Тип турніру | Індивідуальний |
---|---|
Стан | Завершено |
Країна | Російська Федерація |
Місто | Азов |
Адрес | г. Азов, Промышленная 1. (Азовский технологический институт, актовый зал) |
Початок реєстрації | 06.03.2017 14:00 |
Завершення реєстрації | 01.04.2017 11:30 |
Дата проведення турніру | 02.04.2017 |
Участников | 27 |
Етапи
Назва | Стан | Тривалість | Дата и время | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- 1 - | ||||||||
квалификация | Завершено | 1 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | |||
- 2 - | ||||||||
Плей-офф | Завершено | 7 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці |
Текстова версіяПідсумкове положення
Ім'я | Країна | Місто | Рейтинг | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Grigoriy Dubinin | Російська Федерація | Тула | 30 | |||
2 | Dmitriy Petrov | Російська Федерація | Москва | 27 | |||
3 | Stepan Korotkiy | Російська Федерація | Москва | 25 | |||
4 | Sergey Patekhin | Російська Федерація | Курськ | 23 | |||
5 | Igor Novikov | Російська Федерація | Краснодар | 21 | |||
6 | Yuriy Prostakov | Російська Федерація | Люберці | 20 | |||
7 | Yury Volik | Російська Федерація | Краснодар | 19 | |||
8 | Viacheslav Patekhin | Російська Федерація | Курськ | 18 | |||
9 | Daniil Yurchenko | Російська Федерація | Армавір | 17 | |||
10 | Evgen Novikov | Російська Федерація | Краснодар | 16 | |||
11 | Denis Chernjavsky | Російська Федерація | Ростов-на-Дону | 15 | |||
12 | Leonid Volik | Російська Федерація | Краснодар | 14 | |||
13 | Ryurik Gutiev | Російська Федерація | Сочі | 13 | |||
14 | Valeriy Parfenov | Російська Федерація | Ростов-на-Дону | 12 | |||
15 | Vladimir Novikov | Російська Федерація | Азов | 11 | |||
16 | Roman Ivanov | Російська Федерація | Ростов-на-Дону | 10 | |||
17 | Igor Novikov | Російська Федерація | Азов | 9 | |||
18 | Mikhail Ivanov | Російська Федерація | Ростов-на-Дону | 8 | |||
19 | Alexandr Gorlin | Російська Федерація | Волгодонськ | 7 | |||
20 | Pavel Kiselyov | Російська Федерація | Волгодонськ | 6 | |||
21 | Sergey Fiel | Російська Федерація | Новороссийск | 5 | |||
22 | Daniil Kaznacheev | Російська Федерація | Ростов-на-Дону | 4 | |||
23 | Alexey Kaznacheev | Російська Федерація | Ростов-на-Дону | 3 | |||
24 | Alexandr Dyomin | Російська Федерація | Батайск | 2 | |||
25 | Mikhail Alekhin | Російська Федерація | Ростов-на-Дону | 1 | |||
26 | Сергей Сурков | Російська Федерація | пос. Верхнетемерницкий | 1 | |||
27 | Ivan Borzilov | Російська Федерація | Волгодонськ | 1 | |||