Назва III Чемпионат МЛНХ. Этап 7 (четверг)
Тип турніру Індивідуальний
Стан Завершено
Турнір додано 10.07.2016
Країна Російська Федерація
Місто Москва
Адрес ул. Пришвина 8, офисное здание компании «Р-Стайл»
Початок реєстрації 10.07.2016 12:00
Завершення реєстрації 20.07.2016 23:59
Дата проведення турніру 21.07.2016
Участников 28

Етапи
Назва Стан Тривалість Дата и время Учасники Розклад і результати Таблиці
- 1 -
квалификация Завершено 1 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 2 -
Лиги Завершено 1 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 3 -
Матч за 3 место Завершено 5 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 4 -
Матч за 1 место Завершено 5 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 5 -
Матч за 3 место (Первая лига) Завершено 5 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 6 -
Матч за 1 место (Первая лига) Завершено 5 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 7 -
Матч за 3 место (Вторая лига) Завершено 5 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 8 -
Матч за 1 место (Вторая лига) Завершено 5 Учасники Розклад і результати Таблиці

Текстова версіяПідсумкове положення
Ім'я Країна Місто Рейтинг
1 Alexey Zaharov Російська Федерація Москва 525
2 Dmitriy Petrov Російська Федерація Москва 485
3 Arseniy Stolyarov Російська Федерація Москва 449
4 Alexey Titov Російська Федерація Санкт-Петербург 415
5 Yuriy Prostakov Російська Федерація Люберці 398
6 Alexandr Zaytsev Російська Федерація Москва 380
7 Mikhail Krinov Російська Федерація Москва 366
8 Gleb Vasiliev Російська Федерація Москва 346
9 Alexey Baranov Російська Федерація Москва 323
10 Ryurik Gutiev Російська Федерація Сочі 302
11 Anton Runenkov Російська Федерація Москва 284
12 Alexey Krinov Казахстан Актобе 265
13 Aleksandr Tarakanov Казахстан Железнодорожный (РФ) 247
14 Lanita Gutieva Російська Федерація Сочі 221
15 Gleb Tarakanov Казахстан Алмати 192
16 Jevgeny Tsupko Ізраїль 169
17 Sergey Pugachev Російська Федерація Железнодорожный 149
18 Andrey Ponomarev Російська Федерація Москва 136
19 Evgenii Solovev Російська Федерація Горад Клін 124
20 Andrey Stolyarov Російська Федерація Москва 116
21 Sergey Nekrasov Російська Федерація Москва 103
22 Denis Nekrasov Російська Федерація Москва 81
23 Alexey Gavrilov Російська Федерація Москва 53
24 Yoann Tsyupko Ізраїль Нетанья 28
25 Alexander Prokopov Російська Федерація Москва 8
26 valeriy ignatyev Російська Федерація Москва 3
27 Sergei Bolshow Російська Федерація Москва 2
28 Andrei Ivanov Російська Федерація Чебоксари 1