Назва 3 этап VI Открытого Кубка России. 22 Кубок Санкт-Петербурга
Тип турніру Індивідуальний
Стан Завершено
Турнір додано 22.09.2015
Країна Російська Федерація
Місто Санкт-Петербург
Початок реєстрації 22.09.2015 12:00
Завершення реєстрації 10.10.2015 12:00
Дата проведення турніру 11.10.2015
Участников 70

Етапи
Назва Стан Тривалість Дата и время Учасники Розклад і результати Таблиці
- 1 -
Группа Завершено 1 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 2 -
Вторая Лига Завершено 1 Учасники Розклад і результати Таблиці
Высшая Лига Завершено 1 Учасники Розклад і результати Таблиці
Первая Лига Завершено 1 Учасники Розклад і результати Таблиці
Третья Лига Завершено 1 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 3 -
Play-off Завершено 7 Учасники Розклад і результати Таблиці

Текстова версіяПідсумкове положення
Ім'я Країна Місто Рейтинг
1 Alexey Zaharov Російська Федерація Москва 30
2 Maxim Borisov Російська Федерація Санкт-Петербург 27
3 Viktoria Gorodnitskaya Російська Федерація Череповець 25
4 Oleg Ortinov Російська Федерація Санкт-Петербург 23
5 Andrey Voskoboynikov Російська Федерація Санкт-Петербург 21
6 Stanislav Lutay Російська Федерація Тула 20
7 Dmitry Malygin Російська Федерація Санкт-Петербург 19
8 Anton Legkov Російська Федерація Санкт-Петербург 18
9 Artem Valiev Литва Вільнюс 17
10 Grigoriy Dubinin Російська Федерація Тула 16
11 Stepan Korotkiy Російська Федерація Москва 15
12 Mikhail Shashkov Російська Федерація Санкт-Петербург 14
13 Nikita Zholobov Російська Федерація Санкт-Петербург 13
14 Dmitry Belavin Російська Федерація Санкт-Петербург 12
15 Arseniy Stolyarov Російська Федерація Москва 11
16 Alexey Titov Російська Федерація Санкт-Петербург 10
17 Anton Fedoseev Російська Федерація Санкт-Петербург 9
18 Igor Masloboev Російська Федерація Санкт-Петербург 8
19 Vitaly Skorobogatov Російська Федерація Санкт-Петербург 7
20 Dmitry Afonin Російська Федерація Санкт-Петербург 6
21 Kirill Storchak Російська Федерація Санкт-Петербург 5
22 Mikhail Sivakov Російська Федерація Санкт-Петербург 4
23 Georgiy Levashov Російська Федерація Санкт-Петербург 3
24 Vladimir Smirnov Російська Федерація Санкт-Петербург 2
25 Alexi Biorn Російська Федерація Санкт-Петербург 1
26 Nikita Pavlov Російська Федерація Санкт-Петербург 1
27 Alexander Ozerov Російська Федерація Череповець 1
28 Alexey Krinov Казахстан Актобе 1
29 Alexandr Danilov Російська Федерація Санкт-Петербург 1
30 Alexandr Borovskiy Російська Федерація Санкт-Петербург 1
31 Andrey Budilin Російська Федерація Санкт-Петербург 1
32 Alex Gorin Російська Федерація Санкт-Петербург 1
33 Evgeniy Pipchenko Російська Федерація Санкт-Петербург 1
34 Michail Nikitin Російська Федерація Кронштадт 1
35 Artem Boldyrev Російська Федерація Сєверодвінськ 1
36 Irina Vorobieva Російська Федерація Санкт-Петербург 1
37 Elena Nikitina Російська Федерація Кронштадт 1
38 Ilya Ponomarev Російська Федерація Санкт-Петербург 1
39 Anthony Mzilangve Російська Федерація Санкт-Петербург 1
40 Daniil Mushnikov Російська Федерація Санкт-Петербург 1
41 Ruslan Kamalov Російська Федерація Санкт-Петербург 1
42 Egor Stepanov Російська Федерація Санкт-Петербург 1
43 Oleg Salamatov Російська Федерація Санкт-Петербург 1
44 Mikhail Krinov Російська Федерація Москва 1
45 Dasha Obuhova Російська Федерація Санкт-Петербург 1
46 Alexander Koroschenko Російська Федерація Санкт-Петербург 1
47 Artem Blinov Російська Федерація Санкт-Петербург 1
48 Sergey Nemolot Російська Федерація Санкт-Петербург 1
49 Pavel Sazhin Російська Федерація Санкт-Петербург 1
50 Mishurinskikh Konstantin Російська Федерація Горад Пскоў 1
51 Dmitry Alekseev Російська Федерація Санкт-Петербург 1
52 Smirnov Nikolay Російська Федерація Санкт-Петербург 1
53 Yaroslav Mikryukov Російська Федерація Котельники 1
54 Eva Ozerova Російська Федерація Череповець 1
55 Alexander Nagorniy st. Російська Федерація Санкт-Петербург 1
56 George Titov Російська Федерація Санкт-Петербург 1
57 Геннадий Хорошухин Російська Федерація Санкт-Петербург 1
58 Vladislav Plotnikov Російська Федерація Санкт-Петербург 1
59 Vladimir Nikulov Російська Федерація Санкт-Петербург 1
60 Alexander Nagorniy st. Російська Федерація Санкт-Петербург 1
61 Дмитрий Глухачёв Російська Федерація Санкт-Петербург 1
62 Vadim Lebedev Російська Федерація Санкт-Петербург 1
63 Valeria Isakova Російська Федерація Санкт-Петербург 1
64 Alexey Klimko Російська Федерація Санкт-Петербург 1
65 Konstantin Avdeev Російська Федерація Новосибірськ 1
66 Павел Баранников Російська Федерація Санкт-Петербург 1
67 Vadim Lukin Російська Федерація Череповець 1
68 Кирилл Кащенко Російська Федерація Санкт-Петербург 1
69 Elena Stoljarova Російська Федерація Санкт-Петербург 1
70 Степан Баранников Російська Федерація Санкт-Петербург 1
71 Anton Kiselyov Російська Федерація Санкт-Петербург 0