Тип турніру | Індивідуальний |
---|---|
Стан | Завершено |
Країна | Латвія |
Місто | Рига |
Початок реєстрації | 05.11.2016 10:00 |
Завершення реєстрації | 05.11.2016 10:00 |
Дата проведення турніру | 05.11.2016 |
Участников | 41 |
Етапи
Назва | Стан | Тривалість | Дата и время | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- 1 - | ||||||||
Grupas | Завершено | 1 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | |||
- 2 - | ||||||||
1. līga | Завершено | 1 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | |||
2. liga | Завершено | 1 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | |||
3. līga | Завершено | 3 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці |
Текстова версіяПідсумкове положення
Ім'я | Країна | Місто | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Oskars Plučs | Латвія | Garkalne | |||
2 | Toms Baumanis | Латвія | Инчукалнс | |||
3 | Alberts Bērtiņš | Латвія | Рига | |||
4 | Rolands Riekstiņš | Латвія | Burtnieki | |||
5 | Toms Stūrmanis | Латвія | Stūniši | |||
6 | Silvestrs Bružēvics | Латвія | Рига | |||
7 | Ainārs Rutkis | Латвія | Skuķīši | |||
8 | Leonards Mazūrs | Латвія | Рига | |||
9 | Roberts Pelšs | Латвія | Burtnieki | |||
10 | Ance Ramona Migliniece | Латвія | Рига | |||
11 | Roberts Suharevs Sr. | Латвія | Инчукалнс | |||
12 | Alvis Dukāts | Латвія | Сабиле | |||
13 | Aigars Bružēvics | Латвія | Рига | |||
14 | Ella Lauma Bērtiņa | Латвія | Рига | |||
15 | Andrejs Farafonovs | Латвія | Рига | |||
16 | Andris Dimze | Латвія | Рига | |||
17 | Ēriks Zaics | Латвія | Рига | |||
18 | Jakovs Šaldovs | Латвія | Рига | |||
19 | Kristaps Duburs | Латвія | Рига | |||
20 | Roberts Līvmanis | Латвія | Инчукалнс | |||
21 | Edgars Naglis | Латвія | Рига | |||
22 | Gundars Vjakse | Латвія | Рига | |||
23 | Dmitrijs Šaldovs | Латвія | Рига | |||
24 | Laura Stūrmane | Латвія | Stūniši | |||
25 | Mārtiņš Pukinskis | Латвія | Рига | |||
26 | Artūrs Andris Miglinieks | Латвія | Рига | |||
27 | Jānis Saverass | Латвія | Валмієра | |||
28 | Artūrs Šēls | Латвія | Рига | |||
29 | Reinis Beinars | Латвія | Валмієра | |||
30 | Railends Kuhaļskis | Латвія | Инчукалнс | |||
31 | Oskars Škutāns | Латвія | Рига | |||
32 | Mikus Rozītis | Латвія | Юрмала | |||
33 | Toms Bāders | Латвія | Рига | |||
34 | Markuss Roziņš | Латвія | Инчукалнс | |||
35 | Markuss Ābele | Латвія | Инчукалнс | |||
36 | Toms Andersons | Латвія | Рига | |||
37 | Kārlis Veide | Латвія | Инчукалнс | |||
38 | Yan Berzin | Латвія | Рига | |||
39 | Jegors Bogdanovs | Латвія | Рига | |||
40 | Kristiāns Auziņš | Латвія | Burtnieki | |||
41 | Markuss Mežviets | Латвія | Рига | |||