Сайт турнира http://kurskcup.ru
Назва КУБОК КУРСКА 2017 (KURSK CUP 2017) - ЭТАП МИРОВОГО ТУРА
Тип турніру Індивідуальний
Стан Завершено
Турнір додано 10.11.2016
Країна Російська Федерація
Місто Курськ
Адрес Спортивно-Концертный Комплекс (г.Курск, ул.Энгельса, 140 "Б")
Початок реєстрації 11.11.2016 00:00
Завершення реєстрації 06.01.2017 10:00
Дата проведення турніру 07.01.2017
Участников 70

Етапи
Назва Стан Тривалість Дата и время Учасники Розклад і результати Таблиці
- 1 -
Квалификация Завершено 1 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 2 -
Division 1 Завершено 1 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 3 -
Division 2 Завершено 1 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 4 -
PLAY-OFF Завершено 7 Учасники Розклад і результати Таблиці

Текстова версіяПідсумкове положення
Ім'я Країна Місто
1 Maxim Borisov Російська Федерація Санкт-Петербург
2 Yanis Galuzo Російська Федерація Москва
3 Alexey Zaharov Російська Федерація Москва
4 Sergey Ivanov Російська Федерація Курськ
5 Arseniy Stolyarov Російська Федерація Москва
6 Alexey Titov Російська Федерація Санкт-Петербург
7 Mykhaylo Spivakovskyy Україна Одеса / Київ
8 Andrey Chaplygin Російська Федерація Курськ
9 Maxim Starkov Російська Федерація Курськ
10 Mykhaylo Shalomayev Україна Харків
11 Dmitriy Petrov Російська Федерація Москва
12 Sergey Patekhin Російська Федерація Курськ
13 Nikita Zholobov Російська Федерація Санкт-Петербург
14 Denis Matveev Російська Федерація Курськ
15 Anton Umanskyy Україна Київ
16 Alexandr Zaytsev Російська Федерація Москва
17 Stanislav Lutay Російська Федерація Тула
18 Alexi Biorn Російська Федерація Санкт-Петербург
19 Viacheslav Patekhin Російська Федерація Курськ
20 Dmitry Malygin Російська Федерація Санкт-Петербург
21 Vitaly Skorobogatov Російська Федерація Санкт-Петербург
22 Oleg Salamatov Російська Федерація Санкт-Петербург
23 Yuriy Prostakov Російська Федерація Люберці
24 Igor Novikov Російська Федерація Краснодар
25 Dmytro Litvinyuk Україна Кропивницький
26 Viktoriya Noselivska Україна Київ
27 Igor Zaporojets Україна Київ
28 Eva Ozerova Російська Федерація Череповець
29 Artem Pankov Російська Федерація Курськ
30 Daniil Mushnikov Російська Федерація Санкт-Петербург
31 Egor Stepanov Російська Федерація Санкт-Петербург
32 Kirill Storchak Російська Федерація Санкт-Петербург
33 Nazar Kondrashevskyy Україна Київ
34 Artem Blinov Російська Федерація Санкт-Петербург
35 Igor Scherbakov Російська Федерація Курськ
36 Yaroslav Mikryukov Російська Федерація Котельники
37 Alexey Krinov Казахстан Актобе
38 Aleksandr Tarakanov Казахстан Железнодорожный (РФ)
39 Nikita Pavlov Російська Федерація Санкт-Петербург
40 Evgen Novikov Російська Федерація Краснодар
41 Ryurik Gutiev Російська Федерація Сочі
42 Dmitriy Nabasov Російська Федерація Курськ
43 Georgiy Levashov Російська Федерація Санкт-Петербург
44 Yuriy Aseev Російська Федерація Курськ
45 Andrei Kniaziuk Білорусь Новополоцьк
46 Daniil Yurchenko Російська Федерація Армавір
47 Alexey Baranov Російська Федерація Москва
48 Igor Martynenko Україна Харків
49 Jevgeny Tsupko Ізраїль
50 Aleksandr Nagornyy j. Російська Федерація Санкт-Петербург
51 Yuriy Bondarenko Україна Харків
52 Hanna Ivantsova Україна Київ
53 Aleksandr Nagorniy Sr. Російська Федерація Санкт-Петербург
54 Oleg Bublikov Російська Федерація Курськ
55 Ivan Veremeenko Російська Федерація Армавір
56 Konstantin Avdeev Російська Федерація Новосибірськ
57 Elena Stoljarova Російська Федерація Санкт-Петербург
58 Olga Likova Російська Федерація Курськ
59 Andrey Glebov Російська Федерація Курськ
60 Lanita Gutieva Російська Федерація Сочі
61 Andrey Aseev Російська Федерація Курськ
62 Vladislav Chesnokov Російська Федерація Курськ
63 Alexey Naumenko Російська Федерація Курськ
64 Tamara Shalomayeva Україна Харків
65 Galina Efimova Російська Федерація Санкт-Петербург
66 Sergey Romanov Російська Федерація Курськ
67 Sergey Romanov Російська Федерація Курськ
68 Yuriy Popov Російська Федерація Москва
69 Petr Bezrukov Російська Федерація Курськ
70 Pavel Bezrukov Російська Федерація Курськ