Назва 2-й этап VIII Кубка России. ХХIV Кубок Санкт-Петербурга
Тип турніру Індивідуальний
Стан Завершено
Турнір додано 18.08.2017
Країна Російська Федерація
Місто Санкт-Петербург
Адрес пр. Маршала Говорова, 35, Центр игровых видов спорта "PRO"
Початок реєстрації 18.08.2017 12:00
Завершення реєстрації 30.09.2017 12:00
Дата проведення турніру 01.10.2017
Участников 77

Етапи
Назва Стан Тривалість Дата и время Учасники Розклад і результати Таблиці
- 1 -
Групповой этап Завершено 1 01.10.2017 00:00 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 2 -
Высшая Лига Завершено 1 01.10.2017 00:00 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 3 -
Первая Лига Завершено 1 01.10.2017 00:00 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 4 -
Вторая Лига Завершено 1 01.10.2017 00:00 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 5 -
Третья Лига Завершено 1 01.10.2017 00:00 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 6 -
Плей-Офф Завершено 7 01.10.2017 00:00 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 7 -
Утешительный Плей-Офф Завершено 5 01.10.2017 00:00 Учасники Розклад і результати Таблиці

Текстова версіяПідсумкове положення
Ім'я Країна Місто Рейтинг
1 Maxim Borisov Російська Федерація Санкт-Петербург 30
2 Grigorij Dubinin Російська Федерація Тула 27
3 Sergey Ivanov Російська Федерація Курськ 25
4 Alexey Titov Російська Федерація Санкт-Петербург 23
5 Denis Matveev Російська Федерація Курськ 21
6 Oleg Ortinov Російська Федерація Санкт-Петербург 20
7 Dmitry Malygin Російська Федерація Санкт-Петербург 19
8 Mikhail Shashkov Російська Федерація Санкт-Петербург 18
9 Dmitriy Petrov Російська Федерація Москва 17
10 Alexander Galkin Російська Федерація Волгоград 16
11 Dmitriy Nabasov Російська Федерація Курськ 15
12 Anton Fedoseev Російська Федерація Санкт-Петербург 14
13 Viktoria Gorodnitskaya Російська Федерація Череповець 13
14 Andrey Chaplygin Російська Федерація Курськ 12
15 Vitaly Skorobogatov Російська Федерація Санкт-Петербург 11
16 Artem Blinov Російська Федерація Санкт-Петербург 10
17 Oleg Salamatov Російська Федерація Санкт-Петербург 9
18 Dmitry Belavin Російська Федерація Санкт-Петербург 8
19 Jevgeny Tsupko Російська Федерація Москва 7
20 Alex Bjorn Російська Федерація Санкт-Петербург 6
21 Alexey Chernov Російська Федерація Санкт-Петербург 5
22 Nikita Pavlov Російська Федерація Санкт-Петербург 4
23 Mark Gorodnitskiy Російська Федерація Санкт-Петербург 3
24 Ivan Smirnov Російська Федерація Санкт-Петербург 2
25 Ruslan Kamalov Російська Федерація Санкт-Петербург 1
26 Egor Stepanov Російська Федерація Санкт-Петербург 1
27 Vladimir Smirnov Російська Федерація Санкт-Петербург 1
28 Andrey Budilin Російська Федерація Санкт-Петербург 1
29 Alexandr Zaytsev Російська Федерація Москва 1
30 Alexandr Danilov Російська Федерація Санкт-Петербург 1
31 Alexander Ozerov Російська Федерація Череповець 1
32 Mikhail Sivakov Російська Федерація Санкт-Петербург 1
33 Artem Valiev Литва Вільнюс 1
34 Ilya Ponomarev Російська Федерація Санкт-Петербург 1
35 Daniil Mushnikov Російська Федерація Санкт-Петербург 1
36 Georgiy Levashov Російська Федерація Санкт-Петербург 1
37 Michail Nikitin Російська Федерація Кронштадт 1
38 Sergey Kudinov Російська Федерація Черняховск 1
39 Elena Nikitina Російська Федерація Кронштадт 1
40 Denis Petrov Російська Федерація Санкт-Петербург 1
41 Boris Velmoga Російська Федерація Санкт-Петербург 1
42 Artem Budaev Російська Федерація Санкт-Петербург 1
43 Alex Gorin Російська Федерація Санкт-Петербург 1
44 Anthony Mzilangve Російська Федерація Санкт-Петербург 1
45 Alexander Koroschenko Російська Федерація Санкт-Петербург 1
46 Dasha Obuhova Російська Федерація Санкт-Петербург 1
47 Maxim Osadchuk Російська Федерація Санкт-Петерьург 1
48 Mikhail Gorodnitskiy Російська Федерація Санкт-Петербург 1
49 Maxim Korsuk Російська Федерація Санкт-Петербург 1
50 Ксения Обоева Російська Федерація Санкт-Петербург 1
51 Vadim Matveev Російська Федерація Санкт-Петербург 1
52 Вадим Лебедев Російська Федерація Санкт-Петербург 1
53 Pavel Sazhin Російська Федерація Санкт-Петербург 1
54 Aleksandr Nagornyy j. Російська Федерація Санкт-Петербург 1
55 Semyon Kurbatov Російська Федерація Санкт-Петербург 1
56 Tim Barannikov Російська Федерація Санкт-Петербург 1
57 Aleksandr Nagornyy Російська Федерація Санкт-Петербург 1
58 Alisa Jashina Російська Федерація Санкт-Петербург 1
59 Yuriy U Російська Федерація Нижний Новгород 1
60 Juriy Pochatov Російська Федерація Санкт-Петербург 1
61 Павел Федоров Російська Федерація Санкт-Петербург 1
62 Семен Битюков Російська Федерація Санкт-Петербург 1
63 Павел Баранников Російська Федерація Санкт-Петербург 1
64 Oleg Borisov Російська Федерація Санкт-Петербург 1
65 Игорь Початов Російська Федерація Санкт-Петербург 1
66 Алексей Фурсенко Російська Федерація Санкт-Петербург 1
67 Миша Ушаков Російська Федерація Санкт-Петербург 1
68 Андрей Тихомиров Російська Федерація Санкт-Петербург 1
69 Тимофей Сергиенко Російська Федерація Санкт-Петербург 1
70 Илья Ревунов Російська Федерація Санкт-Петербург 1
71 Илья Панчишин Російська Федерація Санкт-Петербург 1
72 Никита Тихомиров Російська Федерація Санкт-Петербург 1
73 Алёша Титов Російська Федерація Санкт-Петербург 1
74 Даня Федянцев Російська Федерація Санкт-Петербург 1
75 Павел Симонов Російська Федерація Санкт-Петербург 1
76 Эдуард Сазанов Російська Федерація Санкт-Петербург 1
77 Ярослав Барышев Російська Федерація Санкт-Петербург 1