Latvijas Kauss 2017/2018 #1

www.galdahokejs.lv/lk
Тип турніру Індивідуальний
Стан Завершено
Країна Латвія
Місто Инчукалнс
Початок реєстрації 23.09.2017 10:00
Завершення реєстрації 23.09.2017 10:00
Дата проведення турніру 23.09.2017
Участников 62
Етапи
Назва Стан Тривалість Дата и время Учасники Розклад і результати Таблиці
- 1 -
Grupas Завершено 1 23.09.2017 00:00 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 2 -
Līgas Завершено 1 23.09.2017 13:00 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 3 -
Play-off Завершено 7 23.09.2017 15:10 Учасники Розклад і результати Таблиці
Play-off 1.-2.līga Завершено 5 23.09.2017 00:00 Учасники Розклад і результати Таблиці
Play-off 2.-3.līga Завершено 5 23.09.2017 00:00 Учасники Розклад і результати Таблиці
Play-off 3.-4.līga Завершено 5 23.09.2017 00:00 Учасники Розклад і результати Таблиці

Текстова версіяПідсумкове положення
Vietu sadalījums
Ім'я Країна Місто
1 Valts Smagars Латвія Рига
2 Sandis Kristaps Lagzdiņš Латвія Рига
3 Raivis Miglinieks Латвія Рига
4 Edgars Mucenieks Латвія Skrunda
5 Elvijs Siliņš Латвія Вентспилс
6 Sergejs Mihejevs Латвія Рига
7 Alvis Siliņš Латвія Вентспилс
8 Edgars Saulītis Латвія Инчукалнс
9 Rainers Kalniņš Латвія Инчукалнс
10 Filips Buhtujevs Латвія Инчукалнс
11 Edžus Kaņeps Латвія Вентспилс
12 Jevgēnijs Zaharovs Латвія Рига
13 Eliāns Ēdelis Латвія Вентспилс
14 Sandis Kalniņš Латвія Инчукалнс
15 Aleksandrs Žernovojs Латвія Вентспилс
16 Romans Faļkenšteins Латвія Рига
17 Guntis Ernšteins Латвія Вентспилс
18 Kristaps Zarinieks Латвія Єкабпілс
19 Rūdolfs Valainis Латвія Єкабпілс
20 Emīls Krasts Латвія Валмієра
21 Elēna Rācenāja Латвія Вентспилс
22 Elvis Arhinovičs Латвія Вентспилс
23 Salvis Skarainis Латвія Талсі
24 Raivis Sternāts Латвія Рига
25 Egīls Belševics Латвія Рига
26 Rolands Riekstiņš Латвія Burtnieki
27 Ilze Zuce-Tenča Латвія Инчукалнс
28 Kristaps Riekstiņš Латвія Burtnieki
29 Kaspars Viļums Латвія Рига
30 Rinalds Siņicins Латвія Инчукалнс
31 Ralfs Paeglis Латвія Инчукалнс
32 Leonards Mazūrs Латвія Рига
33 Roberts Pelšs Латвія Burtnieki
34 Haralds Janvars Латвія Вентспилс
35 Kristaps Naglis Латвія Рига
36 Roberts Līvmanis Латвія Инчукалнс
37 Aldis Ūdris Латвія Талсі
38 Roberts Suharevs Jr. Латвія Инчукалнс
39 Sandis Krasts Латвія Валмієра
40 Intars Garančs Латвія Инчукалнс
41 Gunārs Buls Латвія Юрмала
42 Silvestrs Bružēvics Латвія Рига
43 Nikolass Pilinskis Латвія Вангажи
44 Sarma Vēberga Латвія Вентспилс
45 Olga Ozernaja Латвія Рига
46 Reinis Rihards Liepiņš Латвія Рига
47 Alberts Bērtiņš Латвія Рига
48 Jānis Markevics Латвія Vaidava
49 Konstantīns Domeniks Zabello Латвія Рига
50 Zigmārs Šmits Латвія Кукенойс
51 Jānis Rektiņš Латвія Валмієра
52 Mārcis Radelis Латвія Вентспилс
53 Dāvis Apfelbaums Латвія Вентспилс
54 Ella Lauma Bērtiņa Латвія Рига
55 Edvards Drozds Латвія Инчукалнс
56 Andrejs Farafonovs Латвія Рига
57 Roberts Suharevs Sr. Латвія Инчукалнс
58 Martins Gabrielis Латвія Рига
59 Andrejs Solovjovs Латвія Юрмала
60 Kristiāns Auziņš Латвія Burtnieki
61 Marks Dzenis Латвія Рига
62 Railends Kuhaļskis Латвія Инчукалнс