Тип турніру | Індивідуальний |
---|---|
Стан | Завершено |
Країна | Латвія |
Місто | Burtnieki |
Початок реєстрації | 25.03.2017 10:00 |
Завершення реєстрації | 25.03.2017 10:00 |
Дата проведення турніру | 25.03.2017 |
Участников | 38 |
Етапи
Назва | Стан | Тривалість | Дата и время | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- 1 - | ||||||||
Grupas | Завершено | 1 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | |||
- 2 - | ||||||||
Līgas | Завершено | 1 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці |
Текстова версіяПідсумкове положення
Ім'я | Країна | Місто | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Roberts Pelšs | Латвія | Burtnieki | ||||
2 | Leonards Mazūrs | Латвія | Рига | ||||
3 | Krista Annija Lagzdiņa | Латвія | Рига | ||||
4 | Silvestrs Bružēvics | Латвія | Рига | ||||
5 | Andris Dimze | Латвія | Рига | ||||
6 | Ella Lauma Bērtiņa | Латвія | Рига | ||||
7 | Jānis Markevics | Латвія | Vaidava | ||||
8 | Roberts Līvmanis | Латвія | Инчукалнс | ||||
9 | Kristaps Duburs | Латвія | Рига | ||||
10 | Laura Stūrmane | Латвія | Stūniši | ||||
11 | Mārtiņš Pukinskis | Латвія | Рига | ||||
12 | Roberts Suharevs Sr. | Латвія | Инчукалнс | ||||
13 | Aleksandra Farafonova | Латвія | Рига | ||||
14 | Ance Ramona Migliniece | Латвія | Рига | ||||
15 | Kārlis Bērziņš | Латвія | Валмієра | ||||
16 | Reinis Beinars | Латвія | Валмієра | ||||
17 | Alberts Bērtiņš | Латвія | Рига | ||||
18 | Toms Stūrmanis | Латвія | Stūniši | ||||
19 | Andrejs Farafonovs | Латвія | Рига | ||||
20 | Toms Baumanis | Латвія | Инчукалнс | ||||
21 | Mārtiņš Reinis Trops | Латвія | Цесіс | ||||
22 | Kristiāns Auziņš | Латвія | Burtnieki | ||||
23 | Aigars Krūmiņš | Латвія | Цесіс | ||||
24 | Rainers Kreitāls | Латвія | Рига | ||||
25 | Inese Faļkenšteina | Латвія | Рига | ||||
26 | Railends Kuhaļskis | Латвія | Инчукалнс | ||||
27 | Markuss Ābele | Латвія | Инчукалнс | ||||
28 | Jānis Saverass | Латвія | Валмієра | ||||
29 | Artis Brantiņš | Латвія | Валмієра | ||||
30 | Kristaps Ponomarovs | Латвія | Цесіс | ||||
31 | Ričards Ļaksa | Латвія | Burtnieki | ||||
32 | Kristofers Pimenovs | Латвія | Burtnieki | ||||
33 | Lauris Rozentāls | Латвія | Вентспилс | ||||
34 | Imants Zvirbulis | Латвія | Цесіс | ||||
35 | Alans Ņikitins | Латвія | Цесіс | ||||
36 | Emīls Sandlers-Bomis | Латвія | Цесіс | ||||
37 | Kristers Beinars | Латвія | Валмієра | ||||
38 | Ralfs Auziņš | Латвія | Burtnieki | ||||