Hotel Park inn Pribaltiyskya
Назва Saint Petersburg open 2017
Тип турніру Індивідуальний
Стан Завершено
Турнір додано 07.10.2017
Країна Російська Федерація
Місто Saint-Petersburg
Адрес Korablestroiteley, 14
Початок реєстрації 07.10.2017 12:00
Завершення реєстрації 11.11.2017 11:30
Дата проведення турніру 11.11.2017
Участников 120

Етапи
Назва Стан Тривалість Дата и время Учасники Розклад і результати Таблиці
- 1 -
Groups Завершено 1 11.11.2017 12:00 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 2 -
Final Groups Завершено 1 11.11.2017 15:00 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 3 -
Division 3 Завершено 1 11.11.2017 15:00 Учасники Розклад і результати Таблиці
Division 4 Завершено 1 11.11.2017 15:00 Учасники Розклад і результати Таблиці
Division 5 Завершено 1 11.11.2017 15:00 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 4 -
Division 1 Завершено 1 11.11.2017 00:00 Учасники Розклад і результати Таблиці
Division 2 Завершено 1 11.11.2017 00:00 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 5 -
Play-off Завершено 7 11.11.2017 16:30 Учасники Розклад і результати Таблиці

Текстова версіяПідсумкове положення
Ім'я Країна Місто
1 Maxim Borisov Російська Федерація Санкт-Петербург
2 Nikita Zholobov Російська Федерація Санкт-Петербург
3 Alexey Zaharov Російська Федерація Москва
4 Veniamin Gerasimov Російська Федерація Москва
5 Sergey Ivanov Російська Федерація Курськ
6 Andrey Voskoboynikov Російська Федерація Санкт-Петербург
7 Mikhail Shashkov Російська Федерація Санкт-Петербург
8 Maria Saveljeva Естонія Таллінн
9 Andrey Chaplygin Російська Федерація Курськ
10 Arseniy Stolyarov Російська Федерація Москва
11 Denis Matveev Російська Федерація Курськ
12 Alexi Biorn Російська Федерація Санкт-Петербург
13 Stepan Korotkiy Російська Федерація Москва
14 Anton Legkov Російська Федерація Санкт-Петербург
15 Dmitry Malygin Російська Федерація Санкт-Петербург
16 Alexey Titov Російська Федерація Санкт-Петербург
17 Dmitriy Petrov Російська Федерація Москва
18 Alexander Galkin Російська Федерація Волгоград
19 Oleg Ortinov Російська Федерація Санкт-Петербург
20 Vladimir Smirnov Російська Федерація Санкт-Петербург
21 Alexey Chernov Російська Федерація Санкт-Петербург
22 Viktoria Gorodnitskaya Російська Федерація Череповець
23 Vitaly Skorobogatov Російська Федерація Санкт-Петербург
24 Igor Saveljev Естонія Таллінн
25 Yuriy Prostakov Російська Федерація Люберці
26 Ilya Ponomarev Російська Федерація Санкт-Петербург
27 Igor Novikov Російська Федерація Краснодар
28 Mykhaylo Shalomayev Україна Харків
29 Artem Valiev Литва Вільнюс
30 Georgiy Levashov Російська Федерація Санкт-Петербург
31 Daniil Mushnikov Російська Федерація Санкт-Петербург
32 Mikhail Mikhin Російська Федерація Москва
33 Nikita Pavlov Російська Федерація Санкт-Петербург
34 Dmitriy Nabasov Російська Федерація Курськ
35 Igor Masloboev Російська Федерація Санкт-Петербург
36 Alexandr Zaytsev Російська Федерація Москва
37 Alexander Ozerov Російська Федерація Череповець
38 Artem Blinov Російська Федерація Санкт-Петербург
39 Mark Gorodnitskiy Російська Федерація Санкт-Петербург
40 Andrey Budilin Російська Федерація Санкт-Петербург
41 Maxim Starkov Російська Федерація Курськ
42 Gleb Vasiliev Російська Федерація Москва
43 Irina Vorobieva Російська Федерація Санкт-Петербург
44 Boris Velmoga Російська Федерація Санкт-Петербург
45 Artem Budaev Російська Федерація Санкт-Петербург
46 Dmitry Belavin Російська Федерація Санкт-Петербург
47 Aleksandr Spirin Російська Федерація Барнаул
48 Anton Fedoseev Російська Федерація Санкт-Петербург
49 Oleg Salamatov Російська Федерація Санкт-Петербург
50 Alexandr Danilov Російська Федерація Санкт-Петербург
51 Alexey Baranov Російська Федерація Москва
52 Ivan Smirnov Російська Федерація Санкт-Петербург
53 Vladislav Semenchuk Україна Київ
54 Egor Stepanov Російська Федерація Санкт-Петербург
55 Alexander Larichev Російська Федерація Череповець
56 Alexey Krinov Казахстан Актобе
57 Jevgeny Tsupko Ізраїль
58 Alexandr Kosyrev Російська Федерація Москва
59 Alex Gorin Російська Федерація Санкт-Петербург
60 Evgenii Solovev Російська Федерація Горад Клін
61 Yaroslav Mikryukov Російська Федерація Котельники
62 Evgen Novikov Російська Федерація Краснодар
63 Vafa Hamdamov Естонія Таллінн
64 Artem Boldyrev Російська Федерація Сєверодвінськ
65 Semichev Alexandr Російська Федерація Череповець
66 Michail Nikitin Російська Федерація Кронштадт
67 Yury Volik Російська Федерація Краснодар
68 Alexander Koroschenko Російська Федерація Санкт-Петербург
69 Ruslan Kamalov Російська Федерація Санкт-Петербург
70 Ксения Обоева Російська Федерація Санкт-Петербург
71 Aleksandr Yakovenko Російська Федерація Єкатеринбург
72 Yuriy Verbitskiy Російська Федерація Волгоград / Москва
73 Sergey Kudinov Російська Федерація Черняховск
74 Aleksandr Metelitsa Естонія Нарва
75 Timur Khamiev Російська Федерація Горад Казань
76 Alexander Enyushin Російська Федерація Горад Казань
77 Hermann Petuch Німеччина Лар
78 Eduard Kuratnik Білорусь Мінськ
79 Andrei Kniaziuk Білорусь Новополоцьк
80 Temnyakov Pavel Російська Федерація Єкатеринбург
81 Deniss Andrijashkin Естонія Нарва
82 Alexander Okunev Російська Федерація Санкт-Петербург
83 Vadim Matveev Російська Федерація Санкт-Петербург
84 Daniil Moshnin Естонія Таллінн
85 Aleksandr Nagorniy Sr. Російська Федерація Санкт-Петербург
86 Aleksandr Dolgov Білорусь Мінськ
87 Veronika Sachok Естонія Таллінн
88 Vladimir Krivolapov Російська Федерація Волгоград
89 Smirnov Nikolay Російська Федерація Санкт-Петербург
90 Konstantin Avdeev Російська Федерація Новосибірськ
91 Elena Stoljarova Російська Федерація Санкт-Петербург
92 Aleksandr Nagornyy j. Російська Федерація Санкт-Петербург
93 Ilya Timofeev Російська Федерація Ярославль
94 Kashentsev Igor Російська Федерація Москва
95 Alexey Klimko Російська Федерація Санкт-Петербург
96 Elena Nikitina Російська Федерація Кронштадт
97 Vadim Lebedev Російська Федерація Санкт-Петербург
98 Grigoriy Pyanykh Російська Федерація Норильськ
99 Danila Titov Російська Федерація Санкт-Петербург
100 Alexandr Gorlin Російська Федерація Волгодонськ
101 Aleksey Molodenkov Російська Федерація Горад Клін
102 Kazarin Grigoriy Російська Федерація Череповець
103 Павел Федоров Російська Федерація Санкт-Петербург
104 Robert Shaekhov Російська Федерація Королёв
105 Oleg Borisov Російська Федерація Санкт-Петербург
106 Семен Битюков Російська Федерація Санкт-Петербург
107 Nikita Tikhomirov Російська Федерація Санкт-Петербург
108 Ярослав Барышев Російська Федерація Санкт-Петербург
109 Vladimir Andriyashkin Естонія Нарва
110 Okuneva Elena Російська Федерація Санкт-Петербург
111 Maxim Tsepa Російська Федерація Санкт-Петербург
112 Andrey Tikhomirov Російська Федерація Санкт-Петербург
113 Mark-Julius Pikat Естонія Таллінн
114 Alexander Kolesnikov Російська Федерація Санкт-Петербург
115 Павел Симонов Російська Федерація Санкт-Петербург
116 Илья Панчишин Російська Федерація Санкт-Петербург
117 Даня Федянцев Російська Федерація Санкт-Петербург
118 Demid Dorofeev Російська Федерація Волгоград
119 Александр Шутков Російська Федерація Санкт-Петербург
120 Tim Barannikov Російська Федерація Санкт-Петербург