XII Кубок Северо-Запада

Тип турніру Індивідуальний
Стан Завершено
Країна Російська Федерація
Місто Санкт-Петерубрг
Початок реєстрації 12.04.2012 00:00
Завершення реєстрації 15.04.2012 11:50
Дата проведення турніру 15.04.2012
Участников 37

Етапи
Назва Стан Тривалість Дата и время Учасники Розклад і результати Таблиці
- 1 -
1/16 Борисов - Синицын Завершено 7 Учасники Розклад і результати Таблиці
1/32 Афанасьев - Иванов Н. Завершено 5 Учасники Розклад і результати Таблиці
1/32 Казаков - Пономарев Завершено 5 Учасники Розклад і результати Таблиці
1/32 Корощенко - Борисова Завершено 5 Учасники Розклад і результати Таблиці
1/32 Наджарян - Диденко Завершено 5 Учасники Розклад і результати Таблиці
1/32 Синицын - Ершов Завершено 5 Учасники Розклад і результати Таблиці
1_16 Данилов - Иванов Завершено 7 Учасники Розклад і результати Таблиці
1_16 Белавин - Кудашев Завершено 7 Учасники Розклад і результати Таблиці
1_16 Белавина - Смирнов В. Завершено 7 Учасники Розклад і результати Таблиці
1_16 Легков - Зайцев Завершено 7 Учасники Розклад і результати Таблиці
1_16 Маслобоев - Посредников Завершено 7 Учасники Розклад і результати Таблиці
1_16 Никитин - Борисова Завершено 7 Учасники Розклад і результати Таблиці
1_16 Окунев - Смирнов Н. Завершено 7 Учасники Розклад і результати Таблиці
1_16 Ортинов - Наджарян Завершено 7 Учасники Розклад і результати Таблиці
1_16 Пипченко - Павлов Завершено 7 Учасники Розклад і результати Таблиці
1_16 Скоробогатов - Будаев Завершено 7 Учасники Розклад і результати Таблиці
1_16 Федосеев - Горин Завершено 7 Учасники Розклад і результати Таблиці
1_16 Фокин - Брусницын Завершено 7 Учасники Розклад і результати Таблиці
1_16 Чернов - Некрылов Завершено 7 Учасники Розклад і результати Таблиці
1_16 Шадрин - Афонин Завершено 7 Учасники Розклад і результати Таблиці
1_16 Шашков - Пономарев Завершено 7 Учасники Розклад і результати Таблиці
Лига 1/32 Завершено 1 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 2 -
Утешительный кубок 1/8 Наджарян-Посредников Завершено 5 Учасники Розклад і результати Таблиці
Утешительный кубок 1/8 Иванов-Будаев Завершено 5 Учасники Розклад і результати Таблиці
Утешительный кубок 1/8 Кудашев-Брусницын Завершено 5 Учасники Розклад і результати Таблиці
Утешительный кубок 1/8 Борисова-Афонин Завершено 5 Учасники Розклад і результати Таблиці
Утешительный кубок 1/8 Пономарев-Смирнов Н. Завершено 5 Учасники Розклад і результати Таблиці
Утешительный кубок 1/8 Синицын-Павлов Завершено 5 Учасники Розклад і результати Таблиці
Утешительный кубок 1/8 Смирнов В.-Чернов Завершено 5 Учасники Розклад і результати Таблиці
Утешительный кубок 1/8 Зайцев - Горин Завершено 5 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 3 -
1/8 Белавина-Шадрин Завершено 7 Учасники Розклад і результати Таблиці
1/8 Данилов-Скоробогатов Завершено 7 Учасники Розклад і результати Таблиці
1/8 Никитин-Легков Завершено 7 Учасники Розклад і результати Таблиці
1/8 Окунев-Некрылов Завершено 7 Учасники Розклад і результати Таблиці
1/8 Пипченко-Белавин Завершено 7 Учасники Розклад і результати Таблиці
1/8 Федосеев-Борисов Завершено 7 Учасники Розклад і результати Таблиці
1/8 Фокин-Маслобоев Завершено 7 Учасники Розклад і результати Таблиці
1/8 Шашков-Ортинов Завершено 7 Учасники Розклад і результати Таблиці
Лига 1/8 Завершено 1 Учасники Розклад і результати Таблиці
Утешительная Лига 1/8 Завершено 1 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 4 -
1/4 Белавин-Окунев Завершено 7 Учасники Розклад і результати Таблиці
1/4 Данилов-Маслобоев Завершено 1 Учасники Розклад і результати Таблиці
1/4 Ортинов - Борисов Завершено 7 Учасники Розклад і результати Таблиці
1/4 Шадрин-Легков Завершено 7 Учасники Розклад і результати Таблиці
Лига 1/4 Завершено 1 Учасники Розклад і результати Таблиці
Утешительная лига 1/4 Завершено 1 Учасники Розклад і результати Таблиці
Утешительный 1/4 Посредников-Зайцев Завершено 5 Учасники Розклад і результати Таблиці
Утешительный 1/4 Брусницын-Чернов Завершено 5 Учасники Розклад і результати Таблиці
Утешительный 1/4 Афонин-Иванов Завершено 5 Учасники Розклад і результати Таблиці
Утешительный 1/4 Павлов-Смирнов Н. Завершено 5 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 5 -
1/2 Легков-Белавин Завершено 7 Учасники Розклад і результати Таблиці
1/2 Маслобоев-Борисов Завершено 7 Учасники Розклад і результати Таблиці
Утешительный 1/2 Чернов-Афонин Завершено 5 Учасники Розклад і результати Таблиці
Утешительный 1/2 Смирнов Н.-Посредников Завершено 5 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 6 -
3 место Завершено 5 Учасники Розклад і результати Таблиці
Утешительный финал Завершено 5 Учасники Розклад і результати Таблиці
Финал Завершено 7 Учасники Розклад і результати Таблиці

Текстова версіяПідсумкове положення
Ім'я Країна Місто Рейтинг
1 Maxim Borisov Російська Федерація Санкт-Петербург 75
2 Anton Legkov Російська Федерація Санкт-Петербург 74
3 Igor Masloboev Російська Федерація Санкт-Петербург 73
4 Dmitry Belavin Російська Федерація Санкт-Петербург 72
5 Shadrin Pavel Російська Федерація Санкт-Петербург 71
6 Oleg Ortinov Російська Федерація Санкт-Петербург 70
7 Alexandr Danilov Російська Федерація Санкт-Петербург 69
8 Alexander Okunev Російська Федерація Санкт-Петербург 68
9 Vitaly Skorobogatov Російська Федерація Санкт-Петербург 67
10 German Fokin Російська Федерація Санкт-Петербург 66
11 Mikhail Shashkov Російська Федерація Санкт-Петербург 65
12 Mikhail Nekrylov Російська Федерація Санкт-Петербург 64
13 Irina Belavina Російська Федерація Санкт-Петербург 63
14 Evgeniy Pipchenko Російська Федерація Санкт-Петербург 62
15 Anton Fedoseev Російська Федерація Санкт-Петербург 61
16 Michail Nikitin Російська Федерація Кронштадт 60
17 Vasily Posrednikov Російська Федерація Санкт-Петербург 59
18 Dmitry Afonin Російська Федерація Санкт-Петербург 58
19 Smirnov Nikolay Російська Федерація Санкт-Петербург 57
20 Alexey Chernov Російська Федерація Санкт-Петербург 56
21 Brusnitsin Alex Російська Федерація Санкт-Петербург 55
22 Nikita Pavlov Російська Федерація Санкт-Петербург 54
23 Nikolaj Ivanov Російська Федерація Санкт-Петербург 53
24 Lenya Zaitcev Російська Федерація Санкт-Петербург 52
25 Vladimir Smirnov Російська Федерація Санкт-Петербург 51
26 Karina Borisova Російська Федерація Санкт-Петербург 50
27 Artem Budaev Російська Федерація Санкт-Петербург 49
28 Ashot Najaryan Російська Федерація Санкт-Петербург 48
29 Alex Gorin Російська Федерація Санкт-Петербург 47
30 Rodion Sinitsyn Російська Федерація Санкт-Петербург 46
31 Timur Kudashev Російська Федерація Санкт-Петербург 45
32 Ilya Ponomarev Російська Федерація Санкт-Петербург 44
33 Kazakov Ruslan Російська Федерація Санкт-Петербург 43
34 Afanasiev Maksim Російська Федерація Санкт-Петербург 42
35 Alexander Koroschenko Російська Федерація Санкт-Петербург 41
36 Didenko Dmitriy Російська Федерація Санкт-Петербург 40
37 Maxim Ershov Російська Федерація Санкт-Петербург 39