Тип турніру | Індивідуальний |
---|---|
Стан | Завершено |
Країна | Норвегія |
Місто | Ставангер |
Адрес | Ishockeyveien 2, 4021 Stavanger |
Дата проведення турніру | 03.09.2016 |
Участников | 49 |
Етапи
Назва | Стан | Тривалість | Дата и время | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- 1 - | ||||||||
Qualification stage | Завершено | 1 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | |||
- 2 - | ||||||||
Final Groups | Завершено | 1 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | |||
- 3 - | ||||||||
Play-Off | Завершено | 7 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | |||
- 4 - | ||||||||
B Play-Off | Завершено | 5 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці |
Текстова версіяПідсумкове положення
Final Standings | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Ім'я | Країна | Місто | ||||
1 | Jan Pelkonen | Фінляндія | Наантали | |||
2 | Joakim Lundin | Швеція | Еребру | |||
3 | Kevin Eriksson | Фінляндія | Турку | |||
4 | Vegard Klippen | Норвегія | Kvernaland | |||
5 | Amund Risa Fylling | Норвегія | Kvernaland | |||
6 | Emil Larsson | Швеція | Borlänge | |||
7 | Markus Nilsson | Швеція | Стокгольм | |||
8 | Fredrik Hansson | Швеція | Гетеборг | |||
9 | Martin Lunden | Швеція | Мальмё | |||
10 | Espen Eidsnes | Норвегія | Берген | |||
11 | Magnus Klippen | Норвегія | Kvernaland | |||
12 | David Dvoracek | Чехiя | Оломоуц | |||
13 | Espen Moe | Норвегія | Тронгейм | |||
14 | Simon Thomas | Ірландія | Berlin | |||
15 | Yngve Aasheim | Норвегія | Тронгейм | |||
16 | Frode Hagerup | Норвегія | Kvernaland | |||
17 | Øystein Klippen | Норвегія | Kvernaland | |||
18 | Jerry Wikström | Швеція | Стокгольм | |||
19 | Jonas Nordin | Швеція | Delsbo | |||
20 | Dmitry Soloviev | Російська Федерація | Митищі | |||
21 | Andreas Fjermestad | Норвегія | Kvernaland | |||
22 | Arne Johannes Holmin | Норвегія | Берген | |||
23 | Gustav Brådland | Норвегія | Kvernaland | |||
24 | Hans-Øyvind Sagen | Норвегія | ||||
25 | Sissie Wikstrom | Швеція | Стокгольм | |||
26 | Marcus Persson | Швеція | Delsbo | |||
27 | Sondre Efteland Johansen | Норвегія | Kvernaland | |||
28 | Henning Tvedten | Норвегія | Берген | |||
29 | Thorbjørn F. Hestvaag | Норвегія | Kverneland | |||
30 | Arne Hetlelid | Норвегія | Сола | |||
31 | Per E. Weckhorst | Норвегія | Hovden | |||
32 | Eskil Sandland | Норвегія | Kvernaland | |||
33 | Jac Malvin Salvesen | Норвегія | Kvernaland | |||
34 | Kent Are Solli | Норвегія | ||||
35 | Morten Mikal Brekken | Норвегія | Kverneland | |||
36 | Christophe Hellman | Франція | ||||
37 | Eivind Stolen | Норвегія | ||||
38 | Bjørn Austerå | Норвегія | Kvernaland | |||
39 | Farouk Nameal Bkri | Сирійська Арабська Республіка | ||||
40 | Sondre Sandland | Норвегія | Kvernaland | |||
41 | Tobias Risa Fylling | Норвегія | ||||
42 | Rikard Oddane | Норвегія | Kvernaland | |||
43 | Benjamin Salvesen | Норвегія | ||||
44 | Sebastian Lilleøre | Норвегія | Kvernaland | |||
45 | Hallvard Laland | Норвегія | ||||
46 | Peder Njærheim | Норвегія | Kvernaland | |||
47 | Nils Hellman | Франція | ||||
48 | Kasper Risa Fylling | Норвегія | Kvernaland | |||
49 | Mathias Bø | Норвегія | Kvernaland | |||