Назва Stockholm Open
Тип турніру Індивідуальний
Стан Завершено
Турнір додано 09.11.2016
Країна Швеція
Місто Стокгольм
Дата проведення турніру 19.11.2016
Участников 68

Етапи
Назва Стан Тривалість Дата и время Учасники Розклад і результати Таблиці
- 1 -
Qualifiers Завершено 1 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 2 -
A-division Завершено 1 Учасники Розклад і результати Таблиці
B-division Завершено 1 Учасники Розклад і результати Таблиці
C-division Завершено 1 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 3 -
A-playoff Завершено 7 Учасники Розклад і результати Таблиці
B-playoff Завершено 7 Учасники Розклад і результати Таблиці

Текстова версіяПідсумкове положення
Final standings
Ім'я Країна Місто
1 Hans Osterman Швеція Стокгольм
2 Kevin Eriksson Фінляндія Турку
3 Jan Pelkonen Фінляндія Наантали
4 Oscar Henriksson Швеція Пітео
5 Martin Lunden Швеція Мальмё
6 Carl Bindekrans Швеція Норрчепінг
7 Anders Ekestubbe Швеція Гетеборг
8 Juho Rautio Фінляндія Тампере
9 Markus Nilsson Швеція Стокгольм
10 Ahlberg Magnus Фінляндія Гельсінкі
11 Joakim Lundin Швеція Еребру
12 Henric Andersson
13 Fredrik Hansson Швеція Гетеборг
14 Patrik Hellström Швеція Еребру
15 Emil Larsson Швеція Borlänge
16 Fredric Axelsson Швеція Стокгольм
17 Caroline Eriksson Швеція Delsbo
18 Marcus Andersson Швеція Єнчепінг
19 Peter Östlund Швеція Авеста
20 Jimmy Mardell Швеція Стокгольм
21 Truls Mansson Швеція Стокгольм
22 Tomas Aberg Швеція
23 Benjamin Suominen Фінляндія Наантали
24 Jonas Bergstrom
25 Joan Eriksson Mencl Швеція Лунд
26 Romans Faļkenšteins Латвія Рига
27 Markus Bengtsson Швеція Göteborg
28 Arne Johannes Holmin Норвегія Берген
29 Jerry Wikström Швеція Стокгольм
30 Björn Söderström
31 Uno Osterman Швеція Стокгольм
32 Bjorn Ingevaldsson
33 Kimmo Eriksson Фінляндія Турку
34 Henrik Nilsson Швеція Вестерос
35 Kent Nyman Швеція Энчёпинг
36 Simon Thomas Ірландія Berlin
37 Felix Wirstrom Швеція Катринехольм
38 Lars Fridell Швеція
39 Gustaf Fagerberg Швеція Стокгольм
40 Nicklas Nilsson Швеція Фалун
41 Niklas Blomberg Швеція Стокгольм
42 Robin Westergren Швеція Ескільстуна
43 Tomas Fägerlind Швеція
44 Marcus Persson Швеція Delsbo
45 Johan Eriksson
46 Jimmy Douz
47 Wilhelm Pössl Швеція Вестерос
48 Jani Herlevi Фінляндія Гельсінкі
49 Anders Pettersson Швеція Lännäs
50 Morten Aarflot Норвегія Берген
51 Rikard Nässelkvist Швеція Ескільстуна
52 Oskar Ekeberg
53 Stefan Lukas
54 Thony Restel Німеччина Хаген
55 Daniel Setterwall Швеція
56 Lars Söderkvist Швеція Ескільстуна
57 Johan Johansson Швеція Ескільстуна
58 Jakob Renvaktar
59 Fredrik Timeus
60 Erik Jonsson
61 Liv Osterman Швеція Стокгольм
62 Susanna Possl Швеція Вестерос
63 Sveke Jonsson Швеція Delsbo
64 Tomas Rybing Швеція Стокгольм
65 Annika Persson Швеція Ескільстуна
66 Klara Jonsson
67 Andreas Koppe
68 Marcus Koppe