Назва II Чемпионат МЛНХ. Этап #4 (воскресенье)
Тип турніру Індивідуальний
Стан Завершено
Турнір додано 18.02.2016
Країна Російська Федерація
Місто Москва
Адрес г. Москва, 2-й Вышеславцев пер., д.17, стр.2, Клуб КВН "Скворечник"
Початок реєстрації 19.02.2016 01:00
Завершення реєстрації 05.03.2016 23:59
Дата проведення турніру 06.03.2016
Участников 32

Етапи
Назва Стан Тривалість Дата и время Учасники Розклад і результати Таблиці
- 1 -
квалификация Завершено 1 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 2 -
Лиги Завершено 1 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 3 -
Плей-офф (Вторая лига) Завершено 5 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 4 -
Плей-офф (первая лига) Завершено 5 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 5 -
Матч за 9 место в Первой лиге Завершено 5 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 6 -
Матч за 11 место в Первой лиге Завершено 5 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 7 -
Плей-офф Завершено 5 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 8 -
Матч за 9 место в Высшей лиге Завершено 5 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 9 -
Матч за 11 место в Высшей лиге Завершено 5 Учасники Розклад і результати Таблиці

Текстова версіяПідсумкове положення
Ім'я Країна Місто Рейтинг
1 Veniamin Gerasimov Російська Федерація Москва 553
2 Alexey Titov Російська Федерація Санкт-Петербург 536
3 Alexey Zaharov Російська Федерація Москва 530
4 Dmitriy Petrov Російська Федерація Москва 511
5 Ivan Zaharov Російська Федерація Москва 489
6 Dmitriy Koshman Російська Федерація Москва 464
7 Arseniy Stolyarov Російська Федерація Москва 437
8 Kosyrev Alexandr Російська Федерація Москва 410
9 Alexey Baranov Російська Федерація Москва 388
10 Vladimir Goncharov Російська Федерація Москва 363
11 Mikhail Mikhin Російська Федерація Москва 340
12 Alexandr Zaytsev Російська Федерація Москва 330
13 Alexander Galkin Російська Федерація Волгоград 317
14 Valeriy Samsonov Російська Федерація Москва 308
15 Alexey Krinov Російська Федерація Москва 299
16 Eva Ozerova Російська Федерація Череповець 289
17 Yuriy Verbitskiy Російська Федерація Волгоград 282
18 Petr Mozhaev Російська Федерація Москва 269
19 Mikhail Krinov Російська Федерація Москва 248
20 Andrey Ponomarev Російська Федерація Москва 225
21 Yaroslav Mikryukov Російська Федерація Котельники 201
22 Yuriy Popov Російська Федерація Москва 183
23 Alexey Gavrilov Російська Федерація Москва 165
24 Alexandr Zhulyabin Російська Федерація Ногінськ 139
25 Konstantin Avdeev Російська Федерація Новосибірськ 114
26 Alexander Prokopov Російська Федерація Москва 90
27 Anton Urakaev Російська Федерація Москва 78
28 Andrey Babintsev Російська Федерація Москва 65
29 Evgenii Solovev Російська Федерація Горад Клін 46
30 Григорий Василенко Російська Федерація Москва 27
31 Razumakhin Mikhail Російська Федерація Москва 8
32 Alexey Balitskiy Російська Федерація Москва 1