Тип турніру | Індивідуальний |
---|---|
Стан | Завершено |
Країна | Німеччина |
Місто | Lahr |
Адрес | Schwarzwaldstraße 97, Hotel Am Westend 77933 Lahr |
Початок реєстрації | 17.04.2018 12:00 |
Завершення реєстрації | 22.09.2018 18:00 |
Дата проведення турніру | 29.09.2018 |
Участников | 33 |
Етапи
Назва | Стан | Тривалість | Дата и время | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- 1 - | ||||||||
Vorrunde | Завершено | 1 | 29.09.2018 09:30 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | ||
- 2 - | ||||||||
Finalgruppe | Завершено | 1 | 29.09.2018 00:00 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | ||
Plazierungsgruppe | Завершено | 2 | 29.09.2018 00:00 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | ||
- 3 - | ||||||||
Play-Off 1.Liga | Завершено | 7 | 29.09.2018 00:00 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | ||
Play-Off 2.Liga | Завершено | 3 | 29.09.2018 00:00 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці |
Текстова версіяПідсумкове положення
Endplazierung | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ім'я | Країна | Місто | Рейтинг | Очки МР | ||||
1 | Linus Restel | Німеччина | Хаген | 530 | ||||
2 | Valentin Dietze | Німеччина | Фрайбург | 483 | ||||
3 | Micael Borgh | Berlin | 451 | |||||
4 | Juri Artamonov | Естонія | Таллінн | 427 | ||||
5 | Mykhaylo Shalomayev | Україна | Харків | 401 | ||||
6 | Eike Rompa | Німеччина | Вільгельмсгафен | 385 | ||||
7 | Ralph Pommerenke | Німеччина | Франкфурт-на-Майне | 362 | ||||
8 | Locher Rolf | Швейцарія | 336 | |||||
9 | Elias Klimek | Німеччина | Бад-Дюркхайм | 305 | ||||
10 | Frank Bruneske | Німеччина | Вільгельмсгафен | 270 | ||||
11 | Hermann Petuch | Німеччина | Лар | 240 | ||||
12 | Sven Aderhold | Німеччина | Унтерферінг | 215 | ||||
13 | Olli Majaniemi | Швейцарія | Базель | 201 | ||||
14 | Christian Dunnink | Німеччина | Бохум | 189 | ||||
15 | Frank Rasche | Німеччина | Унтерферінг | 153 | ||||
16 | Martin Dion | Канада | 115 | |||||
17 | Annika Gripp | Німеччина | Унтерферінг | 76 | ||||
18 | Erik Maslennikov | Німеччина | Саарбрюккен | 36 | ||||
19 | Marcel Jenni | Швейцарія | Берн | 31 | ||||
20 | Nico Jenni | Швейцарія | Берн | 29 | ||||
21 | Peter Schlosser | Німеччина | Людвіґсгафен-на-Рейні | 27 | ||||
22 | Gunnar Gripp | Німеччина | Unterfoehring | 25 | ||||
23 | Mathias Klein | Німеччина | Лар | 23 | ||||
24 | Vadim Mirojevskis | Латвія | Рига | 20 | ||||
25 | Daniel Hoch | Німеччина | Саарбрюккен | 18 | ||||
26 | Vedernikov Vladimir | Німеччина | Саарбрюккен | 16 | ||||
27 | Till Dion | Німеччина | Берлін | 14 | ||||
28 | Wolfgang Abshagen | Німеччина | Берлін | 12 | ||||
29 | Andrei Hoerner | Німеччина | Лар | 10 | ||||
30 | Timo Klein | Німеччина | Лар | 7 | ||||
31 | Baizel David | Німеччина | Саарбрюккен | 5 | ||||
32 | Martin Hoerner | Німеччина | Лар | 3 | ||||
33 | Alex Bazilevs | Латвія | Валмієра | 1 | ||||