petersburg
93 Ruslan Kamalov Russia Saint-Petersburg
94 German Bykovskij Russia Saint-Petersburg
95 Kirill Pavlov Russia St.-Petersburg
96 Vladimir Areshkin Russia Kotelniki