Тип турніру | Індивідуальний |
---|---|
Стан | Завершено |
Країна | Російська Федерація |
Місто | Санкт-Петербург |
Початок реєстрації | 16.09.2011 00:01 |
Завершення реєстрації | 25.09.2011 12:00 |
Дата проведення турніру | 25.09.2011 |
Участников | 32 |
Етапи
Назва | Стан | Тривалість | Дата и время | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- 1 - | ||||||||
Предварительный | Завершено | 1 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | |||
- 2 - | ||||||||
Плей-офф | Завершено | 3 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці |
Текстова версіяПідсумкове положення
Ім'я | Країна | Місто | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Olga Golovkina | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
2 | anatoliy Lukin | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
3 | Alexander Lukin | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
4 | Daniil Osipov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
5 | Vasily Smirnov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
6 | Oleg sergeevich | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
7 | Alexey Semenov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
8 | Oleg Malygin | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
9 | Alxander Ignatiev | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
10 | Oleg Aslamov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
11 | Dmitry Mayorov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
12 | Jury Turovets | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
13 | Alexey Bespyatykh | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
14 | Alexander Vysotsky | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
15 | Michail Popov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
16 | Dmitry Berezin | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
17 | Artem Budaev | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
18 | Maxim Zulushev | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
19 | Ilya Shaydurov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
20 | Alex Gorin | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
21 | Daniil Grigorjev | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
22 | Timofei Belokonev | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
23 | Oleg Bragonez | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
24 | Avetis Petikjan | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
25 | Alexander Lukin-ml | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
26 | Vadim Petrov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
27 | Yury Maksimov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
28 | Ilya Bychenkov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
29 | Alexander Emelyanov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
30 | Artur Zhakezhanov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
31 | Artyom Turovets | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||