http://galdahokejs.lv/index.php/en/rcup
Тип турніру | Індивідуальний |
---|---|
Стан | Завершено |
Країна | Латвія |
Місто | Рига |
Початок реєстрації | 03.12.2016 08:00 |
Завершення реєстрації | 03.12.2016 08:00 |
Дата проведення турніру | 03.12.2016 |
Участников | 80 |
Етапи
Назва | Стан | Тривалість | Дата и время | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- 1 - | ||||||||
Division 1 | Завершено | 1 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці |
Текстова версіяПідсумкове положення
Ім'я | Країна | Місто | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Atis Sīlis | Латвія | Рига | ||||
2 | Maxim Borisov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | ||||
3 | Andrey Voskoboynikov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | ||||
4 | Oscar Henriksson | Швеція | Пітео | ||||
5 | Ahti Lampi | Фінляндія | Куопіо | ||||
6 | Kevin Eriksson | Фінляндія | Турку | ||||
7 | Markus Nilsson | Швеція | Стокгольм | ||||
8 | Raivis Miglinieks | Латвія | Рига | ||||
9 | Nikita Zholobov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | ||||
10 | Sergey Ivanov | Російська Федерація | Курськ | ||||
11 | Patrik Petr | Чехiя | Литомишль | ||||
12 | Vesa Huotelin | Фінляндія | Эспоо | ||||
13 | Edgars Saulītis | Латвія | Инчукалнс | ||||
14 | Edgars Caics | Латвія | Рига | ||||
15 | Alexey Titov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | ||||
16 | Jevgēnijs Zaharovs | Латвія | Рига | ||||
17 | Sandis Kristaps Lagzdiņš | Латвія | Рига | ||||
18 | Edgars Mucenieks | Латвія | Skrunda | ||||
19 | Artjoms Zaharovs | Латвія | Skrunda | ||||
20 | Jevgeni Lvov | Естонія | Таллінн | ||||
21 | Leos Hvizd | Чехiя | |||||
22 | Valts Smagars | Латвія | Рига | ||||
23 | Filips Buhtujevs | Латвія | Инчукалнс | ||||
24 | Gints Lasmanis | Латвія | Skrunda | ||||
25 | Kirill Storchak | Російська Федерація | Санкт-Петербург | ||||
26 | Jan Pelkonen | Фінляндія | Наантали | ||||
27 | Rene Huhtala | Фінляндія | Наантали | ||||
28 | Elvijs Siliņš | Латвія | Вентспилс | ||||
29 | Pavel Plesak | Чехiя | Пльзень | ||||
30 | Fredric Axelsson | Швеція | Стокгольм | ||||
31 | Sergejs Mihejevs | Латвія | Рига | ||||
32 | Dmitriy Petrov | Російська Федерація | Москва | ||||
33 | Krystof Lebl | Чехiя | Прага | ||||
34 | Mykhaylo Spivakovskyy | Україна | Одеса / Київ | ||||
35 | Petr Tmej | Чехiя | Турнов | ||||
36 | Ladislav Tmej | Чехiя | Турнов | ||||
37 | Michal Kobrle | Чехiя | |||||
38 | Benjamin Suominen | Фінляндія | Наантали | ||||
39 | Alexandr Zaytsev | Російська Федерація | Москва | ||||
40 | Mikus Saulītis | Латвія | Инчукалнс | ||||
41 | Miroslav Cernoch | Чехiя | Прага | ||||
42 | Martin Zenisek | Чехiя | Пльзень | ||||
43 | Fredrik Hansson | Швеція | Гетеборг | ||||
44 | Vladimir Smirnov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | ||||
45 | Mikhail Shashkov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | ||||
46 | Yuriy Prostakov | Російська Федерація | Люберці | ||||
47 | Vitaly Skorobogatov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | ||||
48 | Igor Saveljev | Естонія | Таллінн | ||||
49 | Kārlis Balodis | Латвія | Valdlauci | ||||
50 | Alexandr Danilov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | ||||
51 | Martin Lunden | Швеція | Мальмё | ||||
52 | Edžus Kaņeps | Латвія | Вентспилс | ||||
53 | Maria Saveljeva | Естонія | Таллінн | ||||
54 | Sandis Kalniņš | Латвія | Инчукалнс | ||||
55 | Bjarne Axelsen | Данія | Bronderslev | ||||
56 | Simonas Pleikys | Литва | Вільнюс | ||||
57 | Anette Engel | Данія | Bronderslev | ||||
58 | Rainers Kalniņš | Латвія | Инчукалнс | ||||
59 | Andrey Chaplygin | Російська Федерація | Курськ | ||||
60 | Daniil Mushnikov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | ||||
61 | Viktoriya Noselivska | Україна | Київ | ||||
62 | Alvis Siliņš | Латвія | Вентспилс | ||||
63 | Romans Faļkenšteins | Латвія | Рига | ||||
64 | Milos Sevr | Чехiя | Турнов | ||||
65 | Kimmo Eriksson | Фінляндія | Турку | ||||
66 | Raivis Sternāts | Латвія | Рига | ||||
67 | Gergely Regula | Угорщина | Будапешт | ||||
68 | Ilze Zuce-Tenča | Латвія | Инчукалнс | ||||
69 | Mark Gorodnitskiy | Російська Федерація | Санкт-Петербург | ||||
70 | Alens Kalniņš | Латвія | Вентспилс | ||||
71 | Rūdolfs Valainis | Латвія | Єкабпілс | ||||
72 | Kaspars Viļums | Латвія | Рига | ||||
73 | Arnis Vītols | Латвія | Skrunda | ||||
74 | Denis Petrov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | ||||
75 | Simon Thomas | Ірландія | Berlin | ||||
76 | Elēna Rācenāja | Латвія | Вентспилс | ||||
77 | Elvis Arhinovičs | Латвія | Вентспилс | ||||
78 | Aliaksandr Bartosh | Білорусь | Мінськ | ||||
79 | Kristaps Zarinieks | Латвія | Єкабпілс | ||||
80 | Alexey Baranov | Російська Федерація | Москва | ||||