Göteborg Open

Тип турніру Індивідуальний
Стан Завершено
Країна Швеція
Місто Гетеборг
Дата проведення турніру 09.04.2016
Участников 66

Етапи
Назва Стан Тривалість Дата и время Учасники Розклад і результати Таблиці
- 1 -
Kvalgrupper Завершено 1 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 2 -
A-grupp Завершено 1 Учасники Розклад і результати Таблиці
B-grupp Завершено 1 Учасники Розклад і результати Таблиці
C-grupp Завершено 1 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 3 -
A-slutspel Завершено 7 Учасники Розклад і результати Таблиці
B-slutspel Завершено 7 Учасники Розклад і результати Таблиці
C-slutspel Завершено 7 Учасники Розклад і результати Таблиці

Текстова версіяПідсумкове положення
Final standings
Ім'я Країна Місто
1 Atis Sīlis Латвія Рига
2 Hans Osterman Швеція Стокгольм
3 Edgars Caics Латвія Рига
4 Anders Ekestubbe Швеція Гетеборг
5 Finn Fries Швеція Лунд
6 Joakim Lundin Швеція Еребру
7 Lars Fridell Швеція
8 Fredric Axelsson Швеція Стокгольм
9 Oscar Henriksson Швеція Пітео
10 Carl Bindekrans Швеція Норрчепінг
11 Lars Henriksson Швеція Пітео
12 Marcus Andersson Швеція Єнчепінг
13 Markus Nilsson Швеція Стокгольм
14 David Nordström Швеція Мальмё
15 Patrik Hellström Швеція Еребру
16 Matti Månsson Швеція Лунд
17 Martin Arenlind Швеція Лунд
18 Andreas Andersson Швеція Svedala
19 Martin Lunden Швеція Мальмё
20 Jimmy Mardell Швеція Стокгольм
21 Geir Hjemas Норвегія Осло
22 Jerry Wikström Швеція Стокгольм
23 Tore Lie Норвегія
24 Rickard Sjöstedt Швеція Мальмё
25 Caroline Eriksson Швеція Delsbo
26 Jorn Moldvar Норвегія
27 Erik Werner
28 Richard Pedersen Швеція Еребру
29 Hans Nordin
30 Peter Östlund Швеція Авеста
31 Joachim Thyzell Швеція
32 David Andersson
33 Jimi Månsson Швеція Лунд
34 Henric Andersson
35 Hans E. Lindqwist Швеція Горад Варберг
36 Simon Thomas Ірландія Berlin
37 Nils Jönsson Швеція Гетеборг
38 Joan Eriksson Mencl Швеція Лунд
39 Henrik Nilsson Швеція Вестерос
40 Richard Petersson Швеція Лунд
41 Joel Hall Швеція Мальмё
42 Markus Bengtsson Швеція Göteborg
43 August Wegestål Швеція Мальмё
44 Ulrik Nilsson Швеція Мальмё
45 Emil Larsson Швеція Borlänge
46 Julian Elvén Швеція Мальмё
47 Morten Johannessen Норвегія
48 Tony Aronsson
49 Lukas Gustafsson Швеція Гетеборг
50 Fredrik Hansson Швеція Гетеборг
51 Uno Osterman Швеція Стокгольм
52 Mattias Kralmark Швеція Лунд
53 Marcus Persson Швеція Delsbo
54 Micael Myren Sweden / Portugal Göteborg / Lagos
55 Marko Säkkinen Швеція Гетеборг
56 Oskar Ekeberg
57 Jonas Karrberg
58 Jonas Mårdell
59 Wilhelm Pössl Швеція Вестерос
60 Oliver Westlund Myrén Швеція Гетеборг
61 Susanna Possl Швеція Вестерос
62 Liv Osterman Швеція Стокгольм
63 Mattias Holmner
64 David Simonsson
65 Patrik Klinkert
66 Felix Wirstrom Швеція Катринехольм