Latvijas Kauss 2017/2018 #2

www.galdahokejs.lv/lk
Тип турніру Індивідуальний
Стан Завершено
Країна Латвія
Місто Инчукалнс
Початок реєстрації 14.10.2017 10:00
Завершення реєстрації 14.10.2017 10:00
Дата проведення турніру 14.10.2017
Участников 65
Етапи
Назва Стан Тривалість Дата и время Учасники Розклад і результати Таблиці
- 1 -
Grupas Завершено 1 14.10.2017 10:00 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 2 -
Līgas Завершено 1 14.10.2017 13:20 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 3 -
Play-off Завершено 7 14.10.2017 15:30 Учасники Розклад і результати Таблиці
Play-off 1.-2.līga Завершено 5 14.10.2017 00:00 Учасники Розклад і результати Таблиці
Play-off 2.-3.līga Завершено 5 14.10.2017 00:00 Учасники Розклад і результати Таблиці
Play-off 3.-4.līga Завершено 5 14.10.2017 00:00 Учасники Розклад і результати Таблиці

Текстова версіяПідсумкове положення
Vietu sadalījums
Ім'я Країна Місто
1 Sandis Kristaps Lagzdiņš Латвія Рига
2 Valts Smagars Латвія Рига
3 Artjoms Zaharovs Латвія Skrunda
4 Rainers Kalniņš Латвія Инчукалнс
5 Edgars Mucenieks Латвія Skrunda
6 Edžus Kaņeps Латвія Вентспилс
7 Edgars Saulītis Латвія Инчукалнс
8 Gints Lasmanis Латвія Skrunda
9 Alvis Siliņš Латвія Вентспилс
10 Raivis Miglinieks Латвія Рига
11 Raivis Sternāts Латвія Рига
12 Jevgēnijs Zaharovs Латвія Рига
13 Elvijs Siliņš Латвія Вентспилс
14 Sergejs Mihejevs Латвія Рига
15 Andrejs Kuzņecovs Латвія Єкабпілс
16 Elvis Arhinovičs Латвія Вентспилс
17 Eliāns Ēdelis Латвія Вентспилс
18 Aleksandrs Žernovojs Латвія Вентспилс
19 Rūdolfs Valainis Латвія Єкабпілс
20 Elēna Rācenāja Латвія Вентспилс
21 Salvis Skarainis Латвія Талсі
22 Sandis Kalniņš Латвія Инчукалнс
23 Guntis Ernšteins Латвія Вентспилс
24 Rinalds Siņicins Латвія Инчукалнс
25 Kristaps Zarinieks Латвія Єкабпілс
26 Kristaps Riekstiņš Латвія Burtnieki
27 Kaspars Vilums Латвія Рига
28 Romans Faļkenšteins Латвія Рига
29 Egīls Belševics Латвія Рига
30 Alens Kalniņš Латвія Вентспилс
31 Sandis Krasts Латвія Валмієра
32 Emīls Krasts Латвія Валмієра
33 Roberts Suharevs Jr. Латвія Инчукалнс
34 Intars Garančs Латвія Инчукалнс
35 Sarma Vēberga Латвія Вентспилс
36 Gundega Paķe Латвія Рига
37 Rolands Riekstiņš Латвія Burtnieki
38 Haralds Janvars Латвія Вентспилс
39 Reinis Rihards Liepiņš Латвія Рига
40 Andrejs Farafonovs Латвія Рига
41 Toms Stūrmanis Латвія Stūniši
42 Toms Baumanis Латвія Инчукалнс
43 Krista Annija Lagzdiņa Латвія Рига
44 Harijs Mencendorfs Латвія Сеце
45 Leonards Mazūrs Латвія Рига
46 Roberts Līvmanis Латвія Инчукалнс
47 Kristaps Naglis Латвія Рига
48 Nikolass Pilinskis Латвія Вангажи
49 Aigars Romals Латвія Инчукалнс
50 Mārcis Radelis Латвія Вентспилс
51 Aigvars Eglītis Латвія Инчукалнс
52 Silvestrs Bružēvics Латвія Рига
53 Jānis Markevics Латвія Vaidava
54 Roberts Pelšs Латвія Burtnieki
55 Alberts Bērtiņš Латвія Рига
56 Roberts Suharevs Sr. Латвія Инчукалнс
57 Olga Ozernaja Латвія Рига
58 Mārīte Stūrmane Латвія Stūniši
59 Konstantīns Domeniks Zabello Латвія Рига
60 Martins Gabrielis Латвія Рига
61 Aleksandra Farafonova Латвія Рига
62 Zigmārs Šmits Латвія Кукенойс
63 Kristiāns Auziņš Латвія Burtnieki
64 Gatis Mencendorfs Латвія Елґава
65 Viktors Piastro Латвія Рига