XXVI Чемпионат Санкт-Петербурга 2 этап

11.00-11.40 - регистрация на турнир мастеров,
12.00 - начало отборочного турнира,
13.30-14.00 - регистрация на турнир новичков и любителей,
14.15 - начало турниров по лигам,
17.00 - начало игр плэй-офф,
20.00 - окончание турнира.
Тип турніру Індивідуальний
Стан Завершено
Країна Російська Федерація
Місто Санкт-Петербург
Адрес школа 171. ул.Маяковского, 9
Початок реєстрації 05.12.2017 22:00
Завершення реєстрації 24.12.2017 11:40
Дата проведення турніру 24.12.2017
Участников 42

Етапи
Назва Стан Тривалість Дата и время Учасники Розклад і результати Таблиці
- 1 -
Отборочный этап Завершено 1 24.12.2017 00:00 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 2 -
Первая лига Завершено 1 24.12.2017 14:15 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 3 -
Высшая лига Завершено 1 24.12.2017 14:15 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 4 -
Плей-офф Завершено 7 24.12.2017 00:00 Учасники Розклад і результати Таблиці

Текстова версіяПідсумкове положення
Ім'я Країна Місто Рейтинг Очки МР
1 Nikita Zholobov Російська Федерація Санкт-Петербург 100 548
2 Artem Valiev Литва Вільнюс 97 502
3 Dmitry Malygin Російська Федерація Санкт-Петербург 95 474
4 Oleg Ortinov Російська Федерація Санкт-Петербург 93 453
5 Boris Velmoga Російська Федерація Санкт-Петербург 91 432
6 Igor Masloboev Російська Федерація Санкт-Петербург 90 421
7 Dmitry Belavin Російська Федерація Санкт-Петербург 89 409
8 Anton Fedoseev Російська Федерація Санкт-Петербург 88 402
9 Alexey Chernov Російська Федерація Санкт-Петербург 87 397
10 Nikita Pavlov Російська Федерація Санкт-Петербург 86 389
11 Daniil Mushnikov Російська Федерація Санкт-Петербург 85 380
12 Maxim Borisov Російська Федерація Санкт-Петербург 84 371
13 Ruslan Kamalov Російська Федерація Санкт-Петербург 83 365
14 Vitaly Skorobogatov Російська Федерація Санкт-Петербург 82 360
15 Artem Blinov Російська Федерація Санкт-Петербург 81 358
16 Vladimir Smirnov Російська Федерація Санкт-Петербург 80 355
17 Oleg Salamatov Російська Федерація Санкт-Петербург 79 348
18 Mikhail Gorodnitskiy Російська Федерація Санкт-Петербург 78 343
19 Georgiy Levashov Російська Федерація Санкт-Петербург 77 337
20 Mark Gorodnitskiy Російська Федерація Санкт-Петербург 76 333
21 Daniil Perov Російська Федерація Санкт-Петербург 75 332
22 Elena Nikitina Російська Федерація Кронштадт 74 330
23 Alexandr Borovskiy Російська Федерація Санкт-Петербург 73 328
24 Vadim Lebedev Російська Федерація Санкт-Петербург 72 314
25 Alexandr Danilov Російська Федерація Санкт-Петербург 71 292
26 Andrey Budilin Російська Федерація Санкт-Петербург 70 266
27 Artem Budaev Російська Федерація Санкт-Петербург 69 239
28 Smirnov Nikolay Російська Федерація Санкт-Петербург 68 223
29 Juri Artamonov Естонія Таллінн 67 212
30 Maksim Maksimov Російська Федерація Санкт-Петербург 66 200
31 Alexander Nagorniy st. Російська Федерація Санкт-Петербург 65 188
32 Alex Gorin Російська Федерація Санкт-Петербург 64 152
33 Ilya Revunov Російська Федерація Санкт-Петербург 63 116
34 Semyon Bityukov Російська Федерація Санкт-Петербург 62 80
35 Artyom Shirskiy Російська Федерація Санкт-Петербург 61 42
36 Никита Горлов Російська Федерація Санкт-Петербург 60 30
37 Elena Stoljarova Російська Федерація Санкт-Петербург 59 20
38 Oleg Borisov Російська Федерація Санкт-Петербург 58 16
39 Алёша Титов Російська Федерація Санкт-Петербург 57 11
40 Ярослав Барышев Російська Федерація Санкт-Петербург 56 7
41 Pavel Simonov Російська Федерація Санкт-Петербург 55 3
42 Egor Stepanov Російська Федерація Санкт-Петербург 54 1