Назва XXV Чемпионат Санкт-Петербурга 1 этап
Тип турніру Індивідуальний
Стан Завершено
Турнір додано 04.10.2016
Країна Російська Федерація
Місто Санкт-Петербург
Адрес школа 171. ул.Маяковского, 9
Початок реєстрації 03.10.2016 08:00
Завершення реєстрації 16.10.2016 10:40
Дата проведення турніру 16.10.2016
Участников 70

Етапи
Назва Стан Тривалість Дата и время Учасники Розклад і результати Таблиці
- 1 -
Групповой этап Завершено 1 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 2 -
Третья Лига Завершено 1 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 3 -
Вторая Лига Завершено 1 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 4 -
Первая Лига Завершено 1 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 5 -
Высшая Лига Завершено 1 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 6 -
Плей-офф Завершено 7 Учасники Розклад і результати Таблиці

Текстова версіяПідсумкове положення
Ім'я Країна Місто
1 Oleg Ortinov Російська Федерація Санкт-Петербург
2 Anton Kiselyov Російська Федерація Санкт-Петербург
3 Dmitry Malygin Російська Федерація Санкт-Петербург
4 Alexi Biorn Російська Федерація Санкт-Петербург
5 Nikita Zholobov Російська Федерація Санкт-Петербург
6 Anton Fedoseev Російська Федерація Санкт-Петербург
7 Dmitry Afonin Російська Федерація Санкт-Петербург
8 Igor Masloboev Російська Федерація Санкт-Петербург
9 Nikita Pavlov Російська Федерація Санкт-Петербург
10 Alexey Chernov Російська Федерація Санкт-Петербург
11 Vitaly Skorobogatov Російська Федерація Санкт-Петербург
12 Dmitry Belavin Російська Федерація Санкт-Петербург
13 Irina Vorobieva Російська Федерація Санкт-Петербург
14 Daniil Mushnikov Російська Федерація Санкт-Петербург
15 Andrey Budilin Російська Федерація Санкт-Петербург
16 Dasha Obuhova Російська Федерація Санкт-Петербург
17 Artem Budaev Російська Федерація Санкт-Петербург
18 Alexander Okunev Російська Федерація Санкт-Петербург
19 Ruslan Kamalov Російська Федерація Санкт-Петербург
20 Anthony Mzilangve Російська Федерація Санкт-Петербург
21 Oleg Salamatov Російська Федерація Санкт-Петербург
22 Artem Blinov Російська Федерація Санкт-Петербург
23 Alexandr Danilov Російська Федерація Санкт-Петербург
24 Ivan Smirnov Російська Федерація Санкт-Петербург
25 Ксения Обоева Російська Федерація Санкт-Петербург
26 Egor Stepanov Російська Федерація Санкт-Петербург
27 Ilya Ponomarev Російська Федерація Санкт-Петербург
28 Boris Velmoga Російська Федерація Санкт-Петербург
29 Mark Gorodnitskiy Російська Федерація Санкт-Петербург
30 Denis Petrov Російська Федерація Санкт-Петербург
31 Artem Boldyrev Російська Федерація Сєверодвінськ
32 Evgeniy Pipchenko Російська Федерація Санкт-Петербург
33 Alex Gorin Російська Федерація Санкт-Петербург
34 Aleksandr Nagornyy j. Російська Федерація Санкт-Петербург
35 Smirnov Nikolay Російська Федерація Санкт-Петербург
36 Aleksandr Nagorniy Sr. Російська Федерація Санкт-Петербург
37 Mikhail Gorodnitskiy Російська Федерація Санкт-Петербург
38 Georgiy Levashov Російська Федерація Санкт-Петербург
39 Dmitry Alekseev Російська Федерація Санкт-Петербург
40 Larionov Alexander Російська Федерація Санкт-Петербург
41 Alexander Koroschenko Російська Федерація Санкт-Петербург
42 Anton Lazarev Російська Федерація Санкт-Петербург
43 Максим Максимов Російська Федерація Санкт-Петербург
44 Дмитрий Глухачёв Російська Федерація Санкт-Петербург
45 Vladimir Nikulov Російська Федерація Санкт-Петербург
46 Danila Titov Російська Федерація Санкт-Петербург
47 Игорь Початов Російська Федерація Санкт-Петербург
48 Расин Эминов Російська Федерація Санкт-Петербург
49 Tim Barannikov Російська Федерація Санкт-Петербург
50 Роман Глухачёв Російська Федерація Санкт-Петербург
51 Ivan Chernov Російська Федерація Санкт Петербург
52 Juriy Pochatov Російська Федерація Санкт-Петербург
53 Тимур Каримуллин Російська Федерація Санкт-Петербург
54 Elena Stoljarova Російська Федерація Санкт-Петербург
55 Alexandr Borovskiy Російська Федерація Санкт-Петербург
56 Никита Горлов Російська Федерація Санкт-Петербург
57 Аркадий Косарев Російська Федерація Санкт-Петербург
58 Евгений Рамазанов Російська Федерація Санкт-Петербург
59 Павел Баранников Російська Федерація Санкт-Петербург
60 Даниил Ползик Російська Федерація Санкт-Петербург
61 Ярослав Барышев Російська Федерація Санкт-Петербург
62 Миша Ушаков Російська Федерація Санкт-Петербург
63 Anton Karev Російська Федерація Санкт-Петербург
64 Роберт Яковлев Російська Федерація Санкт-Петербург
65 Иван Яковлев Російська Федерація Санкт-Петербург
66 Nikita Denisov Російська Федерація Санкт-Петербург
67 Егор Саранцев Російська Федерація Санкт-Петербург
68 Павел Симонов Російська Федерація Санкт-Петербург
69 Артём Смирнов Російська Федерація Санкт-Петербург
70 Георгий Апинян Російська Федерація Санкт-Петербург