регистрация на месте 11.00-11.30
регистрация для 2-й и 3-й лиги 13.30-14.00
Назва XXV Чемпионат Санкт-Петербурга 3 этап
Тип турніру Індивідуальний
Стан Завершено
Турнір додано 18.01.2017
Країна Російська Федерація
Місто Санкт-Петербург
Адрес школа 171 Маяковского, 9
Початок реєстрації 17.01.2017 10:00
Завершення реєстрації 05.02.2017 11:30
Дата проведення турніру 05.02.2017
Участников 86

Етапи
Назва Стан Тривалість Дата и время Учасники Розклад і результати Таблиці
- 1 -
Групповой этап Завершено 1 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 2 -
Четвертая Лига Завершено 1 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 3 -
Третья Лига Завершено 1 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 4 -
Вторая Лига Завершено 1 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 5 -
Первая Лига Завершено 1 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 6 -
Высшая Лига Завершено 1 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 7 -
Плей-офф Завершено 7 Учасники Розклад і результати Таблиці

Текстова версіяПідсумкове положення
Ім'я Країна Місто
1 Nikita Zholobov Російська Федерація Санкт-Петербург
2 Oleg Ortinov Російська Федерація Санкт-Петербург
3 Dmitry Malygin Російська Федерація Санкт-Петербург
4 Alexi Biorn Російська Федерація Санкт-Петербург
5 Oleg Salamatov Російська Федерація Санкт-Петербург
6 Dmitry Belavin Російська Федерація Санкт-Петербург
7 Evgeniy Pipchenko Російська Федерація Санкт-Петербург
8 Nikita Pavlov Російська Федерація Санкт-Петербург
9 Anton Fedoseev Російська Федерація Санкт-Петербург
10 Mikhail Shashkov Російська Федерація Санкт-Петербург
11 Alexander Okunev Російська Федерація Санкт-Петербург
12 Igor Masloboev Російська Федерація Санкт-Петербург
13 Artem Valiev Литва Вільнюс
14 Vladimir Smirnov Російська Федерація Санкт-Петербург
15 Vitaly Skorobogatov Російська Федерація Санкт-Петербург
16 Irina Vorobieva Російська Федерація Санкт-Петербург
17 Daniil Mushnikov Російська Федерація Санкт-Петербург
18 Andrey Budilin Російська Федерація Санкт-Петербург
19 Artem Boldyrev Російська Федерація Сєверодвінськ
20 Dasha Obuhova Російська Федерація Санкт-Петербург
21 Denis Petrov Російська Федерація Санкт-Петербург
22 Ruslan Kamalov Російська Федерація Санкт-Петербург
23 Egor Stepanov Російська Федерація Санкт-Петербург
24 Daniil Perov Російська Федерація Санкт-Петербург
25 Georgiy Levashov Російська Федерація Санкт-Петербург
26 Artem Blinov Російська Федерація Санкт-Петербург
27 Artem Budaev Російська Федерація Санкт-Петербург
28 Alexandr Danilov Російська Федерація Санкт-Петербург
29 Alexandr Borovskiy Російська Федерація Санкт-Петербург
30 Igor Budilin Російська Федерація Санкт-Петербург
31 Elena Nikitina Російська Федерація Кронштадт
32 Boris Velmoga Російська Федерація Санкт-Петербург
33 Ilya Ponomarev Російська Федерація Санкт-Петербург
34 Ксения Обоева Російська Федерація Санкт-Петербург
35 George Titov Російська Федерація Санкт-Петербург
36 Elizar Bubnov Російська Федерація Санкт-Петербург
37 Alex Gorin Російська Федерація Санкт-Петербург
38 Vladimir Nikulov Російська Федерація Санкт-Петербург
39 Michail Nikitin Російська Федерація Кронштадт
40 Alexey Chernov Російська Федерація Санкт-Петербург
41 Anton Lazarev Російська Федерація Санкт-Петербург
42 Vadim Matveev Російська Федерація Санкт-Петербург
43 Alexander Koroschenko Російська Федерація Санкт-Петербург
44 Максим Максимов Російська Федерація Санкт-Петербург
45 Elena Stoljarova Російська Федерація Санкт-Петербург
46 Dmitry Alekseev Російська Федерація Санкт-Петербург
47 Smirnov Nikolay Російська Федерація Санкт-Петербург
48 Vladimir Lazarev Російська Федерація Санкт-Петербург
49 Vladimir Alekseev Російська Федерація Санкт-Петербург
50 Vadim Lebedev Російська Федерація Санкт-Петербург
51 Дмитрий Сигалов Російська Федерація Санкт-Петербург
52 Аркадий Косарев Російська Федерація Санкт-Петербург
53 Иван Бортяков Російська Федерація Санкт-Петербург
54 Juriy Pochatov Російська Федерація Санкт-Петербург
55 Андрей Бортяков Російська Федерація Санкт-Петербург
56 Эдуард Сазанов Російська Федерація Санкт-Петербург
57 Роберт Яковлев Російська Федерація Санкт-Петербург
58 Иван Яковлев Російська Федерація Санкт-Петербург
59 Игорь Початов Російська Федерація Санкт-Петербург
60 Никита Бороздов Російська Федерація Санкт-Петербург
61 Павел Федоров Російська Федерація Санкт-Петербург
62 Евгений Рамазанов Російська Федерація Санкт-Петербург
63 Илья Федоров Російська Федерація Санкт-Петербург
64 Дарья Конофирова Російська Федерація Санкт-Петербург
65 Ярослав Барышев Російська Федерація Санкт-Петербург
66 Семен Битюков Російська Федерація Санкт-Петербург
67 Александр Романюк Російська Федерація Санкт-Петербург
68 Ян Розенбергер Російська Федерація Санкт-Петербург
69 Евгений Макеев Російська Федерація Санкт-Петербург
70 Сейран Панасян Російська Федерація Санкт-Петербург
71 Александр Щиголев Російська Федерація Санкт-Петербург
72 Дмитрий Ботин Російська Федерація Санкт-Петербург
73 Сергей Плаксин Російська Федерація Санкт-Петербург
74 Александр Савинцев Російська Федерація Санкт-Петербург
75 Тимофей Сергиенко Російська Федерація Санкт-Петербург
76 Павел Симонов Російська Федерація Санкт-Петербург
77 Максим Устин Російська Федерація Санкт-Петербург
78 Дмитрий Устин Російська Федерація Санкт-Петербург
79 Илья Панчишин Російська Федерація Санкт-Петербург
80 Никита Федоров Російська Федерація Санкт-Петербург
81 Роман Гетман Російська Федерація Санкт-Петербург
82 Леонид Томах Російська Федерація Санкт-Петербург
83 Дмитрий Питев Російська Федерація Санкт-Петербург
84 Никита Суханов Російська Федерація Санкт-Петербург
85 Константин Бочанов Російська Федерація Санкт-Петербург
86 Мавлет-Али Мантиков Російська Федерація Санкт-Петербург