10.00-10.40 регистрация на турнир мастеров
13.00-13.30 регистрация на турнир новичков и любителей
Назва XXVI Чемпионат Санкт-Петербурга 1 этап
Тип турніру Індивідуальний
Стан Завершено
Турнір додано 10.09.2017
Країна Російська Федерація
Місто Санкт-Петербург
Адрес Школа 171 ул. Маяковского, 9
Початок реєстрації 10.09.2017 22:50
Завершення реєстрації 17.09.2017 10:40
Дата проведення турніру 17.09.2017
Участников 70

Етапи
Назва Стан Тривалість Дата и время Учасники Розклад і результати Таблиці
- 1 -
Групповой этап Завершено 1 17.09.2017 00:00 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 2 -
Высшая Лига Завершено 1 17.09.2017 00:00 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 3 -
Первая Лига Завершено 1 17.09.2017 00:00 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 4 -
Вторая Лига Завершено 1 17.09.2017 00:00 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 5 -
Третья Лига Завершено 1 17.09.2017 00:00 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 6 -
Плей-Офф Завершено 7 17.09.2017 00:00 Учасники Розклад і результати Таблиці

Текстова версіяПідсумкове положення
Итоговое положение
Ім'я Країна Місто
1 Maxim Borisov Російська Федерація Санкт-Петербург
2 Oleg Ortinov Російська Федерація Санкт-Петербург
3 Dmitry Malygin Російська Федерація Санкт-Петербург
4 Igor Masloboev Російська Федерація Санкт-Петербург
5 Vitaly Skorobogatov Російська Федерація Санкт-Петербург
6 Boris Velmoga Російська Федерація Санкт-Петербург
7 Alexey Chernov Російська Федерація Санкт-Петербург
8 Dmitry Belavin Російська Федерація Санкт-Петербург
9 Alexandr Danilov Російська Федерація Санкт-Петербург
10 Denis Petrov Російська Федерація Санкт-Петербург
11 Artem Blinov Російська Федерація Санкт-Петербург
12 Daniil Perov Російська Федерація Санкт-Петербург
13 Ruslan Kamalov Російська Федерація Санкт-Петербург
14 Vladimir Smirnov Російська Федерація Санкт-Петербург
15 Oleg Salamatov Російська Федерація Санкт-Петербург
16 Daniil Mushnikov Російська Федерація Санкт-Петербург
17 Alexander Okunev Російська Федерація Санкт-Петербург
18 Dasha Obuhova Російська Федерація Санкт-Петербург
19 Artem Valiev Литва Вільнюс
20 Artem Budaev Російська Федерація Санкт-Петербург
21 Andrey Budilin Російська Федерація Санкт-Петербург
22 Georgiy Levashov Російська Федерація Санкт-Петербург
23 Anthony Mzilangve Російська Федерація Санкт-Петербург
24 Alexandr Borovskiy Російська Федерація Санкт-Петербург
25 Vadim Matveev Російська Федерація Санкт-Петербург
26 Ilya Ponomarev Російська Федерація Санкт-Петербург
27 Alexander Koroschenko Російська Федерація Санкт-Петербург
28 Ivan Smirnov Російська Федерація Санкт-Петербург
29 Kuruch Darja Російська Федерація Санкт-Петербург
30 Lebedev Vadim Російська Федерація Санкт-Петербург
31 Alex Gorin Російська Федерація Санкт-Петербург
32 Smirnov Nikolay Російська Федерація Санкт-Петербург
33 Tim Barannikov Російська Федерація Санкт-Петербург
34 Elena Stoljarova Російська Федерація Санкт-Петербург
35 Павел Федоров Російська Федерація Санкт-Петербург
36 Никита Горлов Російська Федерація Санкт-Петербург
37 Семен Битюков Російська Федерація Санкт-Петербург
38 Дмитрий Глухачёв Російська Федерація Санкт-Петербург
39 Okuneva Elena Російська Федерація Санкт-Петербург
40 Павел Баранников Російська Федерація Санкт-Петербург
41 Роман Глухачёв Російська Федерація Санкт-Петербург
42 Juriy Pochatov Російська Федерація Санкт-Петербург
43 Mikhail Gorodnitskiy Російська Федерація Санкт-Петербург
44 Evgeniy Pipchenko Російська Федерація Санкт-Петербург
45 Maxim Korsuk Російська Федерація Санкт-Петербург
46 Mark Gorodnitskiy Російська Федерація Санкт-Петербург
47 Danila Titov Російська Федерація Санкт-Петербург
48 Nikita Tikhomirov Російська Федерація Санкт-Петербург
49 Andrey Tikhomirov Російська Федерація Санкт-Петербург
50 Эдуард Сазанов Російська Федерація Санкт-Петербург
51 Павел Симонов Російська Федерація Санкт-Петербург
52 Игорь Початов Російська Федерація Санкт-Петербург
53 Евгений Рамазанов Російська Федерація Санкт-Петербург
54 Ярослав Барышев Російська Федерація Санкт-Петербург
55 Миша Ушаков Російська Федерація Санкт-Петербург
56 Кирилл Аникин Російська Федерація Санкт-Петербург
57 Алёша Титов Російська Федерація Санкт-Петербург
58 Илья Панчишин Російська Федерація Санкт-Петербург
59 Артём Ширский Російська Федерація Санкт-Петербург
60 Дима Виноградов Російська Федерація Санкт-Петербург
61 Артём Смирнов Російська Федерація Санкт-Петербург
62 Алексей Фурсенко Російська Федерація Санкт-Петербург
63 Илья Ревунов Російська Федерація Санкт-Петербург
64 Александр Романюк Російська Федерація Санкт-Петербург
65 Дима Федорин Російська Федерація Санкт-Петербург
66 Даня Федянцев Російська Федерація Санкт-Петербург
67 Максим Шишлов Російська Федерація Санкт-Петербург
68 Санжар Тахоров Російська Федерація Санкт-Петербург
69 Святослав Серяков Російська Федерація Санкт-Петербург
70 Растислав Савельев Російська Федерація Санкт-Петребург