Тип турніру | Індивідуальний |
---|---|
Стан | Завершено |
Країна | Російська Федерація |
Місто | Москва |
Адрес | ул. Пришвина 8, офисное здание компании "Р-Стайл" |
Початок реєстрації | 26.10.2017 10:00 |
Завершення реєстрації | 02.11.2017 15:00 |
Дата проведення турніру | 02.11.2017 |
Участников | 17 |
Етапи
Назва | Стан | Тривалість | Дата и время | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- 1 - | ||||||||
Круговой этап | Завершено | 1 | 02.11.2017 00:00 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | ||
- 2 - | ||||||||
Лиги | Завершено | 1 | 02.11.2017 00:00 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | ||
- 3 - | ||||||||
Матч за 1 место в Высшей лиге | Завершено | 5 | 02.11.2017 00:00 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | ||
- 4 - | ||||||||
Матч за 3 место в Высшей лиге | Завершено | 5 | 02.11.2017 00:00 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | ||
- 5 - | ||||||||
Матч за 1 место в Первой лиге | Завершено | 5 | 02.11.2017 00:00 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | ||
- 6 - | ||||||||
Матч за 3 место в Первой лиге | Завершено | 5 | 02.11.2017 00:00 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці |
Текстова версіяПідсумкове положення
Ім'я | Країна | Місто | Рейтинг | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alexander Galkin | Російська Федерація | Волгоград | 367 | |||
2 | Alexey Baranov | Російська Федерація | Москва | 334 | |||
3 | Jevgeny Tsupko | Ізраїль | 316 | ||||
4 | Aleksandr Tarakanov | Казахстан | Железнодорожный (РФ) | 299 | |||
5 | Evgenii Solovev | Російська Федерація | Горад Клін | 284 | |||
6 | Andrey Ponomarev | Російська Федерація | Москва | 267 | |||
7 | Yuriy Verbitskiy | Російська Федерація | Волгоград / Москва | 235 | |||
8 | Sergey Nekrasov | Російська Федерація | Москва | 204 | |||
9 | Alexey Krinov | Казахстан | Актобе | 171 | |||
10 | Aleksey Gavrilov | Російська Федерація | Москва | 147 | |||
11 | Roman Bykov | Російська Федерація | Котельники | 139 | |||
12 | Vladimir Orlov | Російська Федерація | Москва | 127 | |||
13 | Robert Shaekhov | Російська Федерація | Королёв | 103 | |||
14 | Aleksey Molodenkov | Російська Федерація | Балашиха | 69 | |||
15 | Sergey Pugachev | Російська Федерація | Железнодорожный | 36 | |||
16 | Kurochkin Maksim | Російська Федерація | Волгодонськ | 10 | |||
17 | Polivackin Yaroslav | Російська Федерація | Москва | 1 | |||