Latvijas Kauss 2016/2017 #2

Тип турніру Індивідуальний
Стан Завершено
Країна Латвія
Місто Рига
Початок реєстрації 05.11.2016 10:00
Завершення реєстрації 05.11.2016 10:00
Дата проведення турніру 05.11.2016
Участников 91

Етапи
Назва Стан Тривалість Дата и время Учасники Розклад і результати Таблиці
- 1 -
Kvalifikācija Завершено 1 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 2 -
1. līga Завершено 1 Учасники Розклад і результати Таблиці
2. liga Завершено 1 Учасники Розклад і результати Таблиці
3. liga Завершено 1 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 3 -
Play-off Завершено 7 Учасники Розклад і результати Таблиці
Play-off (1.-2. līga) Завершено 5 Учасники Розклад і результати Таблиці
Play-off (2.-3. līga) Завершено 5 Учасники Розклад і результати Таблиці

Текстова версіяПідсумкове положення
Ім'я Країна Місто
1 Edgars Caics Латвія Рига
2 Gints Lasmanis Латвія Skrunda
3 Valts Smagars Латвія Рига
4 Kārlis Balodis Латвія Valdlauci
5 Raivis Miglinieks Латвія Рига
6 Sandis Kristaps Lagzdiņš Латвія Рига
7 Edžus Kaņeps Латвія Вентспилс
8 Elvijs Siliņš Латвія Вентспилс
9 Sergejs Mihejevs Латвія Рига
10 Jevgēnijs Zaharovs Латвія Рига
11 Edgars Mucenieks Латвія Skrunda
12 Rainers Kalniņš Латвія Инчукалнс
13 Eliāns Ēdelis Латвія Вентспилс
14 Edgars Saulītis Латвія Инчукалнс
15 Artjoms Zaharovs Латвія Skrunda
16 Andrejs Kuzņecovs Латвія Єкабпілс
17 Romans Faļkenšteins Латвія Рига
18 Aleksandrs Žernovojs Латвія Вентспилс
19 Mikus Saulītis Латвія Инчукалнс
20 Sandis Kalniņš Латвія Инчукалнс
21 Arnis Vītols Латвія Skrunda
22 Alvis Siliņš Латвія Вентспилс
23 Rūdolfs Valainis Латвія Єкабпілс
24 Jānis Stūrmanis Латвія Рига
25 Raimonds Īša Латвія Рига
26 Egīls Belševics Латвія Рига
27 Alens Kalniņš Латвія Вентспилс
28 Aldis Gusevs Латвія Рига
29 Sandis Kadakovskis Латвія Skrunda
30 Elvis Arhinovičs Латвія Вентспилс
31 Kaspars Viļums Латвія Рига
32 Elēna Rācenāja Латвія Вентспилс
33 Reinis Rihards Liepiņš Латвія Рига
34 Guntis Ernšteins Латвія Вентспилс
35 Kristaps Zarinieks Латвія Єкабпілс
36 Roberts Suharevs Jr. Латвія Инчукалнс
37 Eduards Blūmentāls Латвія Рига
38 Emīls Krasts Латвія Валмієра
39 Rūdis Kadakovskis Латвія Skrunda
40 Hugo Brengulis Латвія Инчукалнс
41 Aigars Romals Латвія Инчукалнс
42 Sandis Krasts Латвія Валмієра
43 Konstantīns Domeniks Zabello Латвія Рига
44 Haralds Janvars Латвія Вентспилс
45 Lorens Kaužēns Латвія Рига
46 Nikolass Pilinskis Латвія Вангажи
47 Kristaps Riekstiņš Латвія Burtnieki
48 Elvijs Višņevskis Латвія Єкабпілс
49 Sarma Vēberga Латвія Вентспилс
50 Intars Garančs Латвія Инчукалнс
51 Martins Gabrielis Латвія Рига
52 Intars Žubeckis Латвія Рига
53 Madars Irbe Латвія Вентспилс
54 Mārcis Radelis Латвія Вентспилс
55 Jānis Rektiņš Латвія Валмієра
56 Edvards Drozds Латвія Инчукалнс
57 Olga Ozernaja Латвія Рига
58 Alberts Bērtiņš Латвія Рига
59 Rinalds Siņicins Латвія Инчукалнс
60 Mārīte Stūrmane Латвія Stūniši
61 Kristaps Naglis Латвія Рига
62 Zigmārs Šmits Латвія Кукенойс
63 Rūdolfs Nažinskis Латвія Рига
64 Oskars Plučs Латвія Garkalne
65 Alens Kurmēņevs Латвія Рига
66 Sergejs Bezenkovs Латвія Рига
67 Ralfs Paeglis Латвія Инчукалнс
68 Rihards Arājs Латвія Єкабпілс
69 Romans Blūmentāls Латвія Юрмала
70 Kaspars Irbe Латвія Вентспилс
71 Toms Baumanis Латвія Инчукалнс
72 Rihards Hoņavko Латвія Инчукалнс