8:00 — Doors open;
9:30 – 10:30 — Регистрация участников в зале (кроме топ-8);
10:35 – 10:45 — Церемония открытия;
11:00 – 12:35 — Игры квалификационного раунда;
12:35 – 13:05 — Перерыв;
14:30 – 15:00 — Регистрация топ-8 в зале;
13:05 – 15:20 — Игры в лигах;
15:20 – 15:30 — Перерыв;
15:30 – 15:40 — Вручение формы игрокам сборной;
15:40 – 19:25 — Плей-офф;
19:25 – 19:40 — Награждение и раздача автографов;
20:00 — Doors close.
Назва Moscow Masters 2017
Тип турніру Індивідуальний
Стан Завершено
Турнір додано 02.04.2017
Країна Російська Федерація
Місто Москва
Адрес г. Москва, Измайловское шоссе д. 71, корп. 2Б, конференц-зал "Москва" в корпусе "Бета"
Початок реєстрації 03.04.2017 00:00
Завершення реєстрації 01.06.2017 23:59
Дата проведення турніру 04.06.2017
Участников 71

Етапи
Назва Стан Тривалість Дата и время Учасники Розклад і результати Таблиці
- 1 -
Квалификация Завершено 1 04.06.2017 11:00 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 2 -
Лиги (Высшая и Первая) Завершено 1 04.06.2017 13:05 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 3 -
Лиги (Вторая и Третья) Завершено 1 04.06.2017 13:05 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 4 -
Большой Плей-Офф Завершено 7 04.06.2017 15:40 Учасники Розклад і результати Таблиці
Малый Плей-Офф Завершено 5 04.06.2017 15:40 Учасники Розклад і результати Таблиці

Текстова версіяПідсумкове положення
Результаты Moscow Masters 2017
Ім'я Країна Місто
1 Maxim Borisov Російська Федерація Санкт-Петербург
2 Arseniy Stolyarov Російська Федерація Москва
3 Alexey Zaharov Російська Федерація Москва
4 Nikita Zholobov Російська Федерація Санкт-Петербург
5 Yanis Galuzo Російська Федерація Москва
6 Veniamin Gerasimov Російська Федерація Москва
7 Alexey Titov Російська Федерація Санкт-Петербург
8 Vladimir Goncharov Російська Федерація Москва
9 Alexander Miloradov Російська Федерація Москва
10 Ivan Zaharov Російська Федерація Москва
11 Dmitriy Petrov Російська Федерація Москва
12 Andrey Chaplygin Російська Федерація Курськ
13 Stanislav Lutay Російська Федерація Тула
14 Sergey Ivanov Російська Федерація Курськ
15 Dmitriy Sapozhnikov Російська Федерація Саратов
16 Igor Masloboev Російська Федерація Санкт-Петербург
17 Artem Blinov Російська Федерація Санкт-Петербург
18 Alexandr Zaytsev Російська Федерація Москва
19 Sergey Sammal Російська Федерація Тула
20 Vyacheslav Kelin Російська Федерація Хабаровськ
21 Kirill Rudnev Російська Федерація Москва
22 Mikhail Mikhin Російська Федерація Москва
23 Alexandr Shikerin Російська Федерація Нижний Новгород
24 Jevgeny Tsupko Ізраїль
25 Maxim Starkov Російська Федерація Курськ
26 Stepan Korotkiy Російська Федерація Москва
27 Dmitriy Nabasov Російська Федерація Курськ
28 Maria Miloradova Російська Федерація Москва
29 Egor Stepanov Російська Федерація Санкт-Петербург
30 Igor Novikov Російська Федерація Краснодар
31 Sergey Shikerin Російська Федерація Нижний Новгород
32 Andrey Ponomarev Російська Федерація Москва
33 Alexey Baranov Російська Федерація Москва
34 Eva Ozerova Російська Федерація Череповець
35 Mikhail Krinov Російська Федерація Москва
36 Sergey Kudinov Російська Федерація Черняховск
37 Leonid Volik Російська Федерація Краснодар
38 Evgen Novikov Російська Федерація Краснодар
39 Baurzhan Ualiev Казахстан Астана
40 Kazymov Ruslan Російська Федерація Єкатеринбург
41 Petr Mozhaev Російська Федерація Москва
42 Aleksandr Tarakanov Казахстан Железнодорожный (РФ)
43 Evgenii Solovev Російська Федерація Горад Клін
44 Yury Volik Російська Федерація Краснодар
45 Mihail Margolis Ізраїль Бенидорм
46 Vladimir Opanasenko Російська Федерація Москва
47 Yaroslav Mikryukov Російська Федерація Котельники
48 Vladimir Areshkin Російська Федерація Котельники
49 Ilya Timofeev Російська Федерація Ярославль
50 Konstantin Avdeev Російська Федерація Новосибірськ
51 Ryurik Gutiev Російська Федерація Сочі
52 Temnyakov Pavel Російська Федерація Єкатеринбург
53 Aleksandr Yakovenko Російська Федерація Єкатеринбург
54 Timur Khamiev Російська Федерація Горад Казань
55 Kirill Vasilev Російська Федерація Москва
56 Yuriy Verbitskiy Російська Федерація Волгоград
57 Ryzhov Roman Російська Федерація Москва
58 Nikolay Malitsky Російська Федерація Новосибірськ
59 Alexey Gavrilov Російська Федерація Москва
60 Aleksey Molodenkov Російська Федерація Горад Клін
61 Andrey Stolyarov Російська Федерація Москва
62 Yuriy Popov Російська Федерація Москва
63 Dmitry Krylov Російська Федерація Москва
64 Denis Nekrasov Російська Федерація Москва
65 Vladimir Orlov Російська Федерація Москва
66 Sergey Pugachev Російська Федерація Железнодорожный
67 Sergey Nekrasov Російська Федерація Москва
68 Alexander Enyushin Російська Федерація Горад Казань
69 Elena Stoljarova Російська Федерація Санкт-Петербург
70 Vitaliy Chervyakov Російська Федерація Саранськ
71 Aleksandr Dvinyaninov Російська Федерація Москва