Тип турніру | Індивідуальний |
---|---|
Стан | Завершено |
Країна | Російська Федерація |
Місто | Анапа |
Початок реєстрації | 12.08.2015 12:00 |
Завершення реєстрації | 18.09.2015 11:00 |
Дата проведення турніру | 19.09.2015 |
Участников | 31 |
Етапи
Назва | Стан | Тривалість | Дата и время | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- 1 - | ||||||||
квалификация | Завершено | 1 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | |||
- 2 - | ||||||||
Первая лига | Завершено | 1 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | |||
- 3 - | ||||||||
Высшая лига | Завершено | 1 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | |||
- 4 - | ||||||||
Плей-офф | Завершено | 7 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці |
Текстова версіяПідсумкове положення
Ім'я | Країна | Місто | Рейтинг | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alexey Zaharov | Російська Федерація | Москва | 30 | |||
2 | Stanislav Lutay | Російська Федерація | Тула | 27 | |||
3 | Grigoriy Dubinin | Російська Федерація | Тула | 25 | |||
4 | Alexandr Zaytsev | Російська Федерація | Москва | 23 | |||
5 | Alexey Titov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 21 | |||
6 | Igor Novikov | Російська Федерація | Краснодар | 20 | |||
7 | Yuriy Prostakov | Російська Федерація | Люберці | 19 | |||
8 | Ryurik Gutiev | Російська Федерація | Сочі | 18 | |||
9 | Vitaly Skorobogatov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 17 | |||
10 | Daniil Yurchenko | Російська Федерація | Армавір | 16 | |||
11 | Igor Novikov | Російська Федерація | Азов | 15 | |||
12 | Oleg Salamatov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 14 | |||
13 | Bratko Sergey | Російська Федерація | Краснодар | 13 | |||
14 | Yury Volik | Російська Федерація | Краснодар | 12 | |||
15 | Roman Novikov | Російська Федерація | Краснодар | 11 | |||
16 | Denis Chernjavsky | Російська Федерація | Ростов-на-Дону | 10 | |||
17 | Vladimir Novikov | Російська Федерація | Азов | 9 | |||
18 | Sergey Fiel | Російська Федерація | Новороссийск | 8 | |||
19 | Sergei Chernikov | Російська Федерація | Ростов-на-Дону | 7 | |||
20 | Evgen Novikov | Російська Федерація | Краснодар | 6 | |||
21 | Ahidzhakov Aslan | Російська Федерація | Энем | 5 | |||
22 | Andrey Titov | Російська Федерація | Краснодар | 4 | |||
23 | Alexandr Gorlin | Російська Федерація | Волгодонськ | 3 | |||
24 | Leonid Volik | Російська Федерація | Краснодар | 2 | |||
25 | Lidija Kozak | Російська Федерація | Волгодонськ | 1 | |||
26 | Isaev Maxim | Російська Федерація | Волгоград | 1 | |||
27 | Tatiana Orlova | Російська Федерація | Краснодар | 1 | |||
28 | Alexander Duev | Російська Федерація | Ростов-на-Дону | 1 | |||
29 | Ekaterina Kolodeznaja | Російська Федерація | Москва | 1 | |||
30 | Volik Mikhail | Російська Федерація | Краснодар | 1 | |||
31 | Ivan Demchenko | Російська Федерація | Краснодар | 1 | |||