Тип турніру | Індивідуальний |
---|---|
Стан | Завершено |
Країна | Швеція |
Місто | Стокгольм |
Дата проведення турніру | 19.11.2016 |
Участников | 68 |
Етапи
Назва | Стан | Тривалість | Дата и время | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- 1 - | ||||||||
Qualifiers | Завершено | 1 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | |||
- 2 - | ||||||||
A-division | Завершено | 1 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | |||
B-division | Завершено | 1 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | |||
C-division | Завершено | 1 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | |||
- 3 - | ||||||||
A-playoff | Завершено | 7 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | |||
B-playoff | Завершено | 7 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці |
Текстова версіяПідсумкове положення
Final standings | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Ім'я | Країна | Місто | ||||
1 | Hans Osterman | Швеція | Стокгольм | |||
2 | Kevin Eriksson | Фінляндія | Турку | |||
3 | Jan Pelkonen | Фінляндія | Наантали | |||
4 | Oscar Henriksson | Швеція | Пітео | |||
5 | Martin Lunden | Швеція | Мальмё | |||
6 | Carl Bindekrans | Швеція | Норрчепінг | |||
7 | Anders Ekestubbe | Швеція | Гетеборг | |||
8 | Juho Rautio | Фінляндія | Тампере | |||
9 | Markus Nilsson | Швеція | Стокгольм | |||
10 | Ahlberg Magnus | Фінляндія | Гельсінкі | |||
11 | Joakim Lundin | Швеція | Еребру | |||
12 | Henric Andersson | |||||
13 | Fredrik Hansson | Швеція | Гетеборг | |||
14 | Patrik Hellström | Швеція | Еребру | |||
15 | Emil Larsson | Швеція | Borlänge | |||
16 | Fredric Axelsson | Швеція | Стокгольм | |||
17 | Caroline Eriksson | Швеція | Delsbo | |||
18 | Marcus Andersson | Швеція | Єнчепінг | |||
19 | Peter Östlund | Швеція | Авеста | |||
20 | Jimmy Mardell | Швеція | Стокгольм | |||
21 | Truls Mansson | Швеція | Стокгольм | |||
22 | Tomas Aberg | Швеція | ||||
23 | Benjamin Suominen | Фінляндія | Наантали | |||
24 | Jonas Bergstrom | |||||
25 | Joan Eriksson Mencl | Швеція | Лунд | |||
26 | Romans Faļkenšteins | Латвія | Рига | |||
27 | Markus Bengtsson | Швеція | Göteborg | |||
28 | Arne Johannes Holmin | Норвегія | Берген | |||
29 | Jerry Wikström | Швеція | Стокгольм | |||
30 | Björn Söderström | |||||
31 | Uno Osterman | Швеція | Стокгольм | |||
32 | Björn Ingevaldsson | |||||
33 | Kimmo Eriksson | Фінляндія | Турку | |||
34 | Henrik Nilsson | Швеція | Вестерос | |||
35 | Kent Nyman | Швеція | Энчёпинг | |||
36 | Simon Thomas | Ірландія | Berlin | |||
37 | Felix Wirstrom | Швеція | Катринехольм | |||
38 | Lars Fridell | Швеція | Стокгольм | |||
39 | Gustaf Fagerberg | Швеція | Стокгольм | |||
40 | Nicklas Nilsson | Швеція | Фалун | |||
41 | Niklas Blomberg | Швеція | Стокгольм | |||
42 | Robin Westergren | Швеція | Ескільстуна | |||
43 | Tomas Fägerlind | Швеція | ||||
44 | Marcus Persson | Швеція | Delsbo | |||
45 | Johan Eriksson | |||||
46 | Jimmy Douz | |||||
47 | Wilhelm Pössl | Швеція | Вестерос | |||
48 | Jani Herlevi | Фінляндія | Гельсінкі | |||
49 | Anders Pettersson | Швеція | Lännäs | |||
50 | Morten Aarflot | Норвегія | Берген | |||
51 | Rikard Nässelkvist | Швеція | Ескільстуна | |||
52 | Oskar Ekeberg | |||||
53 | Stefan Lukas | |||||
54 | Thony Restel | Німеччина | Хаген | |||
55 | Daniel Setterwall | Швеція | ||||
56 | Lars Söderkvist | Швеція | Ескільстуна | |||
57 | Johan Johansson | Швеція | Ескільстуна | |||
58 | Jakob Renvaktar | |||||
59 | Fredrik Timeus | |||||
60 | Erik Jonsson | |||||
61 | Liv Osterman | Швеція | Стокгольм | |||
62 | Susanna Possl | Швеція | Вестерос | |||
63 | Sveke Jonsson | Швеція | Delsbo | |||
64 | Tomas Rybing | Швеція | Стокгольм | |||
65 | Annika Persson | Швеція | Ескільстуна | |||
66 | Klara Jonsson | |||||
67 | Andreas Koppe | |||||
68 | Marcus Koppe | |||||