Namn V Open Kursk Cup (Кубок Курска 2015)
Turneringstyp Individuellt
Status Avslutad
Turneringen har lagts till 25.11.2014
Land Ruošša
Stad Kursk
Anmälan startar 25.11.2014 21:00
Anmälan avslutas 10.01.2015 10:00
Turneringen startar 10.01.2015
Участников 94

Etapp
Namn Status Längd Дата и время Deltagare Spelschema och resultat Tabeller
- 1 -
Предварительный этап Avslutad 1 Deltagare Spelschema och resultat Tabeller
- 2 -
Высшая лига А Avslutad 1 Deltagare Spelschema och resultat Tabeller
- 3 -
Высшая лига В Avslutad 1 Deltagare Spelschema och resultat Tabeller
- 4 -
Первая лига Avslutad 1 Deltagare Spelschema och resultat Tabeller
- 5 -
Вторая лига Avslutad 1 Deltagare Spelschema och resultat Tabeller
- 6 -
Третья лига Avslutad 1 Deltagare Spelschema och resultat Tabeller
- 7 -
Плей-офф третья лига Avslutad 5 Deltagare Spelschema och resultat Tabeller
- 8 -
Плей-офф Avslutad 7 Deltagare Spelschema och resultat Tabeller
- 9 -
Плей-офф первая лига Avslutad 7 Deltagare Spelschema och resultat Tabeller
- 10 -
Плей-офф вторая лига Avslutad 7 Deltagare Spelschema och resultat Tabeller

TextversionSutplacering
Förnamn Land Stad
1 Maxim Borisov Ruošša Sankt Petersburg
2 Atis Sīlis Lettland Riga
3 Yanis Galuzo Ruošša Moskva
4 Oleg Ortinov Ruošša Sankt Petersburg
5 Alexey Titov Ruošša Sankt Petersburg
6 Alexander Miloradov Ruošša Moskva
7 Stanislav Lutay Ruošša Tula
8 Viktoria Gorodnitskaya Ruošša Tjerepovets
9 Arseniy Stolyarov Ruošša Moskva
10 Stepan Korotkiy Ruošša Moskva
11 Alexey Zaharov Ruošša Moskva
12 Dmitry Malygin Ruošša Sankt Petersburg
13 Mykhaylo Spivakovskyy Ukraina Одеса / Київ
14 Dmitriy Koshman Ruošša Moskva
15 Vitaly Skorobogatov Ruošša Sankt Petersburg
16 Anton Fedoseev Ruošša Sankt Petersburg
17 Dmitry Soloviev Ruošša Mytisjtji
18 Artem Valiev Litauen Vilnius
19 Dmytro Litvinyuk Ukraina Kropyvnytskyi
20 Yuriy Prostakov Ruošša Ljubertsy
21 Mykhaylo Shalomayev Ukraina Charkiv
22 Nikita Zholobov Ruošša Sankt Petersburg
23 Sergejs Mihejevs Lettland Riga
24 Sergey Sammal Ruošša Tula
25 Evgeniy Matantsev Ukraina Kropyvnytskyi
26 Maxim Starkov Ruošša Kursk
27 Igor Scherbakov Ruošša Kursk
28 Sergey Patekhin Ruošša Kursk
29 Nazar Kondrashevskyy Ukraina Kiev
30 Sergey Korotkiy Ruošša Moskva
31 Alexandr Zhulyabin Ruošša Noginsk
32 Sergey Ivanov Ruošša Kursk
33 Grigoriy Dubinin Ruošša Tula
34 Alexandr Zaytsev Ruošša Moskva
35 Igor Novikov Ruošša Azov
36 Maria Miloradova Ruošša Moskva
37 Dmitriy Afonin Ruošša Sankt Petersburg
38 Denis Matveev Ruošša Kursk
39 Evgeniy Goloviznin Ruošša Kursk
40 Viacheslav Patekhin Ruošša Kursk
41 Raivis Sternāts Lettland Riga
42 Nikita Pavlov Ruošša Sankt Petersburg
43 Alexandr Danilov Ruošša Sankt Petersburg
44 Viktoriya Noselivska Ukraina Kiev
45 Ryurik Gutiev Ruošša Sotji
46 Alexey Baranov Ruošša Moskva
47 Pavel Churilin Ruošša Kursk
48 Artem Budaev Ruošša Sankt Petersburg
49 Vladimir Smirnov Ruošša Sankt Petersburg
50 Igor Zaporojets Ukraina Kiev
51 Daniil Yurchenko Ruošša Armavir
52 Roman Bykov Ruošša Kotel’niki
53 Vladimir Areshkin Ruošša Kotel’niki
54 Yury Volik Ruošša Krasnodar
55 Viktoriia Zaporojets Ukraina Kiev
56 Kirill Vasilev Ruošša Moskva
57 Oleg Bublikov Ruošša Kursk
58 Kaspars Viļums Lettland Riga
59 Lanita Gutieva Ruošša Sotji
60 Alexander Larichev Ruošša Tjerepovets
61 Aleksandr Tarakanov Kasakstan Железнодорожный (РФ)
62 Georgiy Levashov Ruošša Sankt Petersburg
63 Andrey Chaplygin Ruošša Kursk
64 Alexey Krinov Kasakstan Aqtöbe
65 Roman Sharapov Ruošša пос. Мармыжи Курской области
66 Andrey Ponomarev Ruošša Moskva
67 Igor Miloradov Ruošša Moskva
68 Andrey Titov Ruošša Krasnodar
69 Nikolay Bublikov Ruošša Kursk
70 Igor Martynenko Ukraina Charkiv
71 Ruslan Kamalov Ruošša Sankt Petersburg
72 Kniaziuk Andrei Vilges-Ruošša Navapolatsk
73 Leonid Volik Ruošša Krasnodar
74 Gleb Moskvin Ruošša Kursk
75 Alexey Legostaev Ruošša Мармыжи (Курская область)
76 Sergey Legostaev Ruošša Kursk
77 Yuriy Bondarenko Ukraina Charkiv
78 Oleg Salamatov Ruošša Sankt Petersburg
79 Petr Bezrukov Ruošša Kursk
80 Artem Pankov Ruošša Kursk
81 Aleksandr Dvinyaninov Ruošša Moskva
82 Artem Matantsev Ukraina Kirovograd
83 Yaroslav Mikryukov Ruošša Kotel’niki
84 Aleksander Churilin Ruošša Kursk
85 Alexey Plokhikh Ruošša Kursk
86 Mikhail Krinov Ruošša Moskva
87 Denis Trubnikov Ruošša пос. Мармыжи Курской области
88 Pavel Bezrukov Ruošša Kursk
89 Tamara Shalomayeva Ukraina Charkiv
90 Rostislav Pereverzev Ruošša Kursk
91 Konstantin Gerchiu Ruošša Kursk
92 Artjom Kraft Kasakstan Талгар
93 Julia Kriukova Ruošša Kursk
94 Tatiana Evdokimova Ruošša Kursk