улица Стартовая, 6 А. Рядом с Пулково-2
Назва Saint Petersburg open 2016
Тип турніру Індивідуальний
Стан Завершено
Турнір додано 14.05.2016
Країна Російська Федерація
Місто Санкт-Петербург
Адрес hotel Crowne Plaza
Початок реєстрації 14.05.2016 10:00
Завершення реєстрації 10.11.2016 23:59
Дата проведення турніру 12.11.2016
Участников 106

Етапи
Назва Стан Тривалість Дата и время Учасники Розклад і результати Таблиці
- 1 -
Groups Завершено 1 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 2 -
Final groups Завершено 1 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 3 -
Division 4 Завершено 1 Учасники Розклад і результати Таблиці
Division 5 Завершено 1 Учасники Розклад і результати Таблиці
Division 6 Завершено 1 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 4 -
Division 1 Завершено 1 Учасники Розклад і результати Таблиці
Division 2 Завершено 1 Учасники Розклад і результати Таблиці
Division 3 Завершено 1 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 5 -
Play-Off Завершено 7 Учасники Розклад і результати Таблиці

Текстова версіяПідсумкове положення
Ім'я Країна Місто
1 Alexey Zaharov Російська Федерація Москва
2 Maxim Borisov Російська Федерація Санкт-Петербург
3 Nikita Zholobov Російська Федерація Санкт-Петербург
4 Alexander Miloradov Російська Федерація Москва
5 Sergey Ivanov Російська Федерація Курськ
6 Arseniy Stolyarov Російська Федерація Москва
7 Veniamin Gerasimov Російська Федерація Москва
8 Anton Fedoseev Російська Федерація Санкт-Петербург
9 Andrey Voskoboynikov Російська Федерація Санкт-Петербург
10 Viktoria Gorodnitskaya Російська Федерація Череповець
11 Dmitry Malygin Російська Федерація Санкт-Петербург
12 Dmitriy Petrov Російська Федерація Москва
13 Oleg Ortinov Російська Федерація Санкт-Петербург
14 Alexandr Kosyrev Російська Федерація Москва
15 Pavel Gorodnitskiy Російська Федерація Санкт-Петербург
16 Vitaly Skorobogatov Російська Федерація Санкт-Петербург
17 Dmitry Belavin Російська Федерація Санкт-Петербург
18 Dmitry Afonin Російська Федерація Санкт-Петербург
19 Kirill Storchak Російська Федерація Санкт-Петербург
20 Alexandr Zaytsev Російська Федерація Москва
21 Igor Masloboev Російська Федерація Санкт-Петербург
22 Yuriy Prostakov Російська Федерація Люберці
23 Vladimir Smirnov Російська Федерація Санкт-Петербург
24 Mykhaylo Shalomayev Україна Харків
25 Andrey Chaplygin Російська Федерація Курськ
26 Artem Blinov Російська Федерація Санкт-Петербург
27 Alexander Okunev Російська Федерація Санкт-Петербург
28 Mikhail Sivakov Російська Федерація Санкт-Петербург
29 Dmitriy Nabasov Російська Федерація Курськ
30 Alexander Ozerov Російська Федерація Череповець
31 Mikhail Shashkov Російська Федерація Санкт-Петербург
32 Artem Valiev Литва Вільнюс
33 Igor Saveljev Естонія Таллінн
34 Maxim Starkov Російська Федерація Курськ
35 Nikita Pavlov Російська Федерація Санкт-Петербург
36 Sergey Shikerin Російська Федерація Нижний Новгород
37 Igor Novikov Російська Федерація Краснодар
38 Milos Sevr Чехiя Турнов
39 Daniil Mushnikov Російська Федерація Санкт-Петербург
40 Oleg Salamatov Російська Федерація Санкт-Петербург
41 Elena Nikitina Російська Федерація Кронштадт
42 Ruslan Kamalov Російська Федерація Санкт-Петербург
43 Maria Saveljeva Естонія Таллінн
44 Alexey Chernov Російська Федерація Санкт-Петербург
45 Alexandr Danilov Російська Федерація Санкт-Петербург
46 Egor Stepanov Російська Федерація Санкт-Петербург
47 Michail Nikitin Російська Федерація Кронштадт
48 Alexi Biorn Російська Федерація Санкт-Петербург
49 Yury Volik Російська Федерація Краснодар
50 Gleb Vasiliev Російська Федерація Москва
51 Eva Ozerova Російська Федерація Череповець
52 Irina Vorobieva Російська Федерація Санкт-Петербург
53 Aleksandr Tarakanov Казахстан Железнодорожный (РФ)
54 Andrei Kniaziuk Білорусь Новополоцьк
55 Maria Miloradova Російська Федерація Москва
56 Andrey Ponomarev Російська Федерація Москва
57 Anthony Mzilangve Російська Федерація Санкт-Петербург
58 Alexander Larichev Російська Федерація Череповець
59 Baurzhan Ualiev Казахстан Астана
60 Ryurik Gutiev Російська Федерація Сочі
61 Vafa Hamdamov Естонія Таллінн
62 Aleksandr Dolgov Білорусь Мінськ
63 Georgiy Levashov Російська Федерація Санкт-Петербург
64 Kovalenko Michail Російська Федерація Санкт-Петербург
65 Denis Petrov Російська Федерація Санкт-Петербург
66 Mark Gorodnitskiy Російська Федерація Санкт-Петербург
67 Artem Budaev Російська Федерація Санкт-Петербург
68 Alexey Baranov Російська Федерація Москва
69 Daniil Perov Російська Федерація Санкт-Петербург
70 Artem Boldyrev Російська Федерація Сєверодвінськ
71 Ivan Smirnov Російська Федерація Санкт-Петербург
72 Evgenii Solovev Російська Федерація Горад Клін
73 Alexander Nagorniy ml. Російська Федерація Санкт-Петербург
74 George Titov Російська Федерація Санкт-Петербург
75 Semichev Alexandr Російська Федерація Череповець
76 Jevgeny Tsupko Ізраїль
77 Eduard Kuratnik Білорусь Мінськ
78 Konstantin Gareev Російська Федерація Санкт-Петербург
79 Oleg Borisov Російська Федерація Санкт-Петербург
80 Alexandr Zhulyabin Російська Федерація Ногінськ
81 Boris Velmoga Російська Федерація Санкт-Петербург
82 Dasha Obuhova Російська Федерація Санкт-Петербург
83 Alexander Koroschenko Російська Федерація Санкт-Петербург
84 Leonid Volik Російська Федерація Краснодар
85 Smirnov Nikolay Російська Федерація Санкт-Петербург
86 Ilya Ponomarev Російська Федерація Санкт-Петербург
87 Vadim Matveev Російська Федерація Санкт-Петербург
88 Yaroslav Mikryukov Російська Федерація Котельники
89 Ксения Обоева Російська Федерація Санкт-Петербург
90 Alexander Nagorniy st. Російська Федерація Санкт-Петербург
91 Alexandr Gorlin Російська Федерація Волгодонськ
92 Alex Gorin Російська Федерація Санкт-Петербург
93 Vladimir Tolstikov Російська Федерація Череповець
94 Juriy Pochatov Російська Федерація Санкт-Петербург
95 Alexey Krinov Казахстан Актобе
96 Yuriy Popov Російська Федерація Москва
97 Olga Likova Російська Федерація Курськ
98 Tim Barannikov Російська Федерація Санкт-Петербург
99 Konstantin Avdeev Російська Федерація Новосибірськ
100 Vladimir Alekseev Російська Федерація Санкт-Петербург
101 Elena Stoljarova Російська Федерація Санкт-Петербург
102 Nikita Tikhomirov Російська Федерація Санкт-Петербург
103 Павел Баранников Російська Федерація Санкт-Петербург
104 Andrey Tikhomirov Російська Федерація Санкт-Петербург
105 Игорь Початов Російська Федерація Санкт-Петербург
106 Irina Belavina Російська Федерація Санкт-Петербург