http://facebook.com/SwedishMasters & http://masters.bordshockey.net
Назва Swedish Masters 2017
Тип турніру Індивідуальний
Стан Завершено
Турнір додано 10.02.2017
Країна Швеція
Місто Мальмё
Початок реєстрації 10.02.2017 00:00
Завершення реєстрації 10.02.2017 00:00
Дата проведення турніру 11.02.2017
Участников 100

Етапи
Назва Стан Тривалість Дата и время Учасники Розклад і результати Таблиці
- 1 -
Qualification Завершено 1 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 2 -
B-placement Завершено 1 Учасники Розклад і результати Таблиці
C-placement Завершено 1 Учасники Розклад і результати Таблиці
Final groups Завершено 1 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 3 -
A-playoffs Завершено 7 Учасники Розклад і результати Таблиці
B-playoffs Завершено 5 Учасники Розклад і результати Таблиці
C-playoffs Завершено 3 Учасники Розклад і результати Таблиці

Текстова версіяПідсумкове положення
Swedish Masters 2017 final standings
Ім'я Країна Місто
1 Yanis Galuzo Російська Федерація Москва
2 Edgars Caics Латвія Рига
3 Kevin Eriksson Фінляндія Турку
4 Alexey Titov Російська Федерація Санкт-Петербург
5 Markus Nilsson Швеція Стокгольм
6 Sandis Kristaps Lagzdiņš Латвія Рига
7 Jimmy Mardell Швеція Стокгольм
8 Jevgēnijs Zaharovs Латвія Рига
9 Finn Fries Швеція Лунд
10 Hamacek Filip Чехiя
11 Mykhaylo Spivakovskyy Україна Одеса / Київ
12 Valts Smagars Латвія Рига
13 Oscar Henriksson Швеція Пітео
14 Dmitriy Petrov Російська Федерація Москва
15 Joakim Lundin Швеція Еребру
16 Suojanen Antti Фінляндія
17 Rickard Sjöstedt Швеція Мальмё
18 Michal Kobrle Чехiя
19 Anders Ekestubbe Швеція Гетеборг
20 Krystof Lebl Чехiя Прага
21 Arseniy Stolyarov Російська Федерація Москва
22 Patrik Petr Чехiя Литомишль
23 Yngve Aasheim Норвегія Тронгейм
24 Matti Månsson Швеція Лунд
25 Carl Bindekrans Швеція Норрчепінг
26 Patrik Hellström Швеція Еребру
27 Vesa Huotelin Фінляндія Эспоо
28 Andreas Andersson Швеція Svedala
29 Truls Mansson Швеція Стокгольм
30 Anton Runenkov Російська Федерація Москва
31 Vaclav Pikl Чехiя Пльзень
32 Magnus Klippen Норвегія Kvernaland
33 Marcus Andersson Швеція Єнчепінг
34 Fredric Axelsson Швеція Стокгольм
35 Espen Moe Норвегія Тронгейм
36 Martin Arenlind Швеція Лунд
37 Jan Dryak Чехiя
38 Martin Lunden Швеція Мальмё
39 Kimmo Eriksson Фінляндія Турку
40 Bjarne Axelsen Данія Bronderslev
41 Andreas Fjermestad Норвегія Kvernaland
42 Peter Östlund Швеція Авеста
43 Richard Petersson Швеція Лунд
44 Jerry Wikström Швеція Стокгольм
45 Lukas Gustafsson Швеція
46 Mattias Kralmark Швеція Лунд
47 Simonas Pleikys Литва Вільнюс
48 Mikus Saulītis Латвія Инчукалнс
49 Alexandr Zaytsev Російська Федерація Москва
50 Richard Pedersen Швеція Еребру
51 David Nordström Швеція Мальмё
52 Karl Jönsson Швеція New Orleans, USA
53 Emil Larsson Швеція Borlänge
54 Papp Magor Угорщина
55 Fredrik Hansson Швеція Гетеборг
56 Espen Eidsnes Норвегія Берген
57 Henric Andersson
58 Joachim Thyzell Швеція Крістіанстад
59 Viktoriya Noselivska Україна Київ
60 Anette Engel Данія Bronderslev
61 Henrik Nilsson Швеція Вестерос
62 Jimi Månsson Швеція Лунд
63 Oystein Klippen Норвегія Kvernaland
64 Milos Sevr Чехiя Турнов
65 Péter Borsányi Угорщина Вац
66 Amund Risa Fylling Норвегія Kvernaland
67 Eric Norén Швеція Мальмё
68 Magyari Viktor Угорщина
69 Markus Bengtsson Швеція Гетеборг
70 Eva Ozerova Російська Федерація Череповець
71 Gustav Brådland Норвегія Kvernaland
72 Julian Elvén Швеція Мальмё
73 Joan Eriksson Mencl Швеція Лунд
74 Simon Thomas Ірландія Berlin
75 Netta Jousi Фінляндія Гельсінкі
76 Laszlo Altmann Угорщина
77 Zdenek Lopaur CZE
78 Joakim Gåfvels
79 Laszlo Kiss Угорщина
80 Michael Toft Nielsen Данія Ольборг
81 Peter Madsen Данія
82 Wilhelm Pössl Швеція Вестерос
83 Johan Estmo Швеція
84 Oliver Westlund Myrén Швеція Гетеборг
85 Tomas Fägerlind
86 Michal Masek Чехiя
87 Anders Pettersson Швеція Lännäs
88 Sandra Komaraite Литва Вільнюс
89 Jurgita Vasileviciene Литва Вільнюс
90 Johan Johansson Швеція Ескільстуна
91 Daniel Setterwall
92 Sondre Efteland Johansen Норвегія
93 Morten Aarflot Норвегія Берген
94 David Nilsson Швеція
95 Ilya Golubev
96 Peter Enderborg
97 Susanna Possl Швеція Вестерос
98 Tomas Ulis Литва Вільнюс
99 Simon Larsson Швеція Гетеборг
100 Annika Persson Швеція Ескільстуна