Назва | V Чемпионат МЛНХ. Этап 7 (четверг) |
---|---|
Тип турніру | Індивідуальний |
Стан | Завершено |
Турнір додано | 09.03.2017 |
Країна | Російська Федерація |
Місто | Москва |
Адрес | ул. Пришвина 8, офисное здание компании "Р-Стайл" |
Початок реєстрації | 09.03.2017 10:00 |
Завершення реєстрації | 15.03.2017 23:59 |
Дата проведення турніру | 16.03.2017 |
Участников | 25 |
Етапи
Назва | Стан | Тривалість | Дата и время | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- 1 - | ||||||||
Квалификация | Завершено | 1 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | |||
- 2 - | ||||||||
Лиги | Завершено | 1 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | |||
- 3 - | ||||||||
Матч за 3 место в Высшей лиге | Завершено | 5 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | |||
- 4 - | ||||||||
Матч за 1 место в Высшей лиге | Завершено | 5 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці |
Текстова версіяПідсумкове положення
Ім'я | Країна | Місто | Рейтинг | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alexey Titov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | ||||
2 | Alexander Galkin | Російська Федерація | Волгоград | ||||
3 | Dmitriy Petrov | Російська Федерація | Москва | ||||
4 | Dmitry Soloviev | Російська Федерація | Митищі | ||||
5 | Sergey Shikerin | Російська Федерація | Нижний Новгород | ||||
6 | Alexandr Zaytsev | Російська Федерація | Москва | ||||
7 | Andrey Ponomarev | Російська Федерація | Москва | ||||
8 | Yaroslav Mikryukov | Російська Федерація | Котельники | ||||
9 | Aleksandr Tarakanov | Казахстан | Железнодорожный (РФ) | ||||
10 | Vyacheslav Kelin | Російська Федерація | Хабаровськ | ||||
11 | Anton Runenkov | Російська Федерація | Москва | ||||
12 | Alexey Baranov | Російська Федерація | Москва | ||||
13 | Petr Mozhaev | Російська Федерація | Москва | ||||
14 | Gleb Tarakanov | Казахстан | Алмати | ||||
15 | Baurzhan Ualiev | Казахстан | Астана | ||||
16 | Yuriy Verbitskiy | Російська Федерація | Волгоград | ||||
17 | Victor Poberezhny | Російська Федерація | Новосибірськ | ||||
18 | Jevgeny Tsupko | Ізраїль | |||||
19 | Vladimir Krivolapov | Російська Федерація | Волгоград | ||||
20 | Maksim Stolpasov | Російська Федерація | Інта | ||||
21 | Mikhail Krinov | Російська Федерація | Москва | ||||
22 | Timur Khamiev | Російська Федерація | Горад Казань | ||||
23 | Alexey Krinov | Російська Федерація | Москва | ||||
24 | Konstantin Avdeev | Російська Федерація | Новосибірськ | ||||
25 | Aleksandr Dvinyaninov | Російська Федерація | Москва | ||||
|