Тип турніру | Індивідуальний |
---|---|
Стан | Завершено |
Країна | Російська Федерація |
Місто | Курськ |
Адрес | Курская область, город Курск, ул. 50 лет Октября, 187 (Автосалон Рено "Леман") |
Початок реєстрації | 03.04.2017 10:00 |
Завершення реєстрації | 07.05.2017 10:00 |
Дата проведення турніру | 08.05.2017 |
Участников | 42 |
Етапи
Назва | Стан | Тривалість | Дата и время | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- 1 - | ||||||||
Квалификация | Завершено | 1 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | |||
- 2 - | ||||||||
Высшая лига | Завершено | 1 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | |||
- 3 - | ||||||||
Первая лига | Завершено | 1 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | |||
- 4 - | ||||||||
Плей-офф | Завершено | 7 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | |||
- 5 - | ||||||||
Серия за выход в сборную | Завершено | 7 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці |
Текстова версіяПідсумкове положення
Ім'я | Країна | Місто | Рейтинг | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sergey Ivanov | Російська Федерація | Курськ | 30 | |||
2 | Dmitry Malygin | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 27 | |||
3 | Arseniy Stolyarov | Російська Федерація | Москва | 25 | |||
4 | Stepan Korotkiy | Російська Федерація | Москва | 23 | |||
5 | Grigoriy Dubinin | Російська Федерація | Тула | 21 | |||
6 | Alexey Titov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 20 | |||
7 | Andrey Chaplygin | Російська Федерація | Курськ | 19 | |||
8 | Stanislav Lutay | Російська Федерація | Тула | 18 | |||
9 | Denis Matveev | Російська Федерація | Курськ | 17 | |||
10 | Sergey Patekhin | Російська Федерація | Курськ | 16 | |||
11 | Dmitriy Petrov | Російська Федерація | Москва | 15 | |||
12 | Alexandr Zaytsev | Російська Федерація | Москва | 14 | |||
13 | Artem Boldyrev | Російська Федерація | Сєверодвінськ | 13 | |||
14 | Viacheslav Patekhin | Російська Федерація | Курськ | 12 | |||
15 | Eva Ozerova | Російська Федерація | Череповець | 11 | |||
16 | Igor Scherbakov | Російська Федерація | Курськ | 10 | |||
17 | Maxim Starkov | Російська Федерація | Курськ | 9 | |||
18 | Dmitriy Nabasov | Російська Федерація | Курськ | 8 | |||
19 | Yaroslav Mikryukov | Російська Федерація | Котельники | 7 | |||
20 | Aleksandr Yakovenko | Російська Федерація | Єкатеринбург | 6 | |||
21 | Alexey Krinov | Казахстан | Актобе | 5 | |||
22 | Yuriy Aseev | Російська Федерація | Курськ | 4 | |||
23 | Ryurik Gutiev | Російська Федерація | Сочі | 3 | |||
24 | Olga Likova | Російська Федерація | Курськ | 2 | |||
25 | Gleb Moskvin | Російська Федерація | Курськ | 1 | |||
26 | Vladislav Chesnokov | Російська Федерація | Курськ | 1 | |||
27 | Denis Trubnikov | Російська Федерація | Курськ | 1 | |||
28 | Pavel Bezrukov | Російська Федерація | Курськ | 1 | |||
29 | Andrey Aseev | Російська Федерація | Курськ | 1 | |||
30 | Alexey Legostaev | Російська Федерація | Курськ | 1 | |||
31 | Nikita Karpuhin | Російська Федерація | Єкатеринбург | 1 | |||
32 | Petr Bezrukov | Російська Федерація | Курськ | 1 | |||
33 | Rostislav Pereverzev | Російська Федерація | Курськ | 1 | |||
34 | Oleg Bublikov | Російська Федерація | Курськ | 1 | |||
35 | Darya Gladkova | Російська Федерація | Курськ | 1 | |||
36 | Andrey Glebov | Російська Федерація | Курськ | 1 | |||
37 | Sergey Legostaev | Російська Федерація | Курськ | 1 | |||
38 | Alexey Naumenko | Російська Федерація | Курськ | 1 | |||
39 | Dmitriy Fateev | Російська Федерація | Бєлгород | 1 | |||
40 | Aleksey Plugatarev | Російська Федерація | Курськ | 1 | |||
41 | Ilya Naumenko | Російська Федерація | Курськ | 1 | |||
42 | Stanislav Khanov | Російська Федерація | Курськ | 1 | |||