Назва IV Saint-Petersburg Open
Тип турніру Індивідуальний
Стан Завершено
Турнір додано 21.10.2012
Країна Російська Федерація
Місто Saint-Petersburg
Завершення реєстрації 16.11.2012 12:00
Дата проведення турніру 17.11.2012
Участников 96

Етапи
Назва Стан Тривалість Дата и время Учасники Розклад і результати Таблиці
- 1 -
Groups Завершено 1 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 2 -
A - B Завершено 1 Учасники Розклад і результати Таблиці
Liga Завершено 1 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 3 -
play off Завершено 7 Учасники Розклад і результати Таблиці

Текстова версіяПідсумкове положення
Ім'я Країна Місто
1 Ahti Lampi Фінляндія Логя
2 Edgars Caics Латвія Рига
3 Atis Sīlis Латвія Рига
4 Alexey Zaharov Російська Федерація Москва
5 Maxim Borisov Російська Федерація Санкт-Петербург
6 Alexey Titov Російська Федерація Санкт-Петербург
7 Dmitriy Koshman Російська Федерація Москва
8 Ivan Zaharov Російська Федерація Москва
9 Valts Smagars Латвія Рига
10 Yanis Galuzo Російська Федерація Москва
11 Grigorij Dubinin Російська Федерація Тула
12 Carl Bindekrans Швеція Норрчепінг
13 Oleg Ortinov Російська Федерація Санкт-Петербург
14 Anton Kiselyov Російська Федерація Санкт-Петербург
15 Stanislav Lutay Російська Федерація Тула
16 Igor Masloboev Російська Федерація Санкт-Петербург
17 Alexander Miloradov Російська Федерація Москва
18 Yalbacheva Maria Російська Федерація Санкт-Петербург
19 Yan Zaripov Російська Федерація Москва
20 German Fokin Російська Федерація Санкт-Петербург
21 Vladimir Goncharov Російська Федерація Москва
22 Mikhail Shashkov Російська Федерація Санкт-Петербург
23 Anton Legkov Російська Федерація Санкт-Петербург
24 Dmitry Soloviev Російська Федерація Митищі
25 Andrey Voskoboynikov Російська Федерація Санкт-Петербург
26 Irina Belavina Російська Федерація Санкт-Петербург
27 Denis Katkov Російська Федерація Москва
28 Dmitry Belavin Російська Федерація Санкт-Петербург
29 Vitaly Skorobogatov Російська Федерація Санкт-Петербург
30 Oleg Dmitrichenko Російська Федерація Санкт-Петербург
31 Maria Miloradova Російська Федерація Москва
32 Raivis Sternāts Латвія Рига
33 Alexander Ozerov Російська Федерація Череповець
34 Viktoria Gorodnitskaya Російська Федерація Череповець
35 Stepan Korotkiy Російська Федерація Москва
36 Aleksey Radchenko Російська Федерація Єкатеринбург
37 Roman Bykov Російська Федерація Котельники
38 Mikhail Sivakov Російська Федерація Санкт-Петербург
39 Dmitry Malygin Російська Федерація Санкт-Петербург
40 Alexey Chernov Російська Федерація Санкт-Петербург
41 Vesa Huotelin Фінляндія Эспоо
42 Evgeniy Pipchenko Російська Федерація Санкт-Петербург
43 Andrey Kolybelnikov Російська Федерація Москва
44 Yuriy Prostakov Російська Федерація Люберці
45 Edgars Mucenieks Латвія Skrunda
46 Mykhaylo Shalomayev Україна Харків
47 Pavel Gorodnitskiy Російська Федерація Санкт-Петербург
48 Ryurik Gutiev Російська Федерація Сочі
49 Kirill Storchak Російська Федерація Санкт-Петербург
50 Veniamin Gerasimov Російська Федерація Москва
51 Dmitry Afonin Російська Федерація Санкт-Петербург
52 Igor Petrov Російська Федерація Санкт-Петербург
53 Alexandr Danilov Російська Федерація Санкт-Петербург
54 Mihail Margolis Ізраїль Бенидорм
55 Sergey Sammal Російська Федерація Тула
56 Jorens Leskovičs Латвія Єкабпілс
57 Alexander Larichev Російська Федерація Череповець
58 Sergey Zorin Російська Федерація Єкатеринбург
59 Igor Budilin Російська Федерація Санкт-Петербург
60 Nikita Pavlov Російська Федерація Санкт-Петербург
61 Artem Valiev Литва Вільнюс
62 Serhiy Talimonchyk Україна Київ
63 Vladimir Smirnov Російська Федерація Санкт-Петербург
64 Jani Herlevi Фінляндія Гельсінкі
65 Kirill Vasilev Російська Федерація Москва
66 Nikolaj Ivanov Російська Федерація Санкт-Петербург
67 Kristaps Zarinieks Латвія Єкабпілс
68 Georgiy Levashov Російська Федерація Санкт-Петербург
69 Ilya Ponomarev Російська Федерація Санкт-Петербург
70 Pavlov Alexander Російська Федерація Санкт-Петербург
71 Megrabyan Alexander Російська Федерація Москва
72 Vasiliy Lyutorovich Російська Федерація Санкт-Петербург
73 Michail Nikitin Російська Федерація Кронштадт
74 Alexey Baranov Російська Федерація Москва
75 Larionov Alexander Російська Федерація Санкт-Петербург
76 Smirnov Nikolay Російська Федерація Санкт-Петербург
77 Leonid Zaytcev Російська Федерація Санкт-Петербург
78 Oleg Borisov Російська Федерація Санкт-Петербург
79 Olga Golovkina Російська Федерація Санкт-Петербург
80 Artem Budaev Російська Федерація Санкт-Петербург
81 Mihail Desyatnik Російська Федерація Москва
82 Andrey Budilin Російська Федерація Санкт-Петербург
83 Rufat Azizov Російська Федерація Москва
84 Lev Stepanov Російська Федерація Санкт-Петербург
85 Jury ml. Porinets Російська Федерація Санкт-Петербург
86 Alex Gorin Російська Федерація Санкт-Петербург
87 Jury st. Porinets Російська Федерація Санкт-Петербург
88 Kirill Rogozin Російська Федерація Москва
89 Mikhail Nekrylov Російська Федерація Санкт-Петербург
90 Farid Azizov Російська Федерація Москва
91 Alexander Koroschenko Російська Федерація Санкт-Петербург
92 Rodion Sinitsyn Російська Федерація Санкт-Петербург
93 Ruslan Kamalov Російська Федерація Санкт-Петербург
94 German Bykovskij Російська Федерація Санкт-Петербург
95 Kirill Pavlov Російська Федерація Санкт-Петербург
96 Vladimir Areshkin Російська Федерація Котельники