Norway Open 2017

Тип турніру Індивідуальний
Стан Завершено
Країна Норвегія
Місто Ставангер
Адрес Clarion Hotel Energy, 4008 Stavanger
Дата проведення турніру 09.09.2017
Участников 56

Етапи
Назва Стан Тривалість Дата и время Учасники Розклад і результати Таблиці
- 1 -
Qualification groups Завершено 1 09.09.2017 00:00 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 2 -
Final Groups Завершено 1 09.09.2017 00:00 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 3 -
Placement Group Завершено 1 09.09.2017 00:00 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 9 -
Play Off Завершено 7 09.09.2017 00:00 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 10 -
B-Play off Завершено 7 09.09.2017 00:00 Учасники Розклад і результати Таблиці

Текстова версіяПідсумкове положення
Ім'я Країна Місто
1 Oscar Henriksson Швеція Пітео
2 Hans Osterman Швеція Стокгольм
3 Joakim Lundin Швеція Еребру
4 Martin Arenlind Швеція Лунд
5 Yngve Aasheim Норвегія Тронгейм
6 Lars Henriksson Швеція Пітео
7 Markus Nilsson Швеція Стокгольм
8 Magnus Klippen Норвегія Kvernaland
9 Truls Mansson Швеція Стокгольм
10 Andreas Roren Норвегія Осло
11 Anette Engel Данія Bronderslev
12 Joan Eriksson Mencl Швеція Лунд
13 Olle Eriksson Швеція
14 Oystein Klippen Норвегія Kvernaland
15 Andreas Fjermestad Норвегія Kvernaland
16 Trond Gangsoy Норвегія Берген
17 Bjarne Axelsen Данія Bronderslev
18 Espen Eidsnes Норвегія Берген
19 Patrik Hellström Швеція Еребру
20 Amund Risa Fylling Норвегія Kvernaland
21 Emil Larsson Швеція Borlänge
22 Uno Osterman Швеція Стокгольм
23 Vegard Klippen Норвегія Kvernaland
24 Frode Hagerup Норвегія Kvernaland
25 Matti Månsson Швеція Лунд
26 Stian Ostrem Норвегія Драммен
27 Markus Bengtsson Швеція Göteborg
28 Gustav Brådland Норвегія Kvernaland
29 Espen Moe Норвегія Тронгейм
30 Simon Thomas Ірландія Berlin
31 Hans-Øyvind Sagen Норвегія
32 Arne Johannes Holmin Норвегія Берген
33 Jerry Wikström Швеція Стокгольм
34 Sissie Wikstrom Швеція Стокгольм
35 Sondre Efteland Johansen Норвегія Kvernaland
36 Arne Hetlelid Норвегія Сола
37 Nico Pedersen Данія
38 Anton Jalneskog Швеція Кунглев
39 Evgenii Solovev Російська Федерація Горад Клін
40 Liv Osterman Швеція Стокгольм
41 Thorbjørn F. Hestvaag Норвегія Kverneland
42 Kent Are Solli Норвегія
43 Wilhelm Possl Швеція Вестерос
44 Eskil Sandland Норвегія Kvernaland
45 Per E. Weckhorst Норвегія Hovden
46 Sander Berntsen Норвегія Bryne
47 Susanna Possl Швеція Вестерос
48 Bjørn Austerå Норвегія Kvernaland
49 Fabian Labedzki Норвегія
50 Filip Labedzki Норвегія Kvernaland
51 Rikard Oddane Норвегія Kvernaland
52 Daniel Nygård Норвегія Kvernaland
53 Bjørn Schandy Норвегія
54 Bjarte Tjessem Норвегія Kvernaland
55 Sven Nikolai Jensen Норвегія Kvernaland
56 Juan Ruano Іспанія