Тип турніру | Індивідуальний |
---|---|
Стан | Завершено |
Країна | Норвегія |
Місто | Ставангер |
Адрес | Ishockeyveien 2, 4021 Stavanger |
Дата проведення турніру | 23.04.2016 |
Участников | 38 |
Етапи
Назва | Стан | Тривалість | Дата и время | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- 1 - | ||||||||
Grunnspill | Завершено | 1 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | |||
- 2 - | ||||||||
Mellomspill | Завершено | 1 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | |||
- 3 - | ||||||||
B-sluttspill | Завершено | 7 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | |||
Sluttspill | Завершено | 7 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці |
Текстова версіяПідсумкове положення
Ім'я | Країна | Місто | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Yngve Aasheim | Норвегія | Тронгейм | |||
2 | Stian Ostrem | Норвегія | Драммен | |||
3 | Espen Moe | Норвегія | Тронгейм | |||
4 | Øystein Klippen | Норвегія | Kvernaland | |||
5 | Magnus Klippen | Норвегія | Kvernaland | |||
6 | Andreas Fjermestad | Норвегія | Kvernaland | |||
7 | Andreas Roren | Норвегія | Осло | |||
8 | Jorn Moldvar | Норвегія | ||||
9 | Daniel Remmem | Норвегія | ||||
10 | Tore Lie | Норвегія | ||||
11 | Oyvind Hansen | Норвегія | Honefoss | |||
12 | Vegard Klippen | Норвегія | Kvernaland | |||
13 | Amund Risa Fylling | Норвегія | Kvernaland | |||
14 | Frode Hagerup | Норвегія | Kvernaland | |||
15 | Espen Eidsnes | Норвегія | Берген | |||
16 | Geir Hjemas | Норвегія | Осло | |||
17 | Hans Christian Lonne | Норвегія | Берген | |||
18 | Arne Johannes Holmin | Норвегія | Берген | |||
19 | Frank Tonnesen | Норвегія | Haua | |||
20 | Ewoud Van Veen | Нідерланди | Берген | |||
21 | Trond Gangsoy | Норвегія | Берген | |||
22 | Vegard Flatoy | Норвегія | Берген | |||
23 | Svein Arne Fure | Норвегія | Берген | |||
24 | Oystein Nesse | Норвегія | ||||
25 | Gustav Brådland | Норвегія | Kvernaland | |||
26 | Anne Grethe Gangsoy | Норвегія | Берген | |||
27 | Morten Aarflot | Норвегія | Осло | |||
28 | Henning Tvedten | Норвегія | Берген | |||
29 | Hans-Øyvind Sagen | Норвегія | ||||
30 | Per E. Weckhorst | Норвегія | Hovden | |||
31 | Kent Are Solli | Норвегія | ||||
32 | Tobias Risa Fylling | Норвегія | ||||
33 | Jac Malvin Salvesen | Норвегія | Kvernaland | |||
34 | Sondre Efteland Johansen | Норвегія | Kvernaland | |||
35 | Farouk Nameal Bkri | Сирійська Арабська Республіка | ||||
36 | Hallvard Laland | Норвегія | ||||
37 | Peder Njærheim | Норвегія | Kvernaland | |||
38 | Arne Hetlelid | Норвегія | Сола | |||