Назва Moscow Masters 2016
Тип турніру Індивідуальний
Стан Завершено
Турнір додано 19.04.2016
Країна Російська Федерація
Місто Москва
Адрес г. Москва, 2-й Вышеславцев пер., д.17, стр.2, Клуб КВН «Скворечник»; 55.790597, 37.605991
Початок реєстрації 05.05.2016 00:00
Завершення реєстрації 02.06.2016 23:59
Дата проведення турніру 05.06.2016
Участников 32

Етапи
Назва Стан Тривалість Дата и время Учасники Розклад і результати Таблиці
- 1 -
Квалификация Завершено 1 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 2 -
Лиги Завершено 1 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 3 -
Большой Плей-Офф Завершено 7 Учасники Розклад і результати Таблиці
Малый Плей-Офф Завершено 5 Учасники Розклад і результати Таблиці

Текстова версіяПідсумкове положення
Ім'я Країна Місто
1 Alexey Zaharov Російська Федерація Москва
2 Alexander Miloradov Російська Федерація Москва
3 Arseniy Stolyarov Російська Федерація Москва
4 Veniamin Gerasimov Російська Федерація Москва
5 Nikita Zholobov Російська Федерація Санкт-Петербург
6 Sergey Ivanov Російська Федерація Курськ
7 Stanislav Lutay Російська Федерація Тула
8 Stepan Korotkiy Російська Федерація Москва
9 Dmitriy Petrov Російська Федерація Москва
10 Vladimir Goncharov Російська Федерація Москва
11 Alexey Titov Російська Федерація Санкт-Петербург
12 Yuriy Prostakov Російська Федерація Люберці
13 Alexander Galkin Російська Федерація Волгоград
14 Andrey Chaplygin Російська Федерація Курськ
15 Alexandr Kosyrev Російська Федерація Москва
16 Maxim Starkov Російська Федерація Курськ
17 Mikhail Mikhin Російська Федерація Москва
18 Gleb Vasiliev Російська Федерація Москва
19 Eva Ozerova Російська Федерація Череповець
20 Evgeniy Voytko Російська Федерація Митищі
21 Alexandr Zaytsev Російська Федерація Москва
22 Mikhail Krinov Російська Федерація Москва
23 Maria Miloradova Російська Федерація Москва
24 Andrey Ponomarev Російська Федерація Москва
25 Alexey Baranov Російська Федерація Москва
26 Petr Mozhaev Російська Федерація Москва
27 Konstantin Avdeev Російська Федерація Новосибірськ
28 Yaroslav Mikryukov Російська Федерація Котельники
29 Aleksandr Tarakanov Казахстан Железнодорожный (РФ)
30 Alexandr Zhulyabin Російська Федерація Ногінськ
31 Sergey Pugachev Російська Федерація Железнодорожный
32 Yuriy Popov Російська Федерація Москва