Тип турніру | Індивідуальний |
---|---|
Стан | Завершено |
Країна | Російська Федерація |
Місто | Курськ |
Адрес | Курск, ул. Энгельса, 173 "В" (Автосалон SKODA) |
Початок реєстрації | 26.09.2017 10:00 |
Завершення реєстрації | 08.10.2017 10:00 |
Дата проведення турніру | 08.10.2017 |
Участников | 26 |
Етапи
Назва | Стан | Тривалість | Дата и время | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- 1 - | ||||||||
Квалификация | Завершено | 1 | 08.10.2017 00:00 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | ||
- 2 - | ||||||||
Большой Плей-офф | Завершено | 7 | 08.10.2017 00:00 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | ||
- 3 - | ||||||||
Первая Лига | Завершено | 1 | 08.10.2017 00:00 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці |
Текстова версіяПідсумкове положення
Ім'я | Країна | Місто | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Andrey Chaplygin | Російська Федерація | Курськ | ||||
2 | Sergey Ivanov | Російська Федерація | Курськ | ||||
3 | Dmitriy Nabasov | Російська Федерація | Курськ | ||||
4 | Denis Matveev | Російська Федерація | Курськ | ||||
5 | Sergey Patekhin | Російська Федерація | Курськ | ||||
6 | Viacheslav Patekhin | Російська Федерація | Курськ | ||||
7 | Pavel Churilin | Російська Федерація | Курськ | ||||
8 | Maxim Starkov | Російська Федерація | Курськ | ||||
9 | Igor Scherbakov | Російська Федерація | Курськ | ||||
10 | Gleb Moskvin | Російська Федерація | Курськ | ||||
11 | Roman Sharapov | Російська Федерація | Курськ | ||||
12 | Rostislav Pereverzev | Російська Федерація | Курськ | ||||
13 | Yuriy Aseev | Російська Федерація | Курськ | ||||
14 | Denis Trubnikov | Російська Федерація | Курськ | ||||
15 | Andrey Aseev | Російська Федерація | Курськ | ||||
16 | Darya Gladkova | Російська Федерація | Курськ | ||||
17 | Sergey Legostaev | Російська Федерація | Курськ | ||||
18 | Alexey Naumenko | Російська Федерація | Курськ | ||||
19 | Alexey Legostaev | Російська Федерація | Курськ | ||||
20 | Vyacheslav Domashev | Російська Федерація | Курськ | ||||
21 | Dmitriy Fateev | Російська Федерація | Бєлгород | ||||
22 | Ilya Naumenko | Російська Федерація | Курськ | ||||
23 | Vladimir Sannikov | Російська Федерація | Курськ | ||||
24 | Vladislav Chesnokov | Російська Федерація | Курськ | ||||
25 | Pavel Bezrukov | Російська Федерація | Курськ | ||||
26 | Petr Bezrukov | Російська Федерація | Курськ | ||||