4-й этап V Открытого Кубка России. XIV Чемпионат Москвы

Turneringstyp Individuellt
Status Avslutad
Land Ruošša
Stad Moskva
Anmälan startar 01.12.2014 10:00
Anmälan avslutas 20.12.2014 12:00
Turneringen startar 21.12.2014
Участников 51
Etapp
Namn Status Längd Дата и время Deltagare Spelschema och resultat Tabeller
- 1 -
Квалификационный турнир Avslutad 1 Deltagare Spelschema och resultat Tabeller
- 2 -
Лиги Avslutad 1 Deltagare Spelschema och resultat Tabeller
- 3 -
Высшая лига Avslutad 1 Deltagare Spelschema och resultat Tabeller
- 4 -
Плей-офф Avslutad 7 Deltagare Spelschema och resultat Tabeller

TextversionSutplacering
Namn Land Stad Rating
1 Dmitriy Koshman Ruošša Moskva 30
2 Alexey Titov Ruošša Sankt Petersburg 27
3 Alexander Miloradov Ruošša Moskva 25
4 Stepan Korotkiy Ruošša Moskva 23
5 Dmitry Soloviev Ruošša Mytisjtji 21
6 Grigoriy Dubinin Ruošša Tula 20
7 Denis Katkov Ruošša Moskva 19
8 Nikita Pavlov Ruošša Sankt Petersburg 18
9 Alexey Zaharov Ruošša Moskva 17
10 Yuriy Prostakov Ruošša Ljubertsy 16
11 Alexandr Zaytsev Ruošša Moskva 15
12 Vladimir Goncharov Ruošša Moskva 14
13 Sergey Sammal Ruošša Tula 13
14 Alexander Galkin Ruošša Volgograd 12
15 Evgeniy Voytko Ruošša Mytisjtji 11
16 Alexandr Kosyrev Ruošša Moskva 10
17 Nikita Zholobov Ruošša Sankt Petersburg 9
18 Alexander Vihlyantsev Ruošša Volgograd 8
19 Maria Miloradova Ruošša Moskva 7
20 Alexey Krinov Kasakstan Aqtöbe 6
21 Petr Mozhaev Ruošša Moskva 5
22 Alexey Baranov Ruošša Moskva 4
23 Ryurik Gutiev Ruošša Sotji 3
24 Ivan Shchekotov Ruošša Moskva 2
25 Oleg Shapkov Ruošša Moskva 1
26 Aleksandr Tarakanov Kasakstan Железнодорожный (РФ) 1
27 Vladimir Areshkin Ruošša Kotel’niki 1
28 Kirill Vasilev Ruošša Moskva 1
29 Vladimir Krivolapov Ruošša Volgograd 1
30 Aleksey Kupcov Ruošša Korolev 1
31 Anton Urakaev Ruošša Moskva 1
32 Alexey Gavrilov Ruošša Moskva 1
33 Yuriy Verbitskiy Ruošša Volgograd 1
34 Dmitriy Shumilin Ruošša Moskva 1
35 Igor Miloradov Ruošša Moskva 1
36 Lanita Gutieva Ruošša Sotji 1
37 Aleksandr Dvinyaninov Ruošša Moskva 1
38 Andrey Ponomarev Ruošša Moskva 1
39 Mikhail Krinov Ruošša Moskva 1
40 Makar Polyakov Ruošša Kotel’niki 1
41 Yuriy Popov Ruošša Moskva 1
42 Alexandr Gorlin Ruošša Volgodonsk 1
43 Yaroslav Mikryukov Ruošša Kotel’niki 1
44 Vladimir Kuptsov Ruošša Korolev 1
45 Lidija Kozak Ruošša Volgodonsk 1
46 Sergey Pugachev Ruošša Zheleznodorozhnyy 1
47 Sergey Nekrasov Ruošša Moskva 1
48 Mihail Gashkov Ruošša Jekaterinburg 1
49 Nikolai Builov Ruošša Moskva 1
50 ukharskyi Dmitryi Ruošša Moskva 1
51 Ukharskiy Stanislav Ruošša Moskva 1