http://facebook.com/SwedishMasters & http://masters.bordshockey.net
Тип турніру | Індивідуальний |
---|---|
Стан | Завершено |
Країна | Швеція |
Місто | Мальмё |
Початок реєстрації | 10.02.2017 00:00 |
Завершення реєстрації | 10.02.2017 00:00 |
Дата проведення турніру | 11.02.2017 |
Участников | 100 |
Етапи
Назва | Стан | Тривалість | Дата и время | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- 1 - | ||||||||
Qualification | Завершено | 1 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | |||
- 2 - | ||||||||
B-placement | Завершено | 1 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | |||
C-placement | Завершено | 1 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | |||
Final groups | Завершено | 1 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | |||
- 3 - | ||||||||
A-playoffs | Завершено | 7 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | |||
B-playoffs | Завершено | 5 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | |||
C-playoffs | Завершено | 3 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці |
Текстова версіяПідсумкове положення
Swedish Masters 2017 final standings | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Ім'я | Країна | Місто | ||||
1 | Yanis Galuzo | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
2 | Edgars Caics | Латвія | Рига | |||
3 | Kevin Eriksson | Фінляндія | Турку | |||
4 | Alexey Titov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
5 | Markus Nilsson | Швеція | Стокгольм | |||
6 | Sandis Kristaps Lagzdiņš | Латвія | Рига | |||
7 | Jimmy Mardell | Швеція | Стокгольм | |||
8 | Jevgēnijs Zaharovs | Латвія | Рига | |||
9 | Finn Fries | Швеція | Лунд | |||
10 | Hamacek Filip | Чехiя | ||||
11 | Mykhaylo Spivakovskyy | Україна | Одеса / Київ | |||
12 | Valts Smagars | Латвія | Рига | |||
13 | Oscar Henriksson | Швеція | Пітео | |||
14 | Dmitriy Petrov | Російська Федерація | Москва | |||
15 | Joakim Lundin | Швеція | Еребру | |||
16 | Suojanen Antti | Фінляндія | ||||
17 | Rickard Sjöstedt | Швеція | Мальмё | |||
18 | Michal Kobrle | Чехiя | ||||
19 | Anders Ekestubbe | Швеція | Гетеборг | |||
20 | Krystof Lebl | Чехiя | Прага | |||
21 | Arseniy Stolyarov | Російська Федерація | Москва | |||
22 | Patrik Petr | Чехiя | Литомишль | |||
23 | Yngve Aasheim | Норвегія | Тронгейм | |||
24 | Matti Månsson | Швеція | Лунд | |||
25 | Carl Bindekrans | Швеція | Норрчепінг | |||
26 | Patrik Hellström | Швеція | Еребру | |||
27 | Vesa Huotelin | Фінляндія | Эспоо | |||
28 | Andreas Andersson | Швеція | Svedala | |||
29 | Truls Mansson | Швеція | Стокгольм | |||
30 | Anton Runenkov | Російська Федерація | Москва | |||
31 | Vaclav Pikl | Чехiя | Пльзень | |||
32 | Magnus Klippen | Норвегія | Kvernaland | |||
33 | Marcus Andersson | Швеція | Єнчепінг | |||
34 | Fredric Axelsson | Швеція | Стокгольм | |||
35 | Espen Moe | Норвегія | Тронгейм | |||
36 | Martin Arenlind | Швеція | Лунд | |||
37 | Jan Dryak | Чехiя | ||||
38 | Martin Lunden | Швеція | Мальмё | |||
39 | Kimmo Eriksson | Фінляндія | Турку | |||
40 | Bjarne Axelsen | Данія | Bronderslev | |||
41 | Andreas Fjermestad | Норвегія | Kvernaland | |||
42 | Peter Östlund | Швеція | Авеста | |||
43 | Richard Petersson | Швеція | Лунд | |||
44 | Jerry Wikström | Швеція | Стокгольм | |||
45 | Lukas Gustafsson | Швеція | Гетеборг | |||
46 | Mattias Kralmark | Швеція | Лунд | |||
47 | Simonas Pleikys | Литва | Вільнюс | |||
48 | Mikus Saulītis | Латвія | Инчукалнс | |||
49 | Alexandr Zaytsev | Російська Федерація | Москва | |||
50 | Richard Pedersen | Швеція | Еребру | |||
51 | David Nordström | Швеція | Мальмё | |||
52 | Karl Jönsson | Швеція | New Orleans, USA | |||
53 | Emil Larsson | Швеція | Borlänge | |||
54 | Papp Magor | Угорщина | ||||
55 | Fredrik Hansson | Швеція | Гетеборг | |||
56 | Espen Eidsnes | Норвегія | Берген | |||
57 | Henric Andersson | |||||
58 | Joachim Thyzell | Швеція | ||||
59 | Viktoriya Noselivska | Україна | Київ | |||
60 | Anette Engel | Данія | Bronderslev | |||
61 | Henrik Nilsson | Швеція | Вестерос | |||
62 | Jimi Månsson | Швеція | Лунд | |||
63 | Oystein Klippen | Норвегія | Kvernaland | |||
64 | Milos Sevr | Чехiя | Турнов | |||
65 | Péter Borsányi | Угорщина | Вац | |||
66 | Amund Risa Fylling | Норвегія | Kvernaland | |||
67 | Eric Norén | Швеція | Мальмё | |||
68 | Magyari Viktor | Угорщина | ||||
69 | Markus Bengtsson | Швеція | Göteborg | |||
70 | Eva Ozerova | Російська Федерація | Череповець | |||
71 | Gustav Brådland | Норвегія | Kvernaland | |||
72 | Julian Elvén | Швеція | Мальмё | |||
73 | Joan Eriksson Mencl | Швеція | Лунд | |||
74 | Simon Thomas | Ірландія | Berlin | |||
75 | Netta Jousi | Фінляндія | Гельсінкі | |||
76 | Laszlo Altmann | Угорщина | ||||
77 | Zdenek Lopaur | CZE | ||||
78 | Joakim Gåfvels | |||||
79 | Laszlo Kiss | Угорщина | ||||
80 | Michael Toft Nielsen | Данія | Ольборг | |||
81 | Peter Madsen | Данія | ||||
82 | Wilhelm Pössl | Швеція | Вестерос | |||
83 | Johan Estmo | Швеція | ||||
84 | Oliver Westlund Myrén | Швеція | Гетеборг | |||
85 | Tomas Fägerlind | Швеція | ||||
86 | Michal Masek | Чехiя | ||||
87 | Anders Pettersson | Швеція | Lännäs | |||
88 | Sandra Komaraite | Литва | Вільнюс | |||
89 | Jurgita Vasileviciene | Литва | Вільнюс | |||
90 | Johan Johansson | Швеція | Ескільстуна | |||
91 | Daniel Setterwall | Швеція | ||||
92 | Sondre Efteland Johansen | Норвегія | Kvernaland | |||
93 | Morten Aarflot | Норвегія | Берген | |||
94 | David Nilsson | Швеція | ||||
95 | Ilya Golubev | |||||
96 | Peter Enderborg | |||||
97 | Susanna Possl | Швеція | Вестерос | |||
98 | Tomas Ulis | Литва | Вільнюс | |||
99 | Simon Larsson | Швеція | Гетеборг | |||
100 | Annika Persson | Швеція | Ескільстуна | |||