Турнир пройдет в Ласнамяэском молодежном центре по адресу Пунане 69.
Взнос 5 евро с участника.
По окончании турнира поедание торта в компании друзей
Взнос 5 евро с участника.
По окончании турнира поедание торта в компании друзей
Тип турніру | Індивідуальний |
---|---|
Стан | Завершено |
Країна | Естонія |
Місто | Tallinn |
Адрес | Punane 69 |
Початок реєстрації | 27.11.2017 10:00 |
Завершення реєстрації | 16.12.2017 14:00 |
Дата проведення турніру | 17.12.2017 |
Участников | 19 |
Етапи
Назва | Стан | Тривалість | Дата и время | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- 1 - | ||||||||
Groups | Завершено | 1 | 17.12.2017 13:00 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | ||
- 2 - | ||||||||
PLAY OFF | Завершено | 7 | 17.12.2017 00:00 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | ||
- 3 - | ||||||||
5-8 placed | Завершено | 7 | 17.12.2017 00:00 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | ||
- 4 - | ||||||||
9-16 placed | Завершено | 7 | 17.12.2017 00:00 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | ||
- 5 - | ||||||||
13-16 placed | Завершено | 7 | 17.12.2017 00:00 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | ||
- 6 - | ||||||||
17-20 placed | Завершено | 7 | 17.12.2017 00:00 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці |
Текстова версіяПідсумкове положення
Ім'я | Країна | Місто | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jevgeni Lvov | Естонія | Таллінн | |||
2 | Maria Saveljeva | Естонія | Таллінн | |||
3 | Igor Saveljev | Естонія | Таллінн | |||
4 | Vafa Hamdamov | Естонія | Таллінн | |||
5 | Aleksandr Metelitsa | Естонія | Нарва | |||
6 | Daniil Moshnin | Естонія | Таллінн | |||
7 | Sergei Sokolov | Естонія | Таллінн | |||
8 | Deniss Andrijashkin | Естонія | Нарва | |||
9 | Veronika Sachok | Естонія | Таллінн | |||
10 | Alexander Kaminski | Російська Федерація | Tallinn / Moscow | |||
11 | Konstantīns Domeniks Zabello | Латвія | Рига | |||
12 | Vladislav Trofimov | Естонія | Таллінн | |||
13 | Aleksei Fedotov | Естонія | Нарва | |||
14 | Mark Kritski | Естонія | Таллінн | |||
15 | Mark-Julius Pikat | Естонія | Таллинн | |||
16 | Dmitri Krylenkov | Естонія | Таллінн | |||
17 | Kirill Bogdanov | Естонія | Нарва | |||
18 | Jegor Suhhanov | Естонія | Таллінн | |||
19 | Vladimir Andriyashkin | Естонія | Нарва | |||