XXIV Чемпионат Санкт-Петербурга 3 этап

Чемпионат Санкт-Петербурга
Тип турніру Індивідуальний
Стан Завершено
Країна Російська Федерація
Місто Санкт-Петербург
Адрес Школа 171. Улица Маяковского, 9/16. ст.м. «Маяковская»
Початок реєстрації 26.01.2016 23:00
Завершення реєстрації 14.02.2016 10:40
Дата проведення турніру 14.02.2016
Участников 71

Етапи
Назва Стан Тривалість Дата и время Учасники Розклад і результати Таблиці
- 1 -
Группа Завершено 1 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 2 -
Вторая лига Завершено 1 Учасники Розклад і результати Таблиці
Высшая Лига Завершено 1 Учасники Розклад і результати Таблиці
Первая Лига Завершено 1 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 3 -
Третья лига Завершено 1 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 4 -
Play-Off Завершено 7 Учасники Розклад і результати Таблиці

Текстова версіяПідсумкове положення
Ім'я Країна Місто
1 Nikita Zholobov Російська Федерація Санкт-Петербург
2 Dmitry Afonin Російська Федерація Санкт-Петербург
3 Dmitry Belavin Російська Федерація Санкт-Петербург
4 Anton Fedoseev Російська Федерація Санкт-Петербург
5 Oleg Ortinov Російська Федерація Санкт-Петербург
6 Anton Kiselyov Російська Федерація Санкт-Петербург
7 Georgiy Levashov Російська Федерація Санкт-Петербург
8 Dmitry Malygin Російська Федерація Санкт-Петербург
9 Alexi Biorn Російська Федерація Санкт-Петербург
10 Vladimir Smirnov Російська Федерація Санкт-Петербург
11 Alexey Chernov Російська Федерація Санкт-Петербург
12 Mikhail Sivakov Російська Федерація Санкт-Петербург
13 Oleg Salamatov Російська Федерація Санкт-Петербург
14 Vitaly Skorobogatov Російська Федерація Санкт-Петербург
15 Evgeniy Pipchenko Російська Федерація Санкт-Петербург
16 Andrey Budilin Російська Федерація Санкт-Петербург
17 Daniil Perov Російська Федерація Санкт-Петербург
18 Alexandr Danilov Російська Федерація Санкт-Петербург
19 Anthony Mzilangve Російська Федерація Санкт-Петербург
20 Artem Boldyrev Російська Федерація Сєверодвінськ
21 Nikita Pavlov Російська Федерація Санкт-Петербург
22 Egor Stepanov Російська Федерація Санкт-Петербург
23 Artem Blinov Російська Федерація Санкт-Петербург
24 Alexander Okunev Російська Федерація Санкт-Петербург
25 Daniil Mushnikov Російська Федерація Санкт-Петербург
26 Ruslan Kamalov Російська Федерація Санкт-Петербург
27 Denis Petrov Російська Федерація Санкт-Петербург
28 Alexander Koroschenko Російська Федерація Санкт-Петербург
29 Artem Budaev Російська Федерація Санкт-Петербург
30 Konstantin Gareev Російська Федерація Санкт-Петербург
31 Ivan Smirnov Російська Федерація Санкт-Петербург
32 Alex Gorin Російська Федерація Санкт-Петербург
33 Sergey Nemolot Російська Федерація Санкт-Петербург
34 Dasha Obuhova Російська Федерація Санкт-Петербург
35 Ksenia Oboeva Російська Федерація Санкт-Петербург
36 Dmitry Alekseev Російська Федерація Санкт-Петербург
37 Vadim Matveev Російська Федерація Санкт-Петербург
38 Maxim Korsuk Російська Федерація Санкт-Петербург
39 Alexander Nagorniy st. Російська Федерація Санкт-Петербург
40 Vladimir Nikulov Російська Федерація Санкт-Петербург
41 Mikhail Gorodnitskiy Російська Федерація Санкт-Петербург
42 George Titov Російська Федерація Санкт-Петербург
43 Alisa Jashina Російська Федерація Санкт-Петербург
44 Vladimir Alekseev Російська Федерація Санкт-Петербург
45 Tim Barannikov Російська Федерація Санкт-Петербург
46 Андрей Яшин Російська Федерація Санкт-Петербург
47 Danila Titov Російська Федерація Санкт-Петербург
48 Maksim Maksimov Російська Федерація Санкт-Петербург
49 Саша Ильин Російська Федерація Санкт-Петербург
50 Аркадий Косарев Російська Федерація Санкт-Петербург
51 Дмитрий Сигалов Російська Федерація Санкт-Петербург
52 Павел Баранников Російська Федерація Санкт-Петербург
53 Elena Stoljarova Російська Федерація Санкт-Петербург
54 Илья Бровцев Російська Федерація Санкт-Петербург
55 Иван Бортяков Російська Федерація Санкт-Петербург
56 Расин Эминов Російська Федерація Санкт-Петербург
57 Андрей Бортяков Російська Федерація Санкт-Петербург
58 Олег Торбин Російська Федерація Санкт-Петербург
59 Андрей Серебряков Російська Федерація Санкт-Петербург
60 Irina Vorobieva Російська Федерація Санкт-Петербург
61 Михаил Нарушев Російська Федерація Санкт-Петербург
62 Евгений Рамазанов Російська Федерація Санкт-Петербург
63 Андрей Слюсарев Російська Федерація Санкт-Петербург
64 Михаил Родишевский Російська Федерація Санкт-Петербург
65 Юлия Никулова Російська Федерація Санкт-Петербург
66 Александр Ефимов Російська Федерація Санкт-Петербург
67 Александр Греков Російська Федерація Санкт-Петербург
68 Александр Щиголев Російська Федерація Санкт-Петербург
69 Илья Иванов Російська Федерація Санкт-Петербург
70 Андрей Родишевский Російська Федерація Санкт-Петербург
71 Даниил Щеткин Російська Федерація Санкт-Петербург