Тип турніру | Індивідуальний |
---|---|
Стан | Завершено |
Країна | Російська Федерація |
Місто | Москва |
Початок реєстрації | 03.02.2016 14:00 |
Завершення реєстрації | 27.02.2016 11:00 |
Дата проведення турніру | 28.02.2016 |
Участников | 43 |
Етапи
Назва | Стан | Тривалість | Дата и время | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- 1 - | ||||||||
Квалификация | Завершено | 1 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | |||
- 2 - | ||||||||
Высшая лига | Завершено | 1 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | |||
- 3 - | ||||||||
Первая лига | Завершено | 1 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | |||
- 4 - | ||||||||
Плей-офф | Завершено | 7 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці |
Текстова версіяПідсумкове положення
Ім'я | Країна | Місто | Рейтинг | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alexey Zaharov | Російська Федерація | Москва | 30 | |||
2 | Dmitriy Koshman | Російська Федерація | Москва | 27 | |||
3 | Veniamin Gerasimov | Російська Федерація | Москва | 25 | |||
4 | Dmitriy Petrov | Російська Федерація | Москва | 23 | |||
5 | Stanislav Lutay | Російська Федерація | Тула | 21 | |||
6 | Grigoriy Dubinin | Російська Федерація | Тула | 20 | |||
7 | Alexey Titov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 19 | |||
8 | Arseniy Stolyarov | Російська Федерація | Москва | 18 | |||
9 | Alexander Miloradov | Російська Федерація | Москва | 17 | |||
10 | Yuriy Prostakov | Російська Федерація | Люберці | 16 | |||
11 | Gleb Vasiliev | Російська Федерація | Москва | 15 | |||
12 | Dmitriy Sapozhnikov | Російська Федерація | Саратов | 14 | |||
13 | Eva Ozerova | Російська Федерація | Череповець | 13 | |||
14 | Stepan Korotkiy | Російська Федерація | Москва | 12 | |||
15 | Anton Runenkov | Російська Федерація | Москва | 11 | |||
16 | Mikhail Krinov | Російська Федерація | Москва | 10 | |||
17 | Alexandr Zhulyabin | Російська Федерація | Ногінськ | 9 | |||
18 | Sergey Korotkiy | Російська Федерація | Москва | 8 | |||
19 | Egor Stepanov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 7 | |||
20 | Alexander Galkin | Російська Федерація | Волгоград | 6 | |||
21 | Alexandr Zaytsev | Російська Федерація | Москва | 5 | |||
22 | Dmitry Krylov | Російська Федерація | Москва | 4 | |||
23 | Kirill Rudnev | Російська Федерація | Москва | 3 | |||
24 | Alexey Baranov | Російська Федерація | Москва | 2 | |||
25 | Maria Miloradova | Російська Федерація | Москва | 1 | |||
26 | Andrey Ponomarev | Російська Федерація | Москва | 1 | |||
27 | Yuriy Verbitskiy | Російська Федерація | Волгоград / Москва | 1 | |||
28 | Vladimir Areshkin | Російська Федерація | Котельники | 1 | |||
29 | Alexey Krinov | Казахстан | Актобе | 1 | |||
30 | Dmitriy Shumilin | Російська Федерація | Москва | 1 | |||
31 | Igor Miloradov | Російська Федерація | Москва | 1 | |||
32 | Sergey Pugachev | Російська Федерація | Железнодорожный | 1 | |||
33 | Yaroslav Mikryukov | Російська Федерація | Котельники | 1 | |||
34 | Konstantin Avdeev | Російська Федерація | Новосибірськ | 1 | |||
35 | Yuriy Popov | Російська Федерація | Москва | 1 | |||
36 | Anton Urakaev | Російська Федерація | Москва | 1 | |||
37 | Vladimir Otinov | Російська Федерація | Котельники | 1 | |||
38 | Alexey Balitskiy | Російська Федерація | Москва | 1 | |||
39 | Evgenii Solovev | Російська Федерація | Горад Клін | 1 | |||
40 | Alexei Smirnov | Російська Федерація | Москва | 1 | |||
41 | Alexander Prokopov | Російська Федерація | Москва | 1 | |||
42 | Arseeva Julia | Російська Федерація | Москва | 1 | |||
43 | Kirill Kuznetsov | Російська Федерація | Тула | 1 | |||