Тип турніру | Індивідуальний |
---|---|
Стан | Завершено |
Країна | Російська Федерація |
Місто | Азов |
Адрес | г. Азов, пер. Осипенко 58, МБОУ СОШ N13 |
Початок реєстрації | 15.03.2016 11:50 |
Завершення реєстрації | 08.04.2016 11:30 |
Дата проведення турніру | 09.04.2016 |
Участников | 32 |
Етапи
Назва | Стан | Тривалість | Дата и время | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- 1 - | ||||||||
квалификация | Завершено | 1 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | |||
- 2 - | ||||||||
Высшая лига | Завершено | 1 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | |||
- 3 - | ||||||||
первая лига | Завершено | 1 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | |||
- 4 - | ||||||||
плей-офф | Завершено | 7 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці |
Текстова версіяПідсумкове положення
Ім'я | Країна | Місто | Рейтинг | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Grigoriy Dubinin | Російська Федерація | Тула | 30 | |||
2 | Stanislav Lutay | Російська Федерація | Тула | 27 | |||
3 | Alexey Titov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 25 | |||
4 | Alexey Zaharov | Російська Федерація | Москва | 23 | |||
5 | Yuriy Prostakov | Російська Федерація | Люберці | 21 | |||
6 | Alexandr Zaytsev | Російська Федерація | Москва | 20 | |||
7 | Daniil Yurchenko | Російська Федерація | Армавір | 19 | |||
8 | Yury Volik | Російська Федерація | Краснодар | 18 | |||
9 | Igor Novikov | Російська Федерація | Краснодар | 17 | |||
10 | Roman Novikov | Російська Федерація | Краснодар | 16 | |||
11 | Igor Novikov | Російська Федерація | Азов | 15 | |||
12 | Ivan Talovera | Російська Федерація | Ростов-на-Дону | 14 | |||
13 | Evgen Novikov | Російська Федерація | Краснодар | 13 | |||
14 | Leonid Volik | Російська Федерація | Краснодар | 12 | |||
15 | Denis Chernjavsky | Російська Федерація | Ростов-на-Дону | 11 | |||
16 | Valeriy Parfenov | Російська Федерація | Ростов-на-Дону | 10 | |||
17 | Vladimir Novikov | Російська Федерація | Азов | 9 | |||
18 | Ryurik Gutiev | Російська Федерація | Сочі | 8 | |||
19 | Alexandr Gorlin | Російська Федерація | Волгодонськ | 7 | |||
20 | Vladimir Krivolapov | Російська Федерація | Волгоград | 6 | |||
21 | Ahidzhakov Aslan | Російська Федерація | Энем | 5 | |||
22 | Mikhail Ivanov | Російська Федерація | Ростов-на-Дону | 4 | |||
23 | Sergey Fiel | Російська Федерація | Новороссийск | 3 | |||
24 | Roman Ivanov | Російська Федерація | Ростов-на-Дону | 2 | |||
25 | Ivan Veremeenko | Російська Федерація | Армавір | 1 | |||
26 | Alexandr Dyomin | Російська Федерація | Батайск | 1 | |||
27 | Mikhail Alekhin | Російська Федерація | Ростов-на-Дону | 1 | |||
28 | Nikolay Fedotov | Російська Федерація | Батайск | 1 | |||
29 | Yury Fedotov | Російська Федерація | Батайск | 1 | |||
30 | Dmitriy Sokolovskiy | Російська Федерація | Ростов-на-Дону | 1 | |||
31 | Alexander Duev | Російська Федерація | Ростов-на-Дону | 1 | |||
32 | Nikita Tilipchenko | Російська Федерація | Горад Растоў | 1 | |||