1-й этап IX Открытого Кубка России. XIX Кубок Поволжья

Адрес: г. Нижний Новгород, ул.Арктическая 7, ст.метро Заречная, ФОК "Заречье"
Начало турнира - в 11.30
Тип турніру Індивідуальний
Стан Завершено
Країна Російська Федерація
Місто Нижний Новгород
Початок реєстрації 13.07.2018 10:00
Завершення реєстрації 18.08.2018 11:30
Дата проведення турніру 19.08.2018
Участников 58

Етапи
Назва Стан Тривалість Дата и время Учасники Розклад і результати Таблиці
- 1 -
Квалификация Завершено 1 19.08.2018 00:00 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 2 -
Высшая лига Завершено 1 19.08.2018 00:00 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 3 -
Лиги Завершено 1 19.08.2018 00:00 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 4 -
Плей-офф Завершено 7 19.08.2018 00:00 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 5 -
Малый плей-офф Завершено 5 19.08.2018 00:00 Учасники Розклад і результати Таблиці

Текстова версіяПідсумкове положення
Ім'я Країна Місто Рейтинг Очки МР
1 Arseniy Stolyarov Російська Федерація Москва 30 706
2 Dmitriy Petrov Російська Федерація Москва 27 658
3 Anton Runenkov Російська Федерація Москва 25 619
4 Grigoriy Dubinin Російська Федерація Тула 23 590
5 Alexey Titov Російська Федерація Санкт-Петербург 21 573
6 Stanislav Lutay Російська Федерація Тула 20 565
7 Artem Blinov Російська Федерація Санкт-Петербург 19 558
8 Yuriy Prostakov Російська Федерація Люберці 18 552
9 Alexander Galkin Російська Федерація Волгоград 17 544
10 Alexandr Shikerin Російська Федерація Нижний Новгород 16 530
11 Ivan Shemjakov Російська Федерація Нижний Новгород 15 517
12 Nikita Pavlov Російська Федерація Санкт-Петербург 14 499
13 Alexey Korotkiy Російська Федерація Нижний Новгород 13 479
14 Dmitry Soloviev Російська Федерація Митищі 12 459
15 Alexandr Zaytsev Російська Федерація Москва 11 443
16 Sergey Shikerin Російська Федерація Нижний Новгород 10 431
17 Haydar Mirov Російська Федерація Горад Казань 9 423
18 Vadim Matveev Російська Федерація Санкт-Петербург 8 419
19 Alexander Enyushin Російська Федерація Горад Казань 7 415
20 Yury Volik Російська Федерація Краснодар 6 410
21 Alexandr Kosyrev Російська Федерація Москва 5 400
22 Vladimir Opanasenko Російська Федерація Москва 4 385
23 Konstantin Barabash Російська Федерація Горад Казань 3 370
24 Andrey Ponomarev Російська Федерація Москва 2 357
25 Alexandr Zhulyabin Російська Федерація Ногінськ 1 346
26 Alexey Krinov Казахстан Актобе 1 343
27 Timur Khamiev Російська Федерація Горад Казань 1 338
28 Mikhail Krinov Російська Федерація Москва 1 335
29 Olga Glazunova Російська Федерація Нижний Новгород 1 332
30 Vladimir Orlov Російська Федерація Москва 1 326
31 Sergey Semagin Російська Федерація Горад Казань 1 316
32 Elnara Abasova Російська Федерація Нижний Новгород 1 304
33 Kapitolina Semagina Російська Федерація Горад Казань 1 289
34 Roman Aganichev Російська Федерація Іваново 1 272
35 Ramil Galiev Російська Федерація Горад Казань 1 259
36 Evgenii Solovev Російська Федерація Горад Клін 1 247
37 Dmitriy Nazarov Російська Федерація Нижний Новгород 1 228
38 Evgeniy Elkin Російська Федерація Перм 1 211
39 Pavel Shakirov Російська Федерація Горад Казань 1 193
40 Dinar Fakhrutdinov Російська Федерація Горад Казань 1 173
41 Semen Ivanov Російська Федерація Нижний Новгород 1 161
42 Taisia Ankudimova Російська Федерація Нижний Новгород 1 150
43 Alexander Nagorniy ml. Російська Федерація Санкт-Петербург 1 140
44 Leonid Volik Російська Федерація Краснодар 1 125
45 Elena Stoljarova Російська Федерація Санкт-Петербург 1 110
46 Yuriy Morozov Російська Федерація Нижний Новгород 1 97
47 Anton Mineyev Російська Федерація Вязники 1 82
48 Sergey Marochkin Російська Федерація Самара 1 75
49 Alexander Nagorniy st. Російська Федерація Санкт-Петербург 1 67
50 Ilya Elkin Російська Федерація Перм 1 54
51 Andrey Leutin Російська Федерація Нижний Новгород 1 40
52 Sergey Dunichkin Російська Федерація Нижний Новгород 1 29
53 Andrei Ivanov Російська Федерація Чебоксари 1 21
54 Andrey Kalinkin Російська Федерація Нижний Новгород 1 18
55 Pavel Syzrantsev Російська Федерація Нижний Новгород 1 15
56 Vladimir Kudryavcev Російська Федерація Нижний Новгород 1 13
57 Andrey Varyutin Російська Федерація Нижний Новгород 1 11
58 Evgeniy Dunichkin Російська Федерація Нижний Новгород 1 1