XVII Saint Petersburg Open 2015

Тип турніру Індивідуальний
Стан Завершено
Країна Російська Федерація
Місто Санкт-Петербург
Початок реєстрації 15.10.2015 00:00
Завершення реєстрації 12.11.2015 23:59
Дата проведення турніру 14.11.2015
Участников 97

Етапи
Назва Стан Тривалість Дата и время Учасники Розклад і результати Таблиці
- 1 -
Группы Завершено 1 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 2 -
Final A Завершено 1 Учасники Розклад і результати Таблиці
Final B Завершено 1 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 3 -
Division 1 Завершено 1 Учасники Розклад і результати Таблиці
Division 2 Завершено 1 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 4 -
Play-off Завершено 7 Учасники Розклад і результати Таблиці

Текстова версіяПідсумкове положення
Ім'я Країна Місто
1 Maxim Borisov Російська Федерація Санкт-Петербург
2 German Fokin Російська Федерація Санкт-Петербург
3 Veniamin Gerasimov Російська Федерація Москва
4 Alexey Titov Російська Федерація Санкт-Петербург
5 Arseniy Stolyarov Російська Федерація Москва
6 Alexey Zaharov Російська Федерація Москва
7 Nikita Zholobov Російська Федерація Санкт-Петербург
8 Dmitry Malygin Російська Федерація Санкт-Петербург
9 Pavel Gorodnitskiy Російська Федерація Санкт-Петербург
10 Andrey Voskoboynikov Російська Федерація Санкт-Петербург
11 Grigoriy Dubinin Російська Федерація Тула
12 Mikhail Shashkov Російська Федерація Санкт-Петербург
13 Oleg Ortinov Російська Федерація Санкт-Петербург
14 Alexander Miloradov Російська Федерація Москва
15 Anton Legkov Російська Федерація Санкт-Петербург
16 Dmitriy Koshman Російська Федерація Москва
17 Dmitry Afonin Російська Федерація Санкт-Петербург
18 Viktoria Gorodnitskaya Російська Федерація Череповець
19 Kirill Storchak Російська Федерація Санкт-Петербург
20 Alexandr Zaytsev Російська Федерація Москва
21 Dmitry Belavin Російська Федерація Санкт-Петербург
22 Anton Runenkov Російська Федерація Москва
23 Yuriy Prostakov Російська Федерація Люберці
24 Alexi Biorn Російська Федерація Санкт-Петербург
25 Igor Masloboev Російська Федерація Санкт-Петербург
26 Mykhaylo Shalomayev Україна Харків
27 Anton Fedoseev Російська Федерація Санкт-Петербург
28 Oleg Salamatov Російська Федерація Санкт-Петербург
29 Alexander Ozerov Російська Федерація Череповець
30 Gleb Vasiliev Російська Федерація Москва
31 Alexandr Danilov Російська Федерація Санкт-Петербург
32 Stepan Korotkiy Російська Федерація Москва
33 Vladimir Smirnov Російська Федерація Санкт-Петербург
34 Evgeniy Pipchenko Російська Федерація Санкт-Петербург
35 Sergey Patekhin Російська Федерація Курськ
36 Vitaly Skorobogatov Російська Федерація Санкт-Петербург
37 Alexander Galkin Російська Федерація Волгоград
38 Elena Nikitina Російська Федерація Кронштадт
39 Alexey Chernov Російська Федерація Санкт-Петербург
40 Alexander Okunev Російська Федерація Санкт-Петербург
41 Denis Matveev Російська Федерація Курськ
42 Georgiy Levashov Російська Федерація Санкт-Петербург
43 Viacheslav Patekhin Російська Федерація Курськ
44 Artem Valiev Литва Вільнюс
45 Nikita Pavlov Російська Федерація Санкт-Петербург
46 Yury Volik Російська Федерація Краснодар
47 Maria Saveljeva Естонія Таллінн
48 Igor Novikov Російська Федерація Азов
49 Kristaps Zarinieks Латвія Єкабпілс
50 Michail Nikitin Російська Федерація Кронштадт
51 Maria Miloradova Російська Федерація Москва
52 Artem Budaev Російська Федерація Санкт-Петербург
53 Ryurik Gutiev Російська Федерація Сочі
54 Igor Novikov Російська Федерація Краснодар
55 Artem Boldyrev Російська Федерація Сєверодвінськ
56 Rūdolfs Valainis Латвія Єкабпілс
57 Egor Stepanov Російська Федерація Санкт-Петербург
58 Irina Vorobieva Російська Федерація Санкт-Петербург
59 Daniil Mushnikov Російська Федерація Санкт-Петербург
60 Igor Budilin Російська Федерація Санкт-Петербург
61 Sergey Kudinov Російська Федерація Черняховск
62 Artem Blinov Російська Федерація Санкт-Петербург
63 Alexandr Borovskiy Російська Федерація Санкт-Петербург
64 Alexey Baranov Російська Федерація Москва
65 Ilya Ponomarev Російська Федерація Санкт-Петербург
66 Pavel Sazhin Російська Федерація Санкт-Петербург
67 Andrey Ponomarev Російська Федерація Москва
68 Alexander Larichev Російська Федерація Череповець
69 Mikhail Krinov Російська Федерація Москва
70 Aleksandr Tarakanov Казахстан Железнодорожный (РФ)
71 Alex Gorin Російська Федерація Санкт-Петербург
72 Sergey Nemolot Російська Федерація Санкт-Петербург
73 Daniil Perov Російська Федерація Санкт-Петербург
74 Kniaziuk Andrei Білорусь Новополоцьк
75 Milos Sevr Чехiя Турнов
76 Ruslan Kamalov Російська Федерація Санкт-Петербург
77 Denis Petrov Російська Федерація Санкт-Петербург
78 Andrey Budilin Російська Федерація Санкт-Петербург
79 Ilya Timofeev Російська Федерація Ярославль
80 Alexey Krinov Казахстан Актобе
81 Oleg Borisov Російська Федерація Санкт-Петербург
82 Konstantin Avdeev Російська Федерація Новосибірськ
83 Smirnov Nikolay Російська Федерація Санкт-Петербург
84 Vladimir Nikulov Російська Федерація Санкт-Петербург
85 Alexander Nagorniy ml. Російська Федерація Санкт-Петербург
86 Yaroslav Mikryukov Російська Федерація Котельники
87 Sergey Bulanov Російська Федерація Санкт-Петербург
88 Alexandr Gorlin Російська Федерація Волгодонськ
89 Mikhail Gorodnitskiy Російська Федерація Санкт-Петербург
90 Vladimir Alekseev Російська Федерація Санкт-Петербург
91 Dmitry Alekseev Російська Федерація Санкт-Петербург
92 Alexander Nagorniy st. Російська Федерація Санкт-Петербург
93 Lidija Kozak Російська Федерація Волгодонськ
94 Elena Stoljarova Російська Федерація Санкт-Петербург
95 Ekaterina Kolodeznaja Російська Федерація Москва
96 Sergey Kopnin Російська Федерація Москва
97 Alexey Klimko Російська Федерація Санкт-Петербург