2-й этап VII Кубка России. ХХIII Кубок Санкт-Петербурга

Тип турніру Індивідуальний
Стан Завершено
Країна Російська Федерація
Місто Санкт-Петербург
Адрес центр "Про". Маршала Говорова, 35.
Початок реєстрації 08.08.2016 23:00
Завершення реєстрації 17.09.2016 12:00
Дата проведення турніру 18.09.2016
Участников 68

Етапи
Назва Стан Тривалість Дата и время Учасники Розклад і результати Таблиці
- 1 -
Квалификация Завершено 1 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 2 -
Высшая лига Завершено 1 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 3 -
Лиги Завершено 1 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 4 -
Плей-офф Завершено 7 Учасники Розклад і результати Таблиці

Текстова версіяПідсумкове положення
Ім'я Країна Місто Рейтинг
1 Maxim Borisov Російська Федерація Санкт-Петербург 30
2 Nikita Zholobov Російська Федерація Санкт-Петербург 27
3 Dmitry Afonin Російська Федерація Санкт-Петербург 25
4 Dmitry Malygin Російська Федерація Санкт-Петербург 23
5 Mikhail Shashkov Російська Федерація Санкт-Петербург 21
6 Oleg Ortinov Російська Федерація Санкт-Петербург 20
7 Dmitriy Petrov Російська Федерація Москва 19
8 Alexey Titov Російська Федерація Санкт-Петербург 18
9 German Fokin Російська Федерація Санкт-Петербург 17
10 Arseniy Stolyarov Російська Федерація Москва 16
11 Daniil Mushnikov Російська Федерація Санкт-Петербург 15
12 Mikhail Sivakov Російська Федерація Санкт-Петербург 14
13 Nikita Pavlov Російська Федерація Санкт-Петербург 13
14 Pavel Gorodnitskiy Російська Федерація Санкт-Петербург 12
15 Viktoria Gorodnitskaya Російська Федерація Череповець 11
16 Alexandr Danilov Російська Федерація Санкт-Петербург 10
17 Artem Valiev Литва Вільнюс 9
18 Alexander Okunev Російська Федерація Санкт-Петербург 8
19 Stanislav Lutay Російська Федерація Тула 7
20 Sergey Patekhin Російська Федерація Курськ 6
21 Vitaly Skorobogatov Російська Федерація Санкт-Петербург 5
22 Alexander Ozerov Російська Федерація Череповець 4
23 Dmitry Soloviev Російська Федерація Митищі 3
24 Gleb Vasiliev Російська Федерація Москва 2
25 Kirill Storchak Російська Федерація Санкт-Петербург 1
26 Viacheslav Patekhin Російська Федерація Курськ 1
27 Yuriy Prostakov Російська Федерація Люберці 1
28 Eva Ozerova Російська Федерація Череповець 1
29 Alexander Koroschenko Російська Федерація Санкт-Петербург 1
30 Artem Budaev Російська Федерація Санкт-Петербург 1
31 Michail Nikitin Російська Федерація Кронштадт 1
32 Denis Petrov Російська Федерація Санкт-Петербург 1
33 Oleg Salamatov Російська Федерація Санкт-Петербург 1
34 Anthony Mzilangve Російська Федерація Санкт-Петербург 1
35 Artem Blinov Російська Федерація Санкт-Петербург 1
36 Dasha Obuhova Російська Федерація Санкт-Петербург 1
37 Irina Vorobieva Російська Федерація Санкт-Петербург 1
38 Egor Stepanov Російська Федерація Санкт-Петербург 1
39 Ilya Ponomarev Російська Федерація Санкт-Петербург 1
40 Elena Nikitina Російська Федерація Кронштадт 1
41 Andrey Budilin Російська Федерація Санкт-Петербург 1
42 Mark Gorodnitskiy Російська Федерація Санкт-Петербург 1
43 Vladimir Smirnov Російська Федерація Санкт-Петербург 1
44 Smirnov Nikolay Російська Федерація Санкт-Петербург 1
45 Yaroslav Mikryukov Російська Федерація Котельники 1
46 Alex Gorin Російська Федерація Санкт-Петербург 1
47 Alexander Nagorniy st. Російська Федерація Санкт-Петербург 1
48 Alexey Chernov Російська Федерація Санкт-Петербург 1
49 Artem Boldyrev Російська Федерація Сєверодвінськ 1
50 Georgiy Levashov Російська Федерація Санкт-Петербург 1
51 Larionov Alexander Російська Федерація Санкт-Петербург 1
52 Alexander Nagorniy ml. Російська Федерація Санкт-Петербург 1
53 Boris Velmoga Російська Федерація Санкт-Петербург 1
54 Jevgeny Tsupko Ізраїль 1
55 Vladimir Nikulov Російська Федерація Санкт-Петербург 1
56 Evgenii Solovev Російська Федерація Горад Клін 1
57 Dmitry Alekseev Російська Федерація Санкт-Петербург 1
58 Timur Khamiev Російська Федерація Горад Казань 1
59 Илья Бровцин Російська Федерація Санкт-Петербург 1
60 Elena Stoljarova Російська Федерація Санкт-Петербург 1
61 Juriy Pochatov Російська Федерація Санкт-Петербург 1
62 Олег Торбин Російська Федерація Санкт-Петербург 1
63 Konstantin Gareev Російська Федерація Санкт-Петербург 1
64 Mikhail Gorodnitskiy Російська Федерація Санкт-Петербург 1
65 Yuriy Popov Російська Федерація Москва 1
66 Андрей Ким Російська Федерація Санкт-Петербург 1
67 Evgeny Klimenko Російська Федерація Москва 1
68 Артём Смирнов Російська Федерація Санкт-Петербург 1